Średnia ocen:5,0/5
Opinie:53
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,9
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

O mnie

Szanowni Państwo,
zapisy na konsultację odbywają się w czasie pracy gabinetu od pon. - czw. pomiędzy: 14:45 - 15:00. pod ...

Szanowni Państwo,
zapisy na konsultację odbywają się w czasie pracy gabinetu od pon. - czw. pomiędzy: 14:45 - 15:00. pod nr. tel. : 665 150 512.

Opłaty za sesje to kwoty "od 600" i "od 700 zł".
Szczegółowe informacje dotyczące mojej praktyki znajdują się na stronie: www.nagrodzkacoaching.pl oraz znanylekarz.pl

Od 2015 r. na podstawie opinii Pacjentów jestem najlepiej ocenianym psychologiem klinicznym, psychoterapeutką i coachem w Warszawie z wiedzą popartą starannym wykształceniem.

Jestem wizjonerką - doradzam w sprawach najwyższej wagi. Ponadto prowadzę psychoterapię dla osób dorosłych, młodzieży i dzieci, a także systemową terapię rodzin oraz terapię dla par.

Jako dojrzała kobieta z wyróżnieniem ukończyłam drugi magisterski fakultet - Psychologię w specjalności Klinicznej na prestiżowym Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz szereg specjalistycznych szkoleń i kursów za granicą w zakresie psychoterapii.

Magdalena Nagrodzka
psycholog kliniczny, psychoterapeuta & coach

WięcejMniej

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

NAJLEPSZY PSYCHOLOG NA ŚWIECIE!!! Idąc nie swoją „scieżką” miałem już powyżej uszu psychologów wszelkiej maści, którzy tak naprawdę mieli mi nie wiele do zaoferowania, albo nie potrafili tej wiedzy przekazać?? Jedno z dwóch. Kiedy poznałem Panią Magister Nagrodzką, byłem zupełnie sam, chociaż wcześniej wydawało mi się, że otaczali mnie „przyjaciele”. Tak naprawdę żyłem w fałszu, złudzeniach i obłudzie. Teraz to wiem. Nigdy nie zapomnę pierwszej sesji z Panią Magdaleną. Była ostra. Tak ją pamiętam, pomimo, że Pani Magdalena jest osobą b. łagodną i ciepłą. Ostrzegła mnie na początku, że terapia ...

NAJLEPSZY PSYCHOLOG NA ŚWIECIE!!! Idąc nie swoją „scieżką” miałem już powyżej uszu psychologów wszelkiej maści, którzy tak naprawdę mieli mi nie wiele do zaoferowania, albo nie potrafili tej wiedzy przekazać?? Jedno z dwóch. Kiedy poznałem Panią Magister Nagrodzką, byłem zupełnie sam, chociaż wcześniej wydawało mi się, że otaczali mnie „przyjaciele”. Tak naprawdę żyłem w fałszu, złudzeniach i obłudzie. Teraz to wiem. Nigdy nie zapomnę pierwszej sesji z Panią Magdaleną. Była ostra. Tak ją pamiętam, pomimo, że Pani Magdalena jest osobą b. łagodną i ciepłą. Ostrzegła mnie na początku, że terapia to jest praca nie tylko psychoterapeuty, ale przede wszystkim moja i że da mi szanse, ale żebym wiedział, że nie robi wyjątków i „rezygnuje z ignorantów” - zapamiętałem te słowa Pani Magdaleno! Więc jeśli ktoś już podejmuje się terapii u Niej, niech wie, że nie jest u Niej lekko; od początku zmusza do pracy i do głębszego odkrywania. Wartościowa i mądra Kobieta!
Jestem Pani wdzięczny, bo dzięki Pani wyszedłem na prostą! I ma Pani w 100% rację, że nie o to chodzi, żeby było łatwo, tylko żeby było warto! Z Panią było warto, choć nie było łatwo… ;) Z Pani nieocenioną pomocą jestem wreszcie sobą i za to Pani SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!!!
Krzysztof N.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Z czystym sumieniem polecam Panią Magdę zarówno osobom dorosłym jak i dla młodzieży. Początkowo do Pani Magdy chodziła nasza 16 letnia wtedy córka, która zaczęła wycofywać się z kontaktów z rówieśnikami, przestała ją interesować szkoła i stała się na wszystko obojętna. Już po pierwszym spotkaniu córka była ożywiona, zaczęła "wracać do żywych", a wcześniej byliśmy u 3 psychologów, ale były to wizyty pojedyncze i córka więcej chodzić nie chciała. Znajoma poleciła mi Panią Magdę i to był strzał w 10-tkę! Po kilku sesjach z Oliwią Pani Magda zaproponowała nam sesję ...

Z czystym sumieniem polecam Panią Magdę zarówno osobom dorosłym jak i dla młodzieży. Początkowo do Pani Magdy chodziła nasza 16 letnia wtedy córka, która zaczęła wycofywać się z kontaktów z rówieśnikami, przestała ją interesować szkoła i stała się na wszystko obojętna.
Już po pierwszym spotkaniu córka była ożywiona, zaczęła "wracać do żywych", a wcześniej byliśmy u 3 psychologów, ale były to wizyty pojedyncze i córka więcej chodzić nie chciała. Znajoma poleciła mi Panią Magdę i to był strzał w 10-tkę!
Po kilku sesjach z Oliwią Pani Magda zaproponowała nam sesję rodzinne i zaczęliśmy pracować wszyscy razem, tzn. ja, mąż i Oliwka. Od czasu zakończenia terapii upłynął równy rok i w związku z tym chciałabym podziękować Pani Magdzie i tą drogą.
Przede wszystkim nasza córka wyszła z depresji, a było z nią j bardzo kiepsko, a my z mężem zbliżyliśmy się do siebie jak nigdy, mówiąc wprost Pani Magda uratowała nasze małżeństwo, które wisiało na włosku.
Pani Magda jest fantastyczną osobą, jest psychologiem z POWOŁANIA! Jest konkretna i stanowcza kiedy trzeba, ale jednocześnie taka do pogadania i pośmiania :)
SUPER PSYCHOTERAPEUTA DLA PAR! Polecam każdemu, bo do niej chodzić WARTO! Pani Magdo dziękujemy!
Iwona, Rafał i Oliwia

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Miałam problem z atakami paniki. W domu, w pracy, na ulicy serce zaczynało mi kołatać, oddech przyspieszać i traciłam orientację, gdzie jestem i co robię. Zaczęło się to odbijać na mojej pracy, która wymaga kontaktów z ludźmi i niestety też na rodzinie. Wstydziłam się swojego problemu i dopiero kuzynka poleciła mi Panią Doktor. Do dziś jestem Jej za to wdzięczna. Przyszłam pełna obaw, a zostałam potraktowana z szacunkiem i wyrozumiałością. Natychmiast zajęła się mną, wytłumaczyła mi, że nie mam się czego wstydzić i bać.To, co ja brałam za przemęczenie, było ...

Miałam problem z atakami paniki. W domu, w pracy, na ulicy serce zaczynało mi kołatać, oddech przyspieszać i traciłam orientację, gdzie jestem i co robię. Zaczęło się to odbijać na mojej pracy, która wymaga kontaktów z ludźmi i niestety też na rodzinie. Wstydziłam się swojego problemu i dopiero kuzynka poleciła mi Panią Doktor. Do dziś jestem Jej za to wdzięczna. Przyszłam pełna obaw, a zostałam potraktowana z szacunkiem i wyrozumiałością. Natychmiast zajęła się mną, wytłumaczyła mi, że nie mam się czego wstydzić i bać.To, co ja brałam za przemęczenie, było znacznie poważniejszym problemem, z którym na szczęście Pani Magdalena pomogła mi się uporać. Wiem, że sama nie dałabym rady. Wszystkim osobom, które się boją i wstydzą wizyty u psychologa, mogę powiedzieć, że to ludzka rzecz i z całego serca mogę polecić Panią Doktor. Jest to psychoterapeutka ciepła i pełna zrozumienia, a przede wszystkim jest to Ekspert w swojej dziedzinie.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Pani Magdalena Nagrodzka to Pasjonatka człowieka i Unikat w swojej dziedzinie! Widać, że jej praca to pasja i wkłada w to całe serce. Przechodziłam u niej psychoterapię i dzięki Niej wyszłam z bardzo trudnej życiowej sytuacji. Ma w sobie ogromną wrażliwość i jest przy tym niezwykle ciepłą i sympatyczną osobą. Podczas terapii wykorzystuje bardzo szeroki wachlarz narzędzi, od klasycznych po nowatorskie. Sesje z Panią Magdą oprócz pracy nad sobą to także przyjemność. Mnie pozwoliła otworzyć się zarówno w sprawach dla mnie bolesnych jak i obudziła chęć do życia. Jestem przekonana, ...

Pani Magdalena Nagrodzka to Pasjonatka człowieka i Unikat w swojej dziedzinie! Widać, że jej praca to pasja i wkłada w to całe serce. Przechodziłam u niej psychoterapię i dzięki Niej wyszłam z bardzo trudnej życiowej sytuacji. Ma w sobie ogromną wrażliwość i jest przy tym niezwykle ciepłą i sympatyczną osobą. Podczas terapii wykorzystuje bardzo szeroki wachlarz narzędzi, od klasycznych po nowatorskie. Sesje z Panią Magdą oprócz pracy nad sobą to także przyjemność. Mnie pozwoliła otworzyć się zarówno w sprawach dla mnie bolesnych jak i obudziła chęć do życia. Jestem przekonana, że jest w stanie pomóc każdej osobie jeśli tylko minimalnie się zaangażuje w terapię. Zgadzam się z każdą wystawioną tutaj opinią, że jest to Specjalistka nie tylko godna polecenia, ale Psycholog najwyższej klasy!
Gorąco każdemu polecam!
A.M. P.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Do niedawna wydawało mi się, że nie mam trudności w wyrażaniu opinii, ale w przypadku wystawienia referencji Pani Magdalenie mam pewien problem. Z pewnością jest to Kobieta, która ma w sobie pewien rodzaj rzadko spotykanej ciszy, który jest kojący! Ma też w sobie dużo radości i optymizmu, którymi zaraża. Jej intelekt jest na bardzo wysokim poziomie, ale on Jej nie przeszkadza, bo Ona ma w sobie mądrość, a tej nie da się nauczyć. Zanim Ją poznałem byłem człowiekiem, który miał środki, ale nie miał celu. Dopiero teraz wiem, że byłem ...

Do niedawna wydawało mi się, że nie mam trudności w wyrażaniu opinii, ale w przypadku wystawienia referencji Pani Magdalenie mam pewien problem. Z pewnością jest to Kobieta, która ma w sobie pewien rodzaj rzadko spotykanej ciszy, który jest kojący! Ma też w sobie dużo radości i optymizmu, którymi zaraża. Jej intelekt jest na bardzo wysokim poziomie, ale on Jej nie przeszkadza, bo Ona ma w sobie mądrość, a tej nie da się nauczyć.
Zanim Ją poznałem byłem człowiekiem, który miał środki, ale nie miał celu. Dopiero teraz wiem, że byłem prawie jak martwy.
Dopiero teraz tak naprawdę poznaje smak Życia... I jestem tym wręcz zdumiony! Wydawało mi się, że mam już wszystko, a zaczynam od początku. Pani Magda jest bardzo troskliwym i niesamowicie wnikliwym psychologiem. To dzięki Jej pomocy jestem teraz na ostatnim szczeblu drabiny świadomości.
Pani Magdaleno, dziękuję!!! Widzi Pani prawdę, a to akurat rzadkość!

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Dr Magdalena Nagrodzka to przede wszystkim wspanialy człowiek i "żywa" psycholog :) Towarzyszyła mi depresja już od dłuższego czasu. Kolega dał mi namiary na Panią Magdalenę. Nie miałem przekonania, że ktoś mi może pomóc. Z upływem czasu zaczęły pojawiać się coraz gorsze dni, złość, agresja w stosunku do najbliższych, ale to nie przeszkadzało i tak na tyle, żeby wykręcić numer i umówić się na wizytę. Dopiero rozwód, czy raczej moja samotność spowodowała, że się odważyłem i wybrałem na sesję. Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Wydała mi się, bardzo empatyczna, ciepła, spokojna ...

Dr Magdalena Nagrodzka to przede wszystkim wspanialy człowiek i "żywa" psycholog :) Towarzyszyła mi depresja już od dłuższego czasu. Kolega dał mi namiary na Panią Magdalenę. Nie miałem przekonania, że ktoś mi może pomóc. Z upływem czasu zaczęły pojawiać się coraz gorsze dni, złość, agresja w stosunku do najbliższych, ale to nie przeszkadzało i tak na tyle, żeby wykręcić numer i umówić się na wizytę.
Dopiero rozwód, czy raczej moja samotność spowodowała, że się odważyłem i wybrałem na sesję. Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Wydała mi się, bardzo empatyczna, ciepła, spokojna i konkretna. I taka jest. Pracowaliśmy kilka miesięcy i jak dotąd to była największa praca jaką w życiu wykonałem i szczerze Jej za to jestem wdzięczny! Nie wyobrażam sobie lepszej terapeutki. Bardzo mi pomogła, gdy mój umysł był w ... ciemnym miejscu... Polecam Panią Nagrodzką! Po prostu świetny fachowiec!!!
Pani Doktor - serdecznie DZIĘKUJĘ...
Jarek

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Ja panią doktor znam już baaardzo długo... Chyba jestem jednym z pierwszych jej pacjentów, którzy się jej trzymaja od lat. poznalem ją kiedy przechodziłem depresje jedną za drug ą, a ona pracowała wtedy na Psychiatrii na Nowowiejskiej. Tyle ciepła ile ma w sobie ta kobieta to chyba nikt nie ma! A przynajmniej żadna z psycholożek, z którą mi przyszło się spotkać. Poza tym nie spotkałem ani jednego psychiatry ani psychologa, który pacjentowi dałby swój numer telefonu i powiedział, że możesz się skontaktowac wtedy kiedy będzie to konieczne.... A najlepsze jest ...

Ja panią doktor znam już baaardzo długo... Chyba jestem jednym z pierwszych jej pacjentów, którzy się jej trzymaja od lat. poznalem ją kiedy przechodziłem depresje jedną za drug ą, a ona pracowała wtedy na Psychiatrii na Nowowiejskiej. Tyle ciepła ile ma w sobie ta kobieta to chyba nikt nie ma! A przynajmniej żadna z psycholożek, z którą mi przyszło się spotkać. Poza tym nie spotkałem ani jednego psychiatry ani psychologa, który pacjentowi dałby swój numer telefonu i powiedział, że możesz się skontaktowac wtedy kiedy będzie to konieczne....
A najlepsze jest to, że kiedy już opuściłem mury szpitalne, to ta wspaniała psycholog potrafiła przysłać tak po prostu sms-a z zapytaniem jak ja się czuje... Który z lekarzy tak robi?! Nastawiona jest na człowieka i widać, że jej na ludziach zależy!!
Polecić mogę każdemu. Anioł nie człowiek!

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Nagle cały twój świat legł w gruzach,narastające problemy przytłaczają cię do granic wytrzymałości,nie masz siły wstać rano z łóżka aby im sprostać a wieczorem nie możesz zasnąć rozmyślając,dlaczego w życiu spotykają cię tylko same przykre rzeczy. Ja myślałem podobnie! Gdy byłem już u kresu wytrzymałości przypadek sprawił,że na swojej drodze pełnej smutku i beznadziei spotkałem lekarza,który diametralnie odmienił moje życie. Już po pierwszym spotkaniu poczułem się o wiele lepiej. Problemy oczywiście pozostały,ale ten hipnotyzujący spokój w jaki mi je przedstawiono sprawił,że zacząłem patrzeć na nie zupełnie inaczej,z innej perspektywy. Niektóre ...

Nagle cały twój świat legł w gruzach,narastające problemy przytłaczają cię do granic wytrzymałości,nie masz siły wstać rano z łóżka aby im sprostać a wieczorem nie możesz zasnąć rozmyślając,dlaczego w życiu spotykają cię tylko same przykre rzeczy.
Ja myślałem podobnie!
Gdy byłem już u kresu wytrzymałości przypadek sprawił,że na swojej drodze pełnej smutku i beznadziei spotkałem lekarza,który diametralnie odmienił moje życie. Już po pierwszym spotkaniu poczułem się o wiele lepiej. Problemy oczywiście pozostały,ale ten hipnotyzujący spokój w jaki mi je przedstawiono sprawił,że zacząłem patrzeć na nie zupełnie inaczej,z innej perspektywy. Niektóre okazały się nawet szansą dla mnie. Tym lekarzem była oczywiście pani mgr Magdalena Nagrodzka. To wspaniała,inteligentna,wyrozumiała i pełna ciepła osoba,której można bezgranicznie zaufać.
Wszystkim osobom z podobnymi problemami gorąco polecam wizytę w gabinecie pani Magdaleny.
Z.S.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Wspaniały Psycholog! Co czyni ją tak wyjątkową? Przede wszystkim daje się odczuć, że jest niezwykle świadomą Osobą! Jest też bardzo empatyczna, rewelacyjnie motywuje do poszukiwań, przemyśleń, analiz tego, co można w swoim życiu ulepszyć. Jest mądra, ciepła i miła. Ma też poczucie humoru. Nauczyłem się od Niej bardzo dużo, np. tego, że idealnie nie zawsze oznacza najlepiej! Mnie, perfekcjoniście nie łatwo było to przyjąć. Byłem w pułapce swoich myśli, czasami miałem wrażenie, że mam dwie głowy, targały mną skrajne emocje... Pani Magda pomogła mi uporać się z depresją i lękiem, ...

Wspaniały Psycholog! Co czyni ją tak wyjątkową? Przede wszystkim daje się odczuć, że jest niezwykle świadomą Osobą! Jest też bardzo empatyczna, rewelacyjnie motywuje do poszukiwań, przemyśleń, analiz tego, co można w swoim życiu ulepszyć. Jest mądra, ciepła i miła. Ma też poczucie humoru. Nauczyłem się od Niej bardzo dużo, np. tego, że idealnie nie zawsze oznacza najlepiej! Mnie, perfekcjoniście nie łatwo było to przyjąć. Byłem w pułapce swoich myśli, czasami miałem wrażenie, że mam dwie głowy, targały mną skrajne emocje... Pani Magda pomogła mi uporać się z depresją i lękiem, a przede wszystkim pomogła mi rozwiązać życiowe trudności.
Najlepsza psychoterapeutka z jaką przyszło mi pracować- poznałem kilka, więc porównanie mam. Szczerze polecam każdemu! Tak w skrócie mogę opisać pracę z Panią Magdą.
Dziękuję raz jeszcze!
BZ

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Panią Magdę znam od czasów kiedy jeszcze pracowała na Oddziale Neurologii w Szpitalu Międzyleskim. Ja, 48-letni wtedy mężczyzna, po udarze mózgu, z niedowładem lewostronnym, nie ruszałem wtedy ani ręką, ani nogą... Chciałem umrzeć. Kiedy nachyliła się nade mną w białym fartuchu i uśmiechnęła pięknie, pomyślałem, że umarłem wreszcie i przyszedł do mnie Anioł! I tak się zaczęła moja terapia u Niej. Po roku mogę powiedzieć jedno - jest fantastycznym psychologiem! Bije od Niej ciepło, jest wyrozumiała, daje wskazówki w punkt i nie pozwala się poddawać. Ma w sobie MOC i ...

Panią Magdę znam od czasów kiedy jeszcze pracowała na Oddziale Neurologii w Szpitalu Międzyleskim. Ja, 48-letni wtedy mężczyzna, po udarze mózgu, z niedowładem lewostronnym, nie ruszałem wtedy ani ręką, ani nogą... Chciałem umrzeć. Kiedy nachyliła się nade mną w białym fartuchu i uśmiechnęła pięknie, pomyślałem, że umarłem wreszcie i przyszedł do mnie Anioł! I tak się zaczęła moja terapia u Niej.
Po roku mogę powiedzieć jedno - jest fantastycznym psychologiem! Bije od Niej ciepło, jest wyrozumiała, daje wskazówki w punkt i nie pozwala się poddawać. Ma w sobie MOC i tą siłą się dzieli!!! I to jest BOSKIE! Oprócz tego jest piękną Kobietą i ma przepiękny uśmiech! :)
Polecam każdej osobie w poważnym kryzysie...

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat