Psycholog Dziecięcy Warszawa

mgr Marta Wiśniewska

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Najlepszy psycholog w całej Warszawie, skuteczna terapia małżeńska, kompetentne podejście do pacjentów, miła i życzliwa atomosfera podczas każdej z wizyt.

Opinia dodana przez: irena
Wolny termin: 27 Cze o 13:00. Sprawdź inny. # 2

mgr Katarzyna Janiec-Piłat

Centrum Medyczne IPS Poradnia Psychosomatyczna
Mokotowska 3 lok. 6 (I piętro)

mgr Anna Nykiel

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Jako mama wcześniaka miałam dość specjalistów, jak usłyszałam, że jeszcze psycholog to pomyślałam - że ta wizyta będzie zbędna, zwłaszcza dla mojego syna który jest zbyt mały, nie mówi, , po co mu psycholog?. Okazało się, że wizyta była przyjemna i niezwykle pomocna dla mnie i mojego dziecka. Z przyjemnością pójdę na kolejną. Pani Ania jest profesjonalistką w swojej dziedzinie.

Centrum Wspomagania Rozwoju Psychoruchowego Dziecka Małymi Krokami
ul.Dantyszka 22 lok. 53

Bardzo, bardzo konkretna i rzeczowa psycholog. Jest prawdziwym fachowcem w swojej dziedzinie. I chociaż czasem trudno jest pogodzić się z diagnozą postawioną własnemu dziecku to na pewno jest dużo łatwiej dzięki temu, że Pani Magda od razu jasno stawia sprawę, mówi w czym tkwi problem i w jaki sposób można sobie z nim poradzić. Po kilku latach terapii nasze dziecko rozpoczęło edukację szkolną nie ustępując w niczym swoim rówieśnikom, a w niektórych aspektach nawet ich przewyższając. Dzięki Pani Magdzie mamy szczęśliwe dziecko i oczywiście my sami, jako rodzice jesteśmy szczęśliwi. Polecamy!!!

Opinia dodana przez: Kamila
Psycholog dziecięcy Warszawa mgr Dariusz Pysz-Waberski

mgr Dariusz Pysz-Waberski

Terapeuta, Seksuolog

doktor24.pl
Stanisława Noakowskiego 4 lok. 12

Wspaniały lekarz, ma podejście do pacjenta, zawsze służy pomocą, uśmiechnięty i życzliwy.Godny zaufania , naprawdę polecam

Centrum Pomocy Profesjonalnej CPP
al. Jana Pawła II 80 lok. 129

Gdyby ktoś pytał o dobrego specjalistę - polecam w 100 %.

Gdyby ktoś pytał o dobrego specjalistę - polecam w 100 %.

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18

Miła i uprzejma zawsze gotowa do pomocy.Serdecznie polecam

Miła i uprzejma zawsze gotowa do pomocy.Serdecznie polecam

Lucyna Nowakowska

Psycholog, Ortopeda dziecięcy

goławicka 4/32

Kompetencja i fachowość widoczne nawet dla laika .Dzięki wskazówkom Pani Nowakowskiej moje dziecko powoli ale systematycznie zaczęło czynić postępy w terapii. Oby więcej było takich SPECJALISTÓW ktorzy pomogą nam rozwiązać problem.

Psycholog dziecięcy Warszawa mgr Monika Jackowska

mgr Monika Jackowska

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Targówek, Warszawa

Pani Monika zajmuje się moim dzieckiem cierpiącym na duże lęki od paru miesięcy. Widzę znaczną poprawę w funkcjonowaniu Oli i całej rodziny.

Opinia dodana przez: Anna
Psycholog dziecięcy Warszawa mgr Zofia Sabat

mgr Zofia Sabat

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Ul. Ogrodowa 8
00-896 Wola, Warszawa

Bardzo profesjonalne podejście, aktualnie z mężem kończę terapię. Uzyskaliśmy pomoc i wyjaśniliśmy kilka problemów. Oboje pozytywnie oceniany terapię.

Opinia dodana przez: Elżbieta