Szanowni Państwo,

Szanowni Państwo,
zapisy na konsultację odbywają się w czasie pracy gabinetu od pon. - czw. pomiędzy: 14:45 - 15:00. pod nr. tel. : 665 150 512.

Opłaty za sesje to kwoty "od 600" i "od 700 zł".
Szczegółowe informacje dotyczące mojej praktyki znajdują się na stronie: www.nagrodzkacoaching.pl oraz znanylekarz.pl

Od 2015 r. na podstawie opinii Pacjentów jestem najlepiej ocenianym psychologiem klinicznym, psychoterapeutką i coachem w Warszawie z wiedzą popartą starannym wykształceniem.

Jestem wizjonerką - doradzam w sprawach najwyższej wagi. Ponadto prowadzę psychoterapię dla osób dorosłych, młodzieży i dzieci, a także systemową terapię rodzin oraz terapię dla par.

Jako dojrzała kobieta z wyróżnieniem ukończyłam drugi magisterski fakultet - Psychologię w specjalności Klinicznej na prestiżowym Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz szereg specjalistycznych szkoleń i kursów za granicą w zakresie psychoterapii.

Magdalena Nagrodzka
psycholog kliniczny, psychoterapeuta & coach

Do Pani Magdy chodzę od niedawna, jest to moja druga próba z psychoterapią. Zawsze miałam do tego dość sceptyczne nastawienie, ale przy Pani Magdzie łatwo było mi się otworzyć i zaczęłam wierzyć, że może terapia przyniesie pozytywne efekty :) Podczas spotkania panuje miła atmosfera, a Pani Magda ma profesjonalne podejście i potrafi obiektywnie spojrzeć na moje problemy.

W mojej ocenie Pani Magda jako fachowiec w swej dziedzinie psychologii, jest naprawdę Godną i Wartą polecenia. Po pierwsze: buduje i daje spokój wewnętrzny, stateczność. Po drugie: napełnia pozytywną energią, nie pozwala na miażdżenie głowy – umysłu. Nadaje wiarę, w ludzi. Ucząc wiary, w ludzi, ufności, buduje podwaliny spokoju, równowagi wewnętrznej i je przywraca.

Po pierwsze: buduje i daje spokój wewnętrzny, stateczność.

Pani Magda jest świetnym specjalistą i wspaniałym człowiekiem. Spotkania z nią bardzo mi pomagają - posiada dużo wyczucia i taktu, potrafi tak pokierować rozmową, by pomóc mi osiągnąć zamierzone cele. Sesje przebiegają w miłej i pogodnej atmosferze, głównie za przyczyną pani Magdy, która ma w sobie dużo optymizmu i poczucia humoru. Serdecznie polecam!

Pani Magdalena jest osobą, która z dużym zaangażowaniem buduje relację z pacjentem. Potrafi uważnie słuchać, skutecznie nakierowuje myśli na właściwe tory. Jednocześnie jest w tym bardzo szczera i autentyczna. Pomogła mi odzyskać poczucie własnej wartości i umiejetność asertywnego zachowania. Byłam u kilku psychologów, ale dopiero u Pani Magdaleny uzyskałam pomoc jakiej oczekiwałam.

Na terapię do pani Magdy trafiłam przypadkiem i to jest moje szczęście. Spotkania mijają w miłej i przyjaznej atmosferze. Każde spotkanie jest cenne, daje mi siłę. Pani Magda jest osobą ciepłą, budzącą zaufanie i dającą wiarę. Poświęca dużo czasu, jest cierpliwa i zawsze uśmiechnięta. Ma wspaniały uśmiech. Polecam osobom, które potrzebują pomocy psychologa.

Wdzięczność-przyjazne, ciepłe uczucie będące reakcją na doznane dobro, chęć odwzajemnienia się komuś za to. To chciałbym okazać pani Magdalenie, za profesjonalizm, zaangażowanie, możliwość odmiany własnego życia. Każda wizyta jest małym krokiem, który robimy podpierająć się wiedzą, doświadczeniem, radą. Życzę każdemu kto szuka pomocy, by trafił na takiego psychologa.

Polecam zajęcia z Panią Magdaleną. Jest to osoba cechująca się profesjonalizmem i merytorycznym przygotowaniem do pełnionego zawodu. Podczas przeprowadzonych sesji odniosłem wrażenie, iż nie podchodzi sztampowo do problemów pacjenta i stara się wspólnie z nim znaleźć najlepsze dla niego rozwiązanie, zwracając szczególną uwagę na opisane przez niego uwarunkowania.

Bardzo dobry psycholog. Potrafiąca pomóc na wielu płaszczyznach. Ale przede wszystkim ma "dobrą energię". Samo spotkanie z nią już daje dużo dobrego. Dodając do tego wiedzę, spokój i profesjonalizm daje nam wynik: 5 gwiazdek - bardzo dobry!!! (a nawet celujący).

Pani Magdalena jest specjalistką godną polecenia. To profesjonalistka, która z pasją wykonuje swój zawód. Ze spotkań z Panią Magdaleną wychodzę podbudowana, zmotywowana i pełna pozytywnej energii. Każdemu polecam wizytę u Pani Magdy i skorzystanie z jej ogromnego doświadczenia :)

Jestem bardzo zadowolona, że trafiam akurat do p. Magdy. Jest bardzo miła, uprzejma i pomocna. Przed p. Magdą bardzo łatwo się otworzyć i powiedzieć o swoich problemach, utrapieniach. Widać, że lubi swoją pracę. Nie chciałabym chdzieć do innego psychologa.