Lekarze Psycholog Warszawa

mgr Joanna Obuchowicz

Pracownia Psychorozwoju Kielczyk
Gocławska 11
03-810 Warszawa

Cenię sobie bardzo empatyczne, ciepłe i profesjonalne podejście Pani Joanny do całego procesu psychoterapii, ale i przede wszystkim do osoby, która przychodzi po pomoc. Bardzo polecam!

mgr Alina Mroczek

Psycholog dziecięcy

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Miła i uprzejma zawsze gotowa do pomocy.Serdecznie polecam
                                       mgr Iwona Biernat

mgr Iwona Biernat

Poradnia Psychologiczno - Terapeutyczna "Przystanek Rozłogi" Iwona Biernat
Rozłogi 11/2u
01-310 Warszawa

Dziękuję za pomoc. Będę jeszcze korzystać . Polecam Panią Iwonę kazdemu kto szuka dla się siebie pomocy .
Opinia dodana przez: Jan

mgr Mariola Piotrowicz

L'atelier des psychologues
Rozbrat 34/36 lok.53
Warszawa

Pani Mariola pomogła mi przejść przez piekło choroby, jest osobą z empatią.
                                       mgr Szymon Szymczonek

mgr Szymon Szymczonek

Rozkoduj Myśli
Online
Warszawa

Pracowałam z Panem Szymonem kilka miesięcy temu i mogę z czystym sumieniem polecić. Pan Szymon pomógł mi w pracy nad moim perfekcjonizmem który powodował u mnie wiele problemów. Oprócz tego cała praca przebiegała w bardzo przyjaznej i luźnej atmosferze. Polecam!
Opinia dodana przez: Gabriela
Gdyby ktoś pytał o dobrego specjalistę - polecam w 100 %.

Lucyna Nowakowska

Ortopeda dziecięcy, Psycholog

goławicka 4/32
Warszawa

Takich psychologów jak pani Nowakowska ze świecą szukać!!! Profesjonalistka z ogromem doświadczenia, mimo to rutyna jest jej obca i do każdego przypadku podchodzi ze stu procentowym zaangażowaniem.
Opinia dodana przez: Izabella

mgr Katarzyna Domańska

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Ul. Ogrodowa 8
00-896 Warszawa

To świetny specjalista. Zawsze punktualna. Bardzo empatyczna, uprzejma i życzliwa osoba. Świetny słuchacz z dużą wiedzą, którą potrafi przekazać w prosty i przystępny sposób bez szpanowania profesjonalnym żargonem. Przy okazji z poczuciem humoru i bez zadęcia. Poza tym zachwyca mnie, ile p. Kasia pamięta. Podczas spotkań nie robi żadnych notatek, a potrafi łączyć fakty, o których wspomniałam wiele tygodni temu i wydawały mi się bez znaczenia. Ona to znaczenie nadaje, ...
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Seksuolog
                                       mgr Sylwia Osada

mgr Sylwia Osada

Seksuolog, Psycholog

Gabinet Psychoterapii Integum
Kolejowa 47A/111
Warszawa

POLECAM. psycholog- seksuolog w 100%. bardzo profesjonalne podejście do zawodu, jest bardzo uprzejma, poświęca na wizytę tyle czasu ile wymaga tego problem (nie tak jak w przypadku innych:"45 minut minęło, mam następnego pacjenta, omówimy problem na następnej wizycie"), skupia się na problemach emocjonalnych co dla mnie jest bardzo ważne

mgr Katarzyna Tofil-Jedynak

Nasze Miejsce
02-128 Warszawa

Bardzo dobry specjalista. Super podejście do pacjenta, dogodne terminy spotkań, terapia przebiegła bez żadnych problemów
                                       mgr Karolina Jarosz

mgr Karolina Jarosz

Gabinet Psychoterapii Karolina Jarosz
Drużynowa 1/2
Warszawa

Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Karoliny. Dzięki niej poradziłam sobie z nawracającą depresją i lękiem. Wcześniej leczyłam się u róznych specjalistów, ale żaden nie pomógł mi tak jak ona. Bardzo mądry, ciepły psycholog, osoba pełna zrozumienia i zaangażowana w pomoc pacjentowi. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Janina
Gdybym od razu trafiła, prawdopodobnie moja depresja obyłaby się bez leczenia farmakologicznego, więc z ręką na dłoni - polecam!
Opinia dodana przez: M

mgr Monika Mandecka

Centrum Okulistyczne w Warszawie
Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18
02-366 Warszawa

świetna terapeutka, polecam każdemu, kto jest gotowy na podróż wgłąb siebie (profesjonalna asysta gwarantowana)
Opinia dodana przez: lukrecja

Agnieszka Rumińska

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72
00-833 Warszawa

Od paru miesięcy chodzę do Pani Agnieszki. Zaczynam powoli odzyskiwać dawną radość z życia. Polecam serdecznie. R
Opinia dodana przez: R
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Terapeuta
                                       mgr Agnieszka Jawornicka-Kazancew

mgr Agnieszka Jawornicka-Kazancew

Terapeuta, Coach

Po-moc gabinet psychologiczny
Chmielna 98
00-156 Warszawa

Terapia, która odmienila moje życie na lepsze. Prawdziwa ulga, niemożliwe stało się możliwe:) po wielu nieudanych terapiach kiedy byłam już całkowicie zniechęcona cudem trafiłam do Pani Agnieszki i moje życie poszło do przodu :)

lekarz Agata Biernacka-Bazyluk

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

Puławska 255 a/lok. 1, 2
02-740 Warszawa

Bardzo polecam wizytę u Pani dr Biernackiej- Bazyluk. Dobry kontakt z pacjentem, empatia i zrozumienie. Rozmowa o problemie bardzo pomaga. Słucha i słyszy swojego pacjenta. Nie daje gotowych rozwiązań, ale wskazuje obszary do przepracowania. Po każdej wizycie wychodziłam wzmocniona. Jeśli pacjent jest gotowy na współpracę i rzeczywiście chce sobie pomóc warto skorzystać z pomocy tego lekarza.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Gabriela Jagielska

Psycholog dziecięcy, Pediatra

Pory 65/6
02-757 Warszawa

Pani Doktor jest wyjątkowym człowiekiem. Pierwszy raz w życiu spotkałam takiego specjalistę, oddanego pacjentowi i jego rodzinie, wyrozumiałego a nade wszystko fachowca w swojej dziedzinie. Uratowała mojego syna, który stał nad przepaścią po traumie, której doznał w swoim życiu. Obecnie jest cały czas pod skrzydłami naszego Anioła, jakim jest Pani Doktor Gabriela Jagielska. Dziękuję za wszystko, Monika O.
Opinia dodana przez: Humanitarny
                                       mgr Anna Doliwa

mgr Anna Doliwa

www.emotif.pl
Żabińskiego 2
Warszawa

Bardzo polecam panią Annę, ciepła i kompetentna osoba. Otrzymałam wsparcie i dużo konkretnych informaji. Dziękuję

dr Mirosława Nerło

Gabinet Psychologiczny
Sienna 72 lok. 13
00-833 Warszawa

Kobieta, która przywróciła uśmiech na mojej twarzy! Wspaniały specjalista,polecam wszystkim,dzieciom i dorosłym.
Opinia dodana przez: Bogusia

mgr Beata Borkowska

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Lekarka bardzo miła,najlepszy psychiatra z jakim mialam do czynienia.Bardzo mi dobrze leki dobrała.Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia