Szanowni Państwo,

Szanowni Państwo,
zapisy na konsultację odbywają się w czasie pracy gabinetu od pon. - czw. pomiędzy: 14:45 - 15:00. pod nr. tel. : 665 150 512.

Opłaty za sesje to kwoty "od 600" i "od 700 zł".
Szczegółowe informacje dotyczące mojej praktyki znajdują się na stronie: www.nagrodzkacoaching.pl oraz znanylekarz.pl

Od 2015 r. na podstawie opinii Pacjentów jestem najlepiej ocenianym psychologiem klinicznym, psychoterapeutką i coachem w Warszawie z wiedzą popartą starannym wykształceniem.

Jestem wizjonerką - doradzam w sprawach najwyższej wagi. Ponadto prowadzę psychoterapię dla osób dorosłych, młodzieży i dzieci, a także systemową terapię rodzin oraz terapię dla par.

Jako dojrzała kobieta z wyróżnieniem ukończyłam drugi magisterski fakultet - Psychologię w specjalności Klinicznej na prestiżowym Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz szereg specjalistycznych szkoleń i kursów za granicą w zakresie psychoterapii.

Magdalena Nagrodzka
psycholog kliniczny, psychoterapeuta & coach

Pani mgr Magdalena Nagrodzka to niezwykle troskliwa i opiekuńcza Psycholog! Wszystko bardzo głęboko analizuje, starając się dobrać jak najlepsze metody pracy z człowiekiem. Osoba szalenie profesjonalna, doskonale wykształcona i znająca nowinki świata psychologii. Prywatnie niezwykle taktowna, szalenie dyplomatyczna, a przede wszystkim naturalna i ludzka. Mimo wielu zajęć zawsze znajduje czas dla swoich pacjentów. Psycholog w pełni oddana temu, co robi. Kobieta z wielką klasą!

Polecam Panią Magdę, przed którą człowiek nie ma oporów, żeby się otworzyć, bo ma się pewność, że nasze problemy są dla niej ważne. Jestem osobą, która nie mówi chętnie o swoich problemach, raczej zamiatam je pod dywan. Od pierwszego spotkania wiedziałam, że trafiłam pod dobre skrzydła, z chęcią i wielką ulgą kontynuuję terapię, widząc poprawę stanu mojej duszy z każdą wizytą. Szczerze polecam!

Polecam Panią Magdę jako bardzo dobrego psychologa! Pani Magda jest ciepła i daje dużo wiary w człowieka, naprawdę umie słuchać i analizować. Miałam depresję i silnie obniżoną samoocenę i w końcu Pani Magda otworzyła mi oczy na wiele spraw. Uratowała mi życie! Jak dla mnie profeska! Ogólnie polecam każdemu kto zwleka z taką wizytą, przy niej człowiek nie ma problemu żeby się otworzyć.

Polecam Panią Magdę jako bardzo dobrego psychologa!

Cieszymy się, że trafiliśmy do pani Magdy, jest fantastycznym człowiekiem, pełnym ciepła i takiej ludzkiej empatii. Szczerze mówiąc nie wierzyłam, że ktoś trzeci jest w stanie pomóc, zwłaszcza po tylu latach "rozłąki" z drugą osobą, ale myliłam się. Jesteśmy już teraz na dobrej drodze... :) Chodź takie zaangażowanie w taką terapię, nie jest łatwe... Przynajmniej na początku było mi ciężko się otworzyć. Szczęśliwie udało się odbudować nasz związek dzięki pani Magdzie. Polecamy ją i jeszcze raz bardzo dziękujemy :) Maja i Emil

Maja i Emil

Do Pani Magdy chodziłam ok. 2 lat. Jest to osoba, która szczerze chce pomóc przy tym jej przygotowanie merytoryczne do zawodu stoi na bardzo wysokim poziomie. Dzięki temu sesje u niej są bardzo pożyteczne i miłe ponieważ jest osobą z wielką empatią. Z pełnym przekonaniem mogę ją polecić każdemu. W moim konkretnym przypadku pomogła mi bardzo i dziś jestem zupełnie inną osobą, patrzącą na życie z całkowicie innej perspektywy. Dopiero teraz z perspektywy czasu potrafię ocenić jak wiele jej zawdzięczam.

Mogę wystawić Pani Magdzie wyłącznie bardzo dobrą opinię. Na wizytę u niej namówiła mnie moja znajoma, zapisałam się bez entuzjazmu, ale już po pierwszej sesji coś drgnęło w moim samopoczuciu na plus. Pracowałyśmy ponad pół roku i mogę śmiało powiedzieć, że gdyby nie Pani Magda moje życie nie ułożyło by się tak jak jak obecnie, tzn. wszystko zmieniło się na plus. Jest osobą b. życzliwą, chcącą pomóc, ma wiedzę merytoryczną, uważam Ją za osobę z prawdziwym powołaniem. Dziękuję Pani Magdo!

Dziękuję Pani Magdo!

Bardzo polecam Panią psycholog, szczególnie dla osób, które mają złożone problemy psychologiczne. Pani Magdalena bardzo fachowo, z ogromną troską i cierpliwością podchodzi do pacjenta. Bardzo dokładnie i cierpliwie prowadzi terapię. Jest osobą z ogromnym doświadczeniem. Ma w sobie ogromny spokój i wyważenie w podejściu do pacjentów. Mimo natłoku zadań zawsze dostępna. Jestem jej bardzo wdzięczny. Gorąco polecam! Marcel M.

Gorąco polecam!
Marcel M.

Bardzo miło wspominam współpracę z Panią Magdaleną. Spotkania odbywały się w przyjaznej atmosferze, czułam się jakbym przychodziła na spotkanie z koleżanką, która mnie wysłucha i pomoże w problemach. Pani Magdalena to osoba bardzo miła i kompetentna. Potrafi znaleźć pozytywne strony życia oraz wskazać właściwy kierunek. Mnie udało się odzyskać wiatr w żaglach :) Dziękuję i serdecznie polecam!

Psycholog o wielkim sercu i otwartości!! Profesjonalistka, ale taka normalna i naturalna. Tak kojarzy mi się przede wszystkim Pani Magdalena. Spotkać takiego Człowieka na swojej drodze to wielkie szczęście. Ja to szczęście miałem i za nie jestem wdzięczny. Korzystanie z Pani życzliwych, mądrych rad i dzielenie się ze mną Pani doświadczeniem było dla mnie zaszczytem. tak sesje z Panią oceniam z perspektywy już nie tak krótkiego przecież czasu.. Będę Panią polecać wszystkim i każdemu z osobna! Olaf

Olaf

Pani mgr Magdalena Nagrodzka od razu przy pierwszym kontakcie sprawia wrażenie bardzo ciepłej, miłej a zarazem profesjonalnej osoby. Po rozmowach z Panią Magdaleną wszystko staje się jaśniejsze i prostsze do zrozumienia, za tym idzie ulga. Z całą pewnością mogę stwierdzić że Pani Magdalena pomaga ludziom i się na tym zna. Sesje przebiegają w bardzo miłej atmosferze.