Szanowni Państwo,

Szanowni Państwo,
osobiste zapisanie się na konsultację odbywa się wyłącznie od pon. - pt. pomiędzy: 14:45 - 15:00. pod nr. tel. : 665 150 512 w rozmowie telefonicznej. Telefon Laboratorium nie posiada funkcji sms.

Od 2015 r. na podstawie opinii Pacjentów jestem najlepiej ocenianym psychologiem klinicznym, psychoterapeutką i coachem w Warszawie.

W 2023 r. po raz ósmy otrzymałam Certyfikat Jakości Znany Lekarz 2023, który corocznie przyznawany jest jako dowód uznania dla specjalistów, którzy wyróżnili się nadzwyczajną dbałością o komfort Pacjentów i przykładali szczególną uwagę do rozwijania i unowocześniania swoich praktyk. Certyfikat Jakości Znany Lekarz jest podsumowaniem pełnych 12 miesięcy mojej psychoterapeutycznej pracy.

Po raz szósty z rzędu w 2023r. otrzymałam statuetkę ORŁA MEDYCYNY w kategorii NAJLEPIEJ OCENIANY I NAJBARDZIEJ GODNY ZAUFANIA POLSKI PSYCHOLOG I PSYCHOTERAPEUTA.

Jako wizjonerka na co dzień wykorzystuję Wielki Dar, który otrzymałam, jestem bowiem obdarzona ponadprzeciętnie rozwiniętą Intuicją oraz posiadam umiejętność przewidywania przyszłości.

Jako dojrzała kobieta z wyróżnieniem ukończyłam drugi magisterski fakultet - Psychologię w specjalizacji Klinicznej na prestiżowym Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz szereg specjalistycznych szkoleń i kursów za granicą w świadomie wybranej dziedzinie.

Szczegółowe informacje dotyczące mojej praktyki zawodowej oraz cennik usług znajdują się na stronie: www.nagrodzkacoaching.pl oraz znanylekarz.pl

Koherentne pozdrowienia,
mgr Magdalena Hanna Nagrodzka

psycholog kliniczny, psychoterapeutka & coach
dyplomowany pedagog, politolog

Do Pani Magdy chodziłam ok. 2 lat. Jest to osoba, która szczerze chce pomóc przy tym jej przygotowanie merytoryczne do zawodu stoi na bardzo wysokim poziomie. Dzięki temu sesje u niej są bardzo pożyteczne i miłe ponieważ jest osobą z wielką empatią. Z pełnym przekonaniem mogę ją polecić każdemu. W moim konkretnym przypadku pomogła mi bardzo i dziś jestem zupełnie inną osobą, patrzącą na życie z całkowicie innej perspektywy. Dopiero teraz z perspektywy czasu potrafię ocenić jak wiele jej zawdzięczam.

Cieszymy się, że trafiliśmy do pani Magdy, jest fantastycznym człowiekiem, pełnym ciepła i takiej ludzkiej empatii. Szczerze mówiąc nie wierzyłam, że ktoś trzeci jest w stanie pomóc, zwłaszcza po tylu latach "rozłąki" z drugą osobą, ale myliłam się. Jesteśmy już teraz na dobrej drodze... :) Chodź takie zaangażowanie w taką terapię, nie jest łatwe... Przynajmniej na początku było mi ciężko się otworzyć. Szczęśliwie udało się odbudować nasz związek dzięki pani Magdzie. Polecamy ją i jeszcze raz bardzo dziękujemy :) Maja i Emil

Maja i Emil

Profesjonalizm i wielka empatia. Pani Magdo :) Dzięki Pani czuję się jakbym dostała drugą szansę od losu... Polecam z całego serca!

Mogę wystawić Pani Magdzie wyłącznie bardzo dobrą opinię. Na wizytę u niej namówiła mnie moja znajoma, zapisałam się bez entuzjazmu, ale już po pierwszej sesji coś drgnęło w moim samopoczuciu na plus. Pracowałyśmy ponad pół roku i mogę śmiało powiedzieć, że gdyby nie Pani Magda moje życie nie ułożyło by się tak jak jak obecnie, tzn. wszystko zmieniło się na plus. Jest osobą b. życzliwą, chcącą pomóc, ma wiedzę merytoryczną, uważam Ją za osobę z prawdziwym powołaniem. Dziękuję Pani Magdo!

Dziękuję Pani Magdo!

Chodziłam do p. Magdy do Poradni na Zaciszu. Mogę tylko powiedzieć jedno - jest po prostu świetnym psychologiem, przede wszystkim jest bardzo empatyczna i miła, a przede wszystkim potrafiła mi prawdziwie pomóc rozwiązać mój problem jak nikt dotąd.