Szanowni Państwo,

Szanowni Państwo,
osobiste zapisanie się na konsultację odbywa się wyłącznie od pon. - pt. pomiędzy: 14:45 - 15:00. pod nr. tel. : 665 150 512 w rozmowie telefonicznej. Telefon Laboratorium nie posiada funkcji sms.

Od 2015 r. na podstawie opinii Pacjentów jestem najlepiej ocenianym psychologiem klinicznym, psychoterapeutką i coachem w Warszawie.

W 2023 r. po raz ósmy otrzymałam Certyfikat Jakości Znany Lekarz 2023, który corocznie przyznawany jest jako dowód uznania dla specjalistów, którzy wyróżnili się nadzwyczajną dbałością o komfort Pacjentów i przykładali szczególną uwagę do rozwijania i unowocześniania swoich praktyk. Certyfikat Jakości Znany Lekarz jest podsumowaniem pełnych 12 miesięcy mojej psychoterapeutycznej pracy.

Po raz szósty z rzędu w 2023r. otrzymałam statuetkę ORŁA MEDYCYNY w kategorii NAJLEPIEJ OCENIANY I NAJBARDZIEJ GODNY ZAUFANIA POLSKI PSYCHOLOG I PSYCHOTERAPEUTA.

Jako wizjonerka na co dzień wykorzystuję Wielki Dar, który otrzymałam, jestem bowiem obdarzona ponadprzeciętnie rozwiniętą Intuicją oraz posiadam umiejętność przewidywania przyszłości.

Jako dojrzała kobieta z wyróżnieniem ukończyłam drugi magisterski fakultet - Psychologię w specjalizacji Klinicznej na prestiżowym Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz szereg specjalistycznych szkoleń i kursów za granicą w świadomie wybranej dziedzinie.

Szczegółowe informacje dotyczące mojej praktyki zawodowej oraz cennik usług znajdują się na stronie: www.nagrodzkacoaching.pl oraz znanylekarz.pl

Koherentne pozdrowienia,
mgr Magdalena Hanna Nagrodzka

psycholog kliniczny, psychoterapeutka & coach
dyplomowany pedagog, politolog

Pani Magda jest świetnym psychologiem. To otwarta, uśmiechnięta i przede wszystkim kompetentna osoba. Wizyty z Panią doktor odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Polecam wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy

Ja panią doktor znam już baaardzo długo... Chyba jestem jednym z pierwszych jej pacjentów, którzy się jej trzymaja od lat. poznalem ją kiedy przechodziłem depresje jedną za drug ą, a ona pracowała wtedy na Psychiatrii na Nowowiejskiej. Tyle ciepła ile ma w sobie ta kobieta to chyba nikt nie ma! A przynajmniej żadna z psycholożek, z którą mi przyszło się spotkać. Poza tym nie spotkałem ani jednego psychiatry ani psychologa, który pacjentowi dałby swój numer telefonu i powiedział, że możesz się skontaktowac wtedy kiedy będzie to konieczne.... A najlepsze jest ...

A najlepsze jest to, że kiedy już opuściłem mury szpitalne, to ta wspaniała psycholog potrafiła przysłać tak po prostu sms-a z zapytaniem jak ja się czuje... Który z lekarzy tak robi?! Nastawiona jest na człowieka i widać, że jej na ludziach zależy!!
Polecić mogę każdemu. Anioł nie człowiek!

Bardzo, bardzo dobra psycholog! Polecam z całego serca. Terapię u niej określiłabym jako hmmm... na początku wstrząsową, ale teraz wiem, że to było zamierzone i wiem do czego to miało doprowadzić.... :) A doprowadziło u mnie do zmiany podejścia do samej siebie i do ludzi. Pani Magdalena to bardzo uważna i wymagająca terapeutka, nie bawi się, ale to jest dobre, bo przynajmniej szybko stawia do pionu. Ja na tym zyskałam. Widać u niej doświadczenie i profesjonalizm. Cieszę się, że zdecydowałam się na terapię właśnie u niej, bo przejrzałam wreszcie na ...

A doprowadziło u mnie do zmiany podejścia do samej siebie i do ludzi.
Pani Magdalena to bardzo uważna i wymagająca terapeutka, nie bawi się, ale to jest dobre, bo przynajmniej szybko stawia do pionu. Ja na tym zyskałam. Widać u niej doświadczenie i profesjonalizm. Cieszę się, że zdecydowałam się na terapię właśnie u niej, bo przejrzałam wreszcie na oczy, a chodząc do innych psychologów, z perspektywy czasu uważam, że nie wiele zrobiłam...
Ja też szczerze polecam! Ola

Pani Magdalena jest osobą, która z dużym zaangażowaniem buduje relację z pacjentem. Potrafi uważnie słuchać, skutecznie nakierowuje myśli na właściwe tory. Jednocześnie jest w tym bardzo szczera i autentyczna. Pomogła mi odzyskać poczucie własnej wartości i umiejetność asertywnego zachowania. Byłam u kilku psychologów, ale dopiero u Pani Magdaleny uzyskałam pomoc jakiej oczekiwałam.

Dr Magdalena Nagrodzka to przede wszystkim wspanialy człowiek i "żywa" psycholog :) Towarzyszyła mi depresja już od dłuższego czasu. Kolega dał mi namiary na Panią Magdalenę. Nie miałem przekonania, że ktoś mi może pomóc. Z upływem czasu zaczęły pojawiać się coraz gorsze dni, złość, agresja w stosunku do najbliższych, ale to nie przeszkadzało i tak na tyle, żeby wykręcić numer i umówić się na wizytę. Dopiero rozwód, czy raczej moja samotność spowodowała, że się odważyłem i wybrałem na sesję. Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Wydała mi się, bardzo empatyczna, ciepła, spokojna ...

Dopiero rozwód, czy raczej moja samotność spowodowała, że się odważyłem i wybrałem na sesję. Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Wydała mi się, bardzo empatyczna, ciepła, spokojna i konkretna. I taka jest. Pracowaliśmy kilka miesięcy i jak dotąd to była największa praca jaką w życiu wykonałem i szczerze Jej za to jestem wdzięczny! Nie wyobrażam sobie lepszej terapeutki. Bardzo mi pomogła, gdy mój umysł był w ... ciemnym miejscu... Polecam Panią Nagrodzką! Po prostu świetny fachowiec!!!
Pani Doktor - serdecznie DZIĘKUJĘ...
Jarek

Bardzo miło wspominam współpracę z Panią Magdaleną. Spotkania odbywały się w przyjaznej atmosferze, czułam się jakbym przychodziła na spotkanie z koleżanką, która mnie wysłucha i pomoże w problemach. Pani Magdalena to osoba bardzo miła i kompetentna. Potrafi znaleźć pozytywne strony życia oraz wskazać właściwy kierunek. Mnie udało się odzyskać wiatr w żaglach :) Dziękuję i serdecznie polecam!

Wdzięczność-przyjazne, ciepłe uczucie będące reakcją na doznane dobro, chęć odwzajemnienia się komuś za to. To chciałbym okazać pani Magdalenie, za profesjonalizm, zaangażowanie, możliwość odmiany własnego życia. Każda wizyta jest małym krokiem, który robimy podpierająć się wiedzą, doświadczeniem, radą. Życzę każdemu kto szuka pomocy, by trafił na takiego psychologa.

Pani Magda jest świetnym specjalistą i wspaniałym człowiekiem. Spotkania z nią bardzo mi pomagają - posiada dużo wyczucia i taktu, potrafi tak pokierować rozmową, by pomóc mi osiągnąć zamierzone cele. Sesje przebiegają w miłej i pogodnej atmosferze, głównie za przyczyną pani Magdy, która ma w sobie dużo optymizmu i poczucia humoru. Serdecznie polecam!

Jestem bardzo zadowolona, że trafiam akurat do p. Magdy. Jest bardzo miła, uprzejma i pomocna. Przed p. Magdą bardzo łatwo się otworzyć i powiedzieć o swoich problemach, utrapieniach. Widać, że lubi swoją pracę. Nie chciałabym chdzieć do innego psychologa.

Pani Magda jest profesjonalistką. Mam do niej ogromne zaufanie. Po każdym spotkaniu wychodzę spokojniejsza i bardziej pewna siebie.