Szanowni Państwo,

Szanowni Państwo,
zapisy na konsultację odbywają się w czasie pracy gabinetu od pon. - czw. pomiędzy: 14:45 - 15:00. pod nr. tel. : 665 150 512.

Opłaty za sesje to kwoty "od 600" i "od 700 zł".
Szczegółowe informacje dotyczące mojej praktyki znajdują się na stronie: www.nagrodzkacoaching.pl oraz znanylekarz.pl

Od 2015 r. na podstawie opinii Pacjentów jestem najlepiej ocenianym psychologiem klinicznym, psychoterapeutką i coachem w Warszawie z wiedzą popartą starannym wykształceniem.

Jestem wizjonerką - doradzam w sprawach najwyższej wagi. Ponadto prowadzę psychoterapię dla osób dorosłych, młodzieży i dzieci, a także systemową terapię rodzin oraz terapię dla par.

Jako dojrzała kobieta z wyróżnieniem ukończyłam drugi magisterski fakultet - Psychologię w specjalności Klinicznej na prestiżowym Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz szereg specjalistycznych szkoleń i kursów za granicą w zakresie psychoterapii.

Magdalena Nagrodzka
psycholog kliniczny, psychoterapeuta & coach

Bardzo, bardzo dobra psycholog! Polecam z całego serca. Terapię u niej określiłabym jako hmmm... na początku wstrząsową, ale teraz wiem, że to było zamierzone i wiem do czego to miało doprowadzić.... :) A doprowadziło u mnie do zmiany podejścia do samej siebie i do ludzi. Pani Magdalena to bardzo uważna i wymagająca terapeutka, nie bawi się, ale to jest dobre, bo przynajmniej szybko stawia do pionu. Ja na tym zyskałam. Widać u niej doświadczenie i profesjonalizm. Cieszę się, że zdecydowałam się na terapię właśnie u niej, bo przejrzałam wreszcie na ...

A doprowadziło u mnie do zmiany podejścia do samej siebie i do ludzi.
Pani Magdalena to bardzo uważna i wymagająca terapeutka, nie bawi się, ale to jest dobre, bo przynajmniej szybko stawia do pionu. Ja na tym zyskałam. Widać u niej doświadczenie i profesjonalizm. Cieszę się, że zdecydowałam się na terapię właśnie u niej, bo przejrzałam wreszcie na oczy, a chodząc do innych psychologów, z perspektywy czasu uważam, że nie wiele zrobiłam...
Ja też szczerze polecam! Ola

Dziękuję - to jest najważniejsze słowo jakie przychodzi mi do głowy kiedy myślę o Pani Magdzie - Psychologu. Pani Magda pomogła mi poukładać w głowie i w sercu to co mnie ograniczało i nie pozwalało cieszyć się życiem. Nie wiem jak Ona to robi, ale potrafi zwrócić uwagę i powiązać takie rzeczy, których sam nie byłbym w stanie zauważyć. Dostrzeżenie tego pokazało, że rozwiązanie było tuż obok, tylko coś nie pozwalało mi tego zobaczyć... I Pani Magda pomogła mi to dostrzec. I za to bardzo Jej dziękuję!!!

Długo szukałam psychologa dla siebie, byłam w dwóch miejscach, aby po prawie 1,5 roku trafić do Pani Magdy. Nie zawiodłam się. Już od pierwszych spotkań p. Magda zrobiła na mnie pozytywne wrażenie i sprawiła, ze zaczełam wierzyć, że w końcu dobrze trafiłam. Na początku nie było łatwo, bo zmiany nie pojawiały się z dnia na dzień. Jednak po kilku miesiącach, prawie niepostrzeżenie odkryłam, ze moje trudności, które pochłaniały wiele godzin dziennie, zamartwiania i lęków teraz jakby usunęły się w cień. I tak z tygodnia na tydzień odzyskałam swoje życie! Z tego miejsca jeszcze raz chcialabym podziękowac tej wspaniałej psychoterapeutce, bo dzięki niej moje życie wróciło na właściwe tory. Praca nie była łatwa i wymagała ode mnie zaangażowania ale było warto. Dziękuję!

Pani mgr Magdalena Nagrodzka stwarza w czasie wizyty atmosferę spokoju i bezpieczeństwa dzięki której łatwiej jest mówić nawet o najtrudniejszych sprawach. Umie słuchać z empatią. Potrafi obiektywnie ocenić i docenić osiągnięcia i sukcesy których sami wystarczająco nie doceniamy oraz wskazać że nie ma naszej winy lub błędu tam gdzie ich nie było. Pomaga uświadomić sobie i zaakceptować fakt że nie na wszystko mamy wpływ a jednocześnie że możemy zmieniać to co zależy od nas i że trzeba te rzeczy odróżniać. Jej komentarz pozwala spojrzeć na problem z różnych perspektyw. Pomaga uświadamiać sobie własny potencjał i siłę.

Świetna psycholożka, prawdziwa profesjonalistka!!! Najbardziej zaangażowana w proces terapii i najbardziej empatyczna psychoterapeutka z jaką przyszło mi się spotkać. Tak jak Ona nie zwalczył o mnie w życiu nikt... Przy takich umiejętnościach, wiedzy i doświadczeniu jakie posiada Pani Magda, terapia u Niej "grozi" nieuniknioną poprawą jakości życia :) Pani Magda jest nie tylko doskonałą psycholożką, jest też Wspaniałą Osobą. Bardzo ciepła, miła i naturalna, ma też świetne poczucie humoru. Okazała mi dużo wsparcia i zrozumienia w sytuacji, w której bardzo tego potrzebowałam. Serdecznie polecam terapię u Niej. Agnieszka S.

Agnieszka S.

Magda Nagrodzka to prawdziwy ekspert od duszy :) Cieszę się, że "przypadek" sprawił, że to właśnie Ona asystowała mi w mojej przemianie. Jest to kobieta przede wszystkim mądra, ciepła i łagodna i czego należałoby oczekiwać od psychologa - potrafi budzić świadomość... Przed terapią sądziłam, że nie potrafię rozmawiać o swoich uczuciach, ale dzięki Jej zawsze dobremu słowu, uśmiechowi i takiej wyjątkowej gotowości do słuchania, uwierzyłam, że mogę... Dzięki terapii u Pani Magdy stałam się szczęśliwą osobą, uczyniłam swoje życie piękniejsze, lepsze i pełniejsze... :) I wiem, że to terapia sprawiła, że mam teraz takie nastawienie do życia, że widzę w nim sens.
Pani Magdo, raz jeszcze DZIĘKUJĘ! :)

Polecam Panią Magdę jako bardzo dobrą psychoterapeutkę. Chodziłam do niej na terapię przez rok. Przede wszystkim nie czułam jakoś problemów z omawianiem mojego życia, czułam zaufanie do niej. Jest bardzo ciepłą osobą i czuje się od niej taką troskę - już od pierwszej wizyty Pani Magda sprawiła na mnie takie wrażenie bardzo zaangażowanej i uważnej terapeutki. Pani Magda jest świetną psychoterapeutką z ogromnym potencjałem!! Ma też duże poczucie humoru i cechuje ją takie "ludzkie" podejście. Polecam terapię u niej każdemu!!

Polecam terapię u niej każdemu!!

Szukałem dobrego psychologa. Zajęło mi to mniej więcej 15 lat. Chodziłem od psychologa do psychologa. Otrzymałem po drodze z 1000 rad i wszystkie okazały się nie przydatne. I dopiero dzięki Tej Wspaniałej Kobiecie odkryłem bardzo ważne rzeczy! I zacząłem inaczej żyć! :))) Rozumiesz? Ona ma niesamowity talent terapeutyczny! Jest bardzo otwarta i ciekawa. Oprócz tego zadbana i kobieca. Jest jak Ogród na pustyni... Miałem NIESAMOWITE SZCZĘŚCIE SPOTKAĆ "PRZYPADKIEM" PANIĄ MAGDĘ! :) Tak! To jest NIESAMOWITE SZCZĘŚCIE :))))))))))))))))))))))))))))))))

Rozumiesz?
Tak! To jest NIESAMOWITE SZCZĘŚCIE :))))))))))))))))))))))))))))))))

Doskonały Fachowiec! Psycholog o niezwykłym zaangażowaniu w proces zdrowienia pacjenta, zdecydowanie wybiegającym ponad standardy! Niezwykle ciepła i cierpliwa, a przy tym potrafiąca nauczyć stawiania granic. Terapię u Niej można z góry potraktować w kategorii wylosowania szczęśliwego losu na loterii życia. Bez dwóch zdań osoba godna polecenia! Krzysztof Jan

Bez dwóch zdań osoba godna polecenia!

Krzysztof Jan

ŚWIETNY, WYJĄTKOWY TERAPEUTA I COACH. Zaczęłam się spotykać z panią Magdą, gdy, po dramatycznych zdarzeniach w rodzinie, od miesięcy "leżałam na deskach". Byłam niezdolna do niczego poza patrzeniem jak rozpada się mój świat. Od kilku smutnych terapeutów słyszałam, że powinnam "obniżyć standardy" (czyli pogodzić się) i ewentualnie, po raz kolejny, analizować przedszkolne przeżycia. Na szczęście trafiłam do pani Magdy. Dzięki jej pomocy i inspiracji nie tylko wstałam z głową pełną nowych pomysłów. Smakuję teraźniejszość, buduję, podnoszę firmę i wygrywam. NIE ZMIENIŁAM SIEBIE. ZMIENIAM RZECZYWISTOŚĆ. SKUTECZNIE. :)