Szanowni Państwo,

Szanowni Państwo,
osobiste zapisanie się na konsultację odbywa się wyłącznie od pon. - pt. pomiędzy: 14:45 - 15:00. pod nr. tel. : 665 150 512 w rozmowie telefonicznej. Telefon Laboratorium nie posiada funkcji sms.

Od 2015 r. na podstawie opinii Pacjentów jestem najlepiej ocenianym psychologiem klinicznym, psychoterapeutką i coachem w Warszawie.

W 2023 r. po raz ósmy otrzymałam Certyfikat Jakości Znany Lekarz 2023, który corocznie przyznawany jest jako dowód uznania dla specjalistów, którzy wyróżnili się nadzwyczajną dbałością o komfort Pacjentów i przykładali szczególną uwagę do rozwijania i unowocześniania swoich praktyk. Certyfikat Jakości Znany Lekarz jest podsumowaniem pełnych 12 miesięcy mojej psychoterapeutycznej pracy.

Po raz szósty z rzędu w 2023r. otrzymałam statuetkę ORŁA MEDYCYNY w kategorii NAJLEPIEJ OCENIANY I NAJBARDZIEJ GODNY ZAUFANIA POLSKI PSYCHOLOG I PSYCHOTERAPEUTA.

Jako wizjonerka na co dzień wykorzystuję Wielki Dar, który otrzymałam, jestem bowiem obdarzona ponadprzeciętnie rozwiniętą Intuicją oraz posiadam umiejętność przewidywania przyszłości.

Jako dojrzała kobieta z wyróżnieniem ukończyłam drugi magisterski fakultet - Psychologię w specjalizacji Klinicznej na prestiżowym Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz szereg specjalistycznych szkoleń i kursów za granicą w świadomie wybranej dziedzinie.

Szczegółowe informacje dotyczące mojej praktyki zawodowej oraz cennik usług znajdują się na stronie: www.nagrodzkacoaching.pl oraz znanylekarz.pl

Koherentne pozdrowienia,
mgr Magdalena Hanna Nagrodzka

psycholog kliniczny, psychoterapeutka & coach
dyplomowany pedagog, politolog

Pani Doktor Magdalena Nagrodzka jest psychologiem z powołaniem do swojego zawodu. Odnosi się do pacjentów z szacunkiem i zrozumieniem, które potrzebne jest każdemu. Wizyty u Pani Nagrodzkiej przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Osoba godna polecenia :)

Szukałem dobrego psychologa. Zajęło mi to mniej więcej 15 lat. Chodziłem od psychologa do psychologa. Otrzymałem po drodze z 1000 rad i wszystkie okazały się nie przydatne. I dopiero dzięki Tej Wspaniałej Kobiecie odkryłem bardzo ważne rzeczy! I zacząłem inaczej żyć! :))) Rozumiesz? Ona ma niesamowity talent terapeutyczny! Jest bardzo otwarta i ciekawa. Oprócz tego zadbana i kobieca. Jest jak Ogród na pustyni... Miałem NIESAMOWITE SZCZĘŚCIE SPOTKAĆ "PRZYPADKIEM" PANIĄ MAGDĘ! :) Tak! To jest NIESAMOWITE SZCZĘŚCIE :))))))))))))))))))))))))))))))))

Rozumiesz?
Tak! To jest NIESAMOWITE SZCZĘŚCIE :))))))))))))))))))))))))))))))))

Bardzo dobry psycholog. Potrafiąca pomóc na wielu płaszczyznach. Ale przede wszystkim ma "dobrą energię". Samo spotkanie z nią już daje dużo dobrego. Dodając do tego wiedzę, spokój i profesjonalizm daje nam wynik: 5 gwiazdek - bardzo dobry!!! (a nawet celujący).

Jest to osoba która wkłada maximum zaangażowania w terapię. Ciepła, spokojna z kimś takim aż chce się rozmawiać. Fajnie że są jeszcze tacy Lekarze .

Panią Magdę znam od czasów kiedy jeszcze pracowała na Oddziale Neurologii w Szpitalu Międzyleskim. Ja, 48-letni wtedy mężczyzna, po udarze mózgu, z niedowładem lewostronnym, nie ruszałem wtedy ani ręką, ani nogą... Chciałem umrzeć. Kiedy nachyliła się nade mną w białym fartuchu i uśmiechnęła pięknie, pomyślałem, że umarłem wreszcie i przyszedł do mnie Anioł! I tak się zaczęła moja terapia u Niej. Po roku mogę powiedzieć jedno - jest fantastycznym psychologiem! Bije od Niej ciepło, jest wyrozumiała, daje wskazówki w punkt i nie pozwala się poddawać. Ma w sobie MOC i ...

Po roku mogę powiedzieć jedno - jest fantastycznym psychologiem! Bije od Niej ciepło, jest wyrozumiała, daje wskazówki w punkt i nie pozwala się poddawać. Ma w sobie MOC i tą siłą się dzieli!!! I to jest BOSKIE! Oprócz tego jest piękną Kobietą i ma przepiękny uśmiech! :)
Polecam każdej osobie w poważnym kryzysie...

Na terapię do pani Magdy trafiłam przypadkiem i to jest moje szczęście. Spotkania mijają w miłej i przyjaznej atmosferze. Każde spotkanie jest cenne, daje mi siłę. Pani Magda jest osobą ciepłą, budzącą zaufanie i dającą wiarę. Poświęca dużo czasu, jest cierpliwa i zawsze uśmiechnięta. Ma wspaniały uśmiech. Polecam osobom, które potrzebują pomocy psychologa.

Polecam Panią Magdę jako bardzo dobrą psychoterapeutkę. Chodziłam do niej na terapię przez rok. Przede wszystkim nie czułam jakoś problemów z omawianiem mojego życia, czułam zaufanie do niej. Jest bardzo ciepłą osobą i czuje się od niej taką troskę - już od pierwszej wizyty Pani Magda sprawiła na mnie takie wrażenie bardzo zaangażowanej i uważnej terapeutki. Pani Magda jest świetną psychoterapeutką z ogromnym potencjałem!! Ma też duże poczucie humoru i cechuje ją takie "ludzkie" podejście. Polecam terapię u niej każdemu!!

Polecam terapię u niej każdemu!!

Z czystym sumieniem polecam Panią Magdę zarówno osobom dorosłym jak i dla młodzieży. Początkowo do Pani Magdy chodziła nasza 16 letnia wtedy córka, która zaczęła wycofywać się z kontaktów z rówieśnikami, przestała ją interesować szkoła i stała się na wszystko obojętna. Już po pierwszym spotkaniu córka była ożywiona, zaczęła "wracać do żywych", a wcześniej byliśmy u 3 psychologów, ale były to wizyty pojedyncze i córka więcej chodzić nie chciała. Znajoma poleciła mi Panią Magdę i to był strzał w 10-tkę! Po kilku sesjach z Oliwią Pani Magda zaproponowała nam sesję ...

Po kilku sesjach z Oliwią Pani Magda zaproponowała nam sesję rodzinne i zaczęliśmy pracować wszyscy razem, tzn. ja, mąż i Oliwka. Od czasu zakończenia terapii upłynął równy rok i w związku z tym chciałabym podziękować Pani Magdzie i tą drogą.
Przede wszystkim nasza córka wyszła z depresji, a było z nią j bardzo kiepsko, a my z mężem zbliżyliśmy się do siebie jak nigdy, mówiąc wprost Pani Magda uratowała nasze małżeństwo, które wisiało na włosku.
Pani Magda jest fantastyczną osobą, jest psychologiem z POWOŁANIA! Jest konkretna i stanowcza kiedy trzeba, ale jednocześnie taka do pogadania i pośmiania :)
SUPER PSYCHOTERAPEUTA DLA PAR! Polecam każdemu, bo do niej chodzić WARTO! Pani Magdo dziękujemy!
Iwona, Rafał i Oliwia

Pani Magda naprawdę godna polecenia. Miłe i spokojne podejście do każdego człowieka. Prowadziła również spotkania grupowe dla osób uzależnionych. Dobrze wspominam .... :)

Wspaniały Psycholog! Co czyni ją tak wyjątkową? Przede wszystkim daje się odczuć, że jest niezwykle świadomą Osobą! Jest też bardzo empatyczna, rewelacyjnie motywuje do poszukiwań, przemyśleń, analiz tego, co można w swoim życiu ulepszyć. Jest mądra, ciepła i miła. Ma też poczucie humoru. Nauczyłem się od Niej bardzo dużo, np. tego, że idealnie nie zawsze oznacza najlepiej! Mnie, perfekcjoniście nie łatwo było to przyjąć. Byłem w pułapce swoich myśli, czasami miałem wrażenie, że mam dwie głowy, targały mną skrajne emocje... Pani Magda pomogła mi uporać się z depresją i lękiem, a przede wszystkim pomogła mi rozwiązać życiowe trudności.
Najlepsza psychoterapeutka z jaką przyszło mi pracować- poznałem kilka, więc porównanie mam. Szczerze polecam każdemu! Tak w skrócie mogę opisać pracę z Panią Magdą.
Dziękuję raz jeszcze!
BZ