Szanowni Państwo,

Szanowni Państwo,
zapisy na konsultację odbywają się w czasie pracy gabinetu od pon. - czw. pomiędzy: 14:45 - 15:00. pod nr. tel. : 665 150 512.

Opłaty za sesje to kwoty "od 600" i "od 700 zł".
Szczegółowe informacje dotyczące mojej praktyki znajdują się na stronie: www.nagrodzkacoaching.pl oraz znanylekarz.pl

Od 2015 r. na podstawie opinii Pacjentów jestem najlepiej ocenianym psychologiem klinicznym, psychoterapeutką i coachem w Warszawie z wiedzą popartą starannym wykształceniem.

Jestem wizjonerką - doradzam w sprawach najwyższej wagi. Ponadto prowadzę psychoterapię dla osób dorosłych, młodzieży i dzieci, a także systemową terapię rodzin oraz terapię dla par.

Jako dojrzała kobieta z wyróżnieniem ukończyłam drugi magisterski fakultet - Psychologię w specjalności Klinicznej na prestiżowym Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz szereg specjalistycznych szkoleń i kursów za granicą w zakresie psychoterapii.

Magdalena Nagrodzka
psycholog kliniczny, psychoterapeuta & coach

Pani Doktor Magdalena Nagrodzka jest psychologiem z powołaniem do swojego zawodu. Odnosi się do pacjentów z szacunkiem i zrozumieniem, które potrzebne jest każdemu. Wizyty u Pani Nagrodzkiej przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Osoba godna polecenia :)

Pani Magda jest super! :) Sympatyczna, konkretna, da się odczuć jej zaangażowanie i widać, że wkłada serce w swoją pracę. Bardzo cenię sobie naszą współpracę i bardzo, bardzo polecam.

Pani Magda jest super! :)

Pani Magda jest świetnym psychologiem. To otwarta, uśmiechnięta i przede wszystkim kompetentna osoba. Wizyty z Panią doktor odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Polecam wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy

Pani Magdalena jest osobą konkretną i kompetentną. Szybko potrafi określić problem i ustala strategie działania. W szybki sposób przy jej pomocy można rozwiązać swoje problemy.. Gorąco polecam

Jest to osoba która wkłada maximum zaangażowania w terapię. Ciepła, spokojna z kimś takim aż chce się rozmawiać. Fajnie że są jeszcze tacy Lekarze .

Chodziłam do p. Magdy do Poradni na Zaciszu. Mogę tylko powiedzieć jedno - jest po prostu świetnym psychologiem, przede wszystkim jest bardzo empatyczna i miła, a przede wszystkim potrafiła mi prawdziwie pomóc rozwiązać mój problem jak nikt dotąd.

Pani Magda jest profesjonalistką. Mam do niej ogromne zaufanie. Po każdym spotkaniu wychodzę spokojniejsza i bardziej pewna siebie.

Pani Magda naprawdę godna polecenia. Miłe i spokojne podejście do każdego człowieka. Prowadziła również spotkania grupowe dla osób uzależnionych. Dobrze wspominam .... :)

Zdecydowanie polecam panią Magdalenę Nagrodzką, jako specjalistę w dziedzinie niesienia pomocy psychologicznej. W trakcie każdej wizyty Pani psycholog ma dla mnie wystarczająco dużo czasu i cierpliwości. Potrafi słuchać i budować atmosferę sprzyjającą zaufaniu. Serdecznie polecam :)

Chodziłam do p. Magdy do Poradni na Zaciszu. Mogę powiedzieć jedno - jest po prostu świetnym psychologiem. Bardzo empatyczna i miła, wszystko wyjaśnia, trafia w punkt z pytaniami. Wie jak pomóc. Polecam ją bardzo.