Szanowni Państwo,

Szanowni Państwo,
osobiste zapisanie się na konsultację odbywa się wyłącznie od pon. - pt. pomiędzy: 14:45 - 15:00. pod nr. tel. : 665 150 512 w rozmowie telefonicznej. Telefon Laboratorium nie posiada funkcji sms.

Od 2015 r. na podstawie opinii Pacjentów jestem najlepiej ocenianym psychologiem klinicznym, psychoterapeutką i coachem w Warszawie.

W 2023 r. po raz ósmy otrzymałam Certyfikat Jakości Znany Lekarz 2023, który corocznie przyznawany jest jako dowód uznania dla specjalistów, którzy wyróżnili się nadzwyczajną dbałością o komfort Pacjentów i przykładali szczególną uwagę do rozwijania i unowocześniania swoich praktyk. Certyfikat Jakości Znany Lekarz jest podsumowaniem pełnych 12 miesięcy mojej psychoterapeutycznej pracy.

Po raz szósty z rzędu w 2023r. otrzymałam statuetkę ORŁA MEDYCYNY w kategorii NAJLEPIEJ OCENIANY I NAJBARDZIEJ GODNY ZAUFANIA POLSKI PSYCHOLOG I PSYCHOTERAPEUTA.

Jako wizjonerka na co dzień wykorzystuję Wielki Dar, który otrzymałam, jestem bowiem obdarzona ponadprzeciętnie rozwiniętą Intuicją oraz posiadam umiejętność przewidywania przyszłości.

Jako dojrzała kobieta z wyróżnieniem ukończyłam drugi magisterski fakultet - Psychologię w specjalizacji Klinicznej na prestiżowym Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz szereg specjalistycznych szkoleń i kursów za granicą w świadomie wybranej dziedzinie.

Szczegółowe informacje dotyczące mojej praktyki zawodowej oraz cennik usług znajdują się na stronie: www.nagrodzkacoaching.pl oraz znanylekarz.pl

Koherentne pozdrowienia,
mgr Magdalena Hanna Nagrodzka

psycholog kliniczny, psychoterapeutka & coach
dyplomowany pedagog, politolog

Świetna psycholożka, prawdziwa profesjonalistka!!! Najbardziej zaangażowana w proces terapii i najbardziej empatyczna psychoterapeutka z jaką przyszło mi się spotkać. Tak jak Ona nie zwalczył o mnie w życiu nikt... Przy takich umiejętnościach, wiedzy i doświadczeniu jakie posiada Pani Magda, terapia u Niej "grozi" nieuniknioną poprawą jakości życia :) Pani Magda jest nie tylko doskonałą psycholożką, jest też Wspaniałą Osobą. Bardzo ciepła, miła i naturalna, ma też świetne poczucie humoru. Okazała mi dużo wsparcia i zrozumienia w sytuacji, w której bardzo tego potrzebowałam. Serdecznie polecam terapię u Niej. Agnieszka S.

Agnieszka S.

Pani Magdalena jest osobą konkretną i kompetentną. Szybko potrafi określić problem i ustala strategie działania. W szybki sposób przy jej pomocy można rozwiązać swoje problemy.. Gorąco polecam

Polecam zajęcia z Panią Magdaleną. Jest to osoba cechująca się profesjonalizmem i merytorycznym przygotowaniem do pełnionego zawodu. Podczas przeprowadzonych sesji odniosłem wrażenie, iż nie podchodzi sztampowo do problemów pacjenta i stara się wspólnie z nim znaleźć najlepsze dla niego rozwiązanie, zwracając szczególną uwagę na opisane przez niego uwarunkowania.

Pani mgr Magdalena Nagrodzka od razu przy pierwszym kontakcie sprawia wrażenie bardzo ciepłej, miłej a zarazem profesjonalnej osoby. Po rozmowach z Panią Magdaleną wszystko staje się jaśniejsze i prostsze do zrozumienia, za tym idzie ulga. Z całą pewnością mogę stwierdzić że Pani Magdalena pomaga ludziom i się na tym zna. Sesje przebiegają w bardzo miłej atmosferze.

Bardzo polecam Panią psycholog, szczególnie dla osób, które mają złożone problemy psychologiczne. Pani Magdalena bardzo fachowo, z ogromną troską i cierpliwością podchodzi do pacjenta. Bardzo dokładnie i cierpliwie prowadzi terapię. Jest osobą z ogromnym doświadczeniem. Ma w sobie ogromny spokój i wyważenie w podejściu do pacjentów. Mimo natłoku zadań zawsze dostępna. Jestem jej bardzo wdzięczny. Gorąco polecam! Marcel M.

Gorąco polecam!
Marcel M.

Zdecydowanie polecam panią Magdalenę Nagrodzką, jako specjalistę w dziedzinie niesienia pomocy psychologicznej. W trakcie każdej wizyty Pani psycholog ma dla mnie wystarczająco dużo czasu i cierpliwości. Potrafi słuchać i budować atmosferę sprzyjającą zaufaniu. Serdecznie polecam :)

Pani mgr Magdalena Nagrodzka to niezwykle troskliwa i opiekuńcza Psycholog! Wszystko bardzo głęboko analizuje, starając się dobrać jak najlepsze metody pracy z człowiekiem. Osoba szalenie profesjonalna, doskonale wykształcona i znająca nowinki świata psychologii. Prywatnie niezwykle taktowna, szalenie dyplomatyczna, a przede wszystkim naturalna i ludzka. Mimo wielu zajęć zawsze znajduje czas dla swoich pacjentów. Psycholog w pełni oddana temu, co robi. Kobieta z wielką klasą!

Do Pani Magdy chodzę od niedawna, jest to moja druga próba z psychoterapią. Zawsze miałam do tego dość sceptyczne nastawienie, ale przy Pani Magdzie łatwo było mi się otworzyć i zaczęłam wierzyć, że może terapia przyniesie pozytywne efekty :) Podczas spotkania panuje miła atmosfera, a Pani Magda ma profesjonalne podejście i potrafi obiektywnie spojrzeć na moje problemy.

Pani mgr Magdalena Nagrodzka stwarza w czasie wizyty atmosferę spokoju i bezpieczeństwa dzięki której łatwiej jest mówić nawet o najtrudniejszych sprawach. Umie słuchać z empatią. Potrafi obiektywnie ocenić i docenić osiągnięcia i sukcesy których sami wystarczająco nie doceniamy oraz wskazać że nie ma naszej winy lub błędu tam gdzie ich nie było. Pomaga uświadomić sobie i zaakceptować fakt że nie na wszystko mamy wpływ a jednocześnie że możemy zmieniać to co zależy od nas i że trzeba te rzeczy odróżniać. Jej komentarz pozwala spojrzeć na problem z różnych perspektyw. Pomaga uświadamiać sobie własny potencjał i siłę.

Pani Magdalena jest specjalistką godną polecenia. To profesjonalistka, która z pasją wykonuje swój zawód. Ze spotkań z Panią Magdaleną wychodzę podbudowana, zmotywowana i pełna pozytywnej energii. Każdemu polecam wizytę u Pani Magdy i skorzystanie z jej ogromnego doświadczenia :)