Szanowni Państwo,

Szanowni Państwo,
osobiste zapisanie się na konsultację odbywa się wyłącznie od pon. - pt. pomiędzy: 14:45 - 15:00. pod nr. tel. : 665 150 512 w rozmowie telefonicznej. Telefon Laboratorium nie posiada funkcji sms.

Od 2015 r. na podstawie opinii Pacjentów jestem najlepiej ocenianym psychologiem klinicznym, psychoterapeutką i coachem w Warszawie.

W 2023 r. po raz ósmy otrzymałam Certyfikat Jakości Znany Lekarz 2023, który corocznie przyznawany jest jako dowód uznania dla specjalistów, którzy wyróżnili się nadzwyczajną dbałością o komfort Pacjentów i przykładali szczególną uwagę do rozwijania i unowocześniania swoich praktyk. Certyfikat Jakości Znany Lekarz jest podsumowaniem pełnych 12 miesięcy mojej psychoterapeutycznej pracy.

Po raz szósty z rzędu w 2023r. otrzymałam statuetkę ORŁA MEDYCYNY w kategorii NAJLEPIEJ OCENIANY I NAJBARDZIEJ GODNY ZAUFANIA POLSKI PSYCHOLOG I PSYCHOTERAPEUTA.

Jako wizjonerka na co dzień wykorzystuję Wielki Dar, który otrzymałam, jestem bowiem obdarzona ponadprzeciętnie rozwiniętą Intuicją oraz posiadam umiejętność przewidywania przyszłości.

Jako dojrzała kobieta z wyróżnieniem ukończyłam drugi magisterski fakultet - Psychologię w specjalizacji Klinicznej na prestiżowym Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz szereg specjalistycznych szkoleń i kursów za granicą w świadomie wybranej dziedzinie.

Szczegółowe informacje dotyczące mojej praktyki zawodowej oraz cennik usług znajdują się na stronie: www.nagrodzkacoaching.pl oraz znanylekarz.pl

Koherentne pozdrowienia,
mgr Magdalena Hanna Nagrodzka

psycholog kliniczny, psychoterapeutka & coach
dyplomowany pedagog, politolog

W mojej ocenie Pani Magda jako fachowiec w swej dziedzinie psychologii, jest naprawdę Godną i Wartą polecenia. Po pierwsze: buduje i daje spokój wewnętrzny, stateczność. Po drugie: napełnia pozytywną energią, nie pozwala na miażdżenie głowy – umysłu. Nadaje wiarę, w ludzi. Ucząc wiary, w ludzi, ufności, buduje podwaliny spokoju, równowagi wewnętrznej i je przywraca.

Po pierwsze: buduje i daje spokój wewnętrzny, stateczność.

Polecam Panią Magdę jako bardzo dobrego psychologa! Pani Magda jest ciepła i daje dużo wiary w człowieka, naprawdę umie słuchać i analizować. Miałam depresję i silnie obniżoną samoocenę i w końcu Pani Magda otworzyła mi oczy na wiele spraw. Uratowała mi życie! Jak dla mnie profeska! Ogólnie polecam każdemu kto zwleka z taką wizytą, przy niej człowiek nie ma problemu żeby się otworzyć.

Polecam Panią Magdę jako bardzo dobrego psychologa!

Pani Magda jest super! :) Sympatyczna, konkretna, da się odczuć jej zaangażowanie i widać, że wkłada serce w swoją pracę. Bardzo cenię sobie naszą współpracę i bardzo, bardzo polecam.

Pani Magda jest super! :)

NAJLEPSZY PSYCHOLOG NA ŚWIECIE!!! Idąc nie swoją „scieżką” miałem już powyżej uszu psychologów wszelkiej maści, którzy tak naprawdę mieli mi nie wiele do zaoferowania, albo nie potrafili tej wiedzy przekazać?? Jedno z dwóch. Kiedy poznałem Panią Magister Nagrodzką, byłem zupełnie sam, chociaż wcześniej wydawało mi się, że otaczali mnie „przyjaciele”. Tak naprawdę żyłem w fałszu, złudzeniach i obłudzie. Teraz to wiem. Nigdy nie zapomnę pierwszej sesji z Panią Magdaleną. Była ostra. Tak ją pamiętam, pomimo, że Pani Magdalena jest osobą b. łagodną i ciepłą. Ostrzegła mnie na początku, że terapia to jest praca nie tylko psychoterapeuty, ale przede wszystkim moja i że da mi szanse, ale żebym wiedział, że nie robi wyjątków i „rezygnuje z ignorantów” - zapamiętałem te słowa Pani Magdaleno! Więc jeśli ktoś już podejmuje się terapii u Niej, niech wie, że nie jest u Niej lekko; od początku zmusza do pracy i do głębszego odkrywania. Wartościowa i mądra Kobieta!
Jestem Pani wdzięczny, bo dzięki Pani wyszedłem na prostą! I ma Pani w 100% rację, że nie o to chodzi, żeby było łatwo, tylko żeby było warto! Z Panią było warto, choć nie było łatwo… ;) Z Pani nieocenioną pomocą jestem wreszcie sobą i za to Pani SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!!!
Krzysztof N.

Do niedawna wydawało mi się, że nie mam trudności w wyrażaniu opinii, ale w przypadku wystawienia referencji Pani Magdalenie mam pewien problem. Z pewnością jest to Kobieta, która ma w sobie pewien rodzaj rzadko spotykanej ciszy, który jest kojący! Ma też w sobie dużo radości i optymizmu, którymi zaraża. Jej intelekt jest na bardzo wysokim poziomie, ale on Jej nie przeszkadza, bo Ona ma w sobie mądrość, a tej nie da się nauczyć. Zanim Ją poznałem byłem człowiekiem, który miał środki, ale nie miał celu. Dopiero teraz wiem, że byłem ...

Zanim Ją poznałem byłem człowiekiem, który miał środki, ale nie miał celu. Dopiero teraz wiem, że byłem prawie jak martwy.
Dopiero teraz tak naprawdę poznaje smak Życia... I jestem tym wręcz zdumiony! Wydawało mi się, że mam już wszystko, a zaczynam od początku. Pani Magda jest bardzo troskliwym i niesamowicie wnikliwym psychologiem. To dzięki Jej pomocy jestem teraz na ostatnim szczeblu drabiny świadomości.
Pani Magdaleno, dziękuję!!! Widzi Pani prawdę, a to akurat rzadkość!

Polecam Panią Magdę, przed którą człowiek nie ma oporów, żeby się otworzyć, bo ma się pewność, że nasze problemy są dla niej ważne. Jestem osobą, która nie mówi chętnie o swoich problemach, raczej zamiatam je pod dywan. Od pierwszego spotkania wiedziałam, że trafiłam pod dobre skrzydła, z chęcią i wielką ulgą kontynuuję terapię, widząc poprawę stanu mojej duszy z każdą wizytą. Szczerze polecam!

Nagle cały twój świat legł w gruzach,narastające problemy przytłaczają cię do granic wytrzymałości,nie masz siły wstać rano z łóżka aby im sprostać a wieczorem nie możesz zasnąć rozmyślając,dlaczego w życiu spotykają cię tylko same przykre rzeczy. Ja myślałem podobnie! Gdy byłem już u kresu wytrzymałości przypadek sprawił,że na swojej drodze pełnej smutku i beznadziei spotkałem lekarza,który diametralnie odmienił moje życie. Już po pierwszym spotkaniu poczułem się o wiele lepiej. Problemy oczywiście pozostały,ale ten hipnotyzujący spokój w jaki mi je przedstawiono sprawił,że zacząłem patrzeć na nie zupełnie inaczej,z innej perspektywy. Niektóre ...

Ja myślałem podobnie!
Gdy byłem już u kresu wytrzymałości przypadek sprawił,że na swojej drodze pełnej smutku i beznadziei spotkałem lekarza,który diametralnie odmienił moje życie. Już po pierwszym spotkaniu poczułem się o wiele lepiej. Problemy oczywiście pozostały,ale ten hipnotyzujący spokój w jaki mi je przedstawiono sprawił,że zacząłem patrzeć na nie zupełnie inaczej,z innej perspektywy. Niektóre okazały się nawet szansą dla mnie. Tym lekarzem była oczywiście pani mgr Magdalena Nagrodzka. To wspaniała,inteligentna,wyrozumiała i pełna ciepła osoba,której można bezgranicznie zaufać.
Wszystkim osobom z podobnymi problemami gorąco polecam wizytę w gabinecie pani Magdaleny.
Z.S.

ŚWIETNY, WYJĄTKOWY TERAPEUTA I COACH. Zaczęłam się spotykać z panią Magdą, gdy, po dramatycznych zdarzeniach w rodzinie, od miesięcy "leżałam na deskach". Byłam niezdolna do niczego poza patrzeniem jak rozpada się mój świat. Od kilku smutnych terapeutów słyszałam, że powinnam "obniżyć standardy" (czyli pogodzić się) i ewentualnie, po raz kolejny, analizować przedszkolne przeżycia. Na szczęście trafiłam do pani Magdy. Dzięki jej pomocy i inspiracji nie tylko wstałam z głową pełną nowych pomysłów. Smakuję teraźniejszość, buduję, podnoszę firmę i wygrywam. NIE ZMIENIŁAM SIEBIE. ZMIENIAM RZECZYWISTOŚĆ. SKUTECZNIE. :)

Psycholog o wielkim sercu i otwartości!! Profesjonalistka, ale taka normalna i naturalna. Tak kojarzy mi się przede wszystkim Pani Magdalena. Spotkać takiego Człowieka na swojej drodze to wielkie szczęście. Ja to szczęście miałem i za nie jestem wdzięczny. Korzystanie z Pani życzliwych, mądrych rad i dzielenie się ze mną Pani doświadczeniem było dla mnie zaszczytem. tak sesje z Panią oceniam z perspektywy już nie tak krótkiego przecież czasu.. Będę Panią polecać wszystkim i każdemu z osobna! Olaf

Olaf

Magda Nagrodzka to prawdziwy ekspert od duszy :) Cieszę się, że "przypadek" sprawił, że to właśnie Ona asystowała mi w mojej przemianie. Jest to kobieta przede wszystkim mądra, ciepła i łagodna i czego należałoby oczekiwać od psychologa - potrafi budzić świadomość... Przed terapią sądziłam, że nie potrafię rozmawiać o swoich uczuciach, ale dzięki Jej zawsze dobremu słowu, uśmiechowi i takiej wyjątkowej gotowości do słuchania, uwierzyłam, że mogę... Dzięki terapii u Pani Magdy stałam się szczęśliwą osobą, uczyniłam swoje życie piękniejsze, lepsze i pełniejsze... :) I wiem, że to terapia sprawiła, że mam teraz takie nastawienie do życia, że widzę w nim sens.
Pani Magdo, raz jeszcze DZIĘKUJĘ! :)