mgr Szymon Szymczonekmgr Szymon Szymczonek - zdjęcie profilowe

mgr Szymon Szymczonek

Psycholog, Psychoterapeuta

W swojej pracy terapeutycznej stawiam przede wszystkim na relacje, dlatego staram się aby każdy z moich pacjentów czuł się dobrze i swobodnie. Bezpieczna i stabilna relacja jest naszą bazą do dalszej pracy.
A jak pracuję? Głównie pracuję z wykorzystaniem nurtu poznawczo-behawioralnego, co znaczy, że skupiam się na pracy z myślami i tego jak wpływają na emocje a w konsekwencji na zachowanie.

Pierwsze Spotkania
W początkowej fazie, spotykamy się na 1 do 3 konsultacji, gdzie mogę lepiej zr...

Bardzo polecam, Pan Szymon jasno przedstawia plan działania a w tym wszystkim jest ludzki i sesję przebiegają w przyjaznej atmosferze :)

Pracowałam z Panem Szymonem kilka miesięcy temu i mogę z czystym sumieniem polecić. Pan Szymon pomógł mi w pracy nad moim perfekcjonizmem który powodował u mnie wiele problemów. Oprócz tego cała praca przebiegała w bardzo przyjaznej i luźnej atmosferze. Polecam!

Polecam!

Pan Szymon jest świetnym psychologiem a przede wszystkim człowiekiem. Czuć zainteresowanie, a uważam, że starszym specjalistą tego brakuje. Poza tym, bardzo konkretny, wspólnie ustaliliśmy cele, które osiągnęliśmy. Polecam, szczególnie młodym osobom!

Polecam, szczególnie młodym osobom!