mgr Katarzyna Maternowskamgr Katarzyna Maternowska - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Katarzyna Maternowska

Psychoterapeuta

Liczba opinii: 4
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:4
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

O mnie

Jestem psychoterapeutą Gestalt. W nurcie terapii Gestalt, kładzie się nacisk na oryginalność każdej osoby, na jej FENOMEN. Każdy człowiek jest ...

Jestem psychoterapeutą Gestalt. W nurcie terapii Gestalt, kładzie się nacisk na oryginalność każdej osoby, na jej FENOMEN. Każdy człowiek jest wyjątkowy i ta wyjątkowość zasługuje na odkrycie, szacunek i wsparcie. Jako terapeuta towarzyszę osobom indywidualnym oraz parom w drodze do samoświadomości, spełnienia, dobrego życia.
Drogę psychoterapeuty wybrałam będąc już dojrzałym człowiekiem. Wcześniej spotykałam się z ludźmi i ich wrażliwością na gruncie artystycznym.
Od kilkunastu lat pracuje też jako trener grupowy prowadząc warsztaty rozwojowe i artystyczne. Jestem trenerem pracy z głosem i prowadzę z zainteresowanymi tym tematem klientami indywidualne sesje, poświęcone technicznym i psychologicznym aspektom głosu.
Skończyłam czteroletni Instytut Terapii Gestalt w Krakowie, który posiada akredytację EAGT(European Assiociation for Gestalt Therapy).

WięcejMniej

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Polecam! Jeśli ktoś jest w trudnym momencie swojego życia, jest mu trudno otworzyć się przed kimś z własnymi problemami, nie radzi sobie z czymś, bądź po prostu chciałby uporać się z wewnętrznymi "demonami", to zapewniam, że Pani Kasia jest właściwą do tego osobą! Jest bardzo ciepła w kontakcie osobistym, pełna pasji i zaangażowania, potrafi niesamowicie słuchać i szybko reagować, tak jakby czytała w moich myślach! Długo zwlekałam z pójściem do specjalisty, na początku nie chciałam i nie wierzyłam, że ktoś może mi pomóc... Jednak dzięki Pani Kasi, otworzyłam się na ...

Polecam! Jeśli ktoś jest w trudnym momencie swojego życia, jest mu trudno otworzyć się przed kimś z własnymi problemami, nie radzi sobie z czymś, bądź po prostu chciałby uporać się z wewnętrznymi "demonami", to zapewniam, że Pani Kasia jest właściwą do tego osobą! Jest bardzo ciepła w kontakcie osobistym, pełna pasji i zaangażowania, potrafi niesamowicie słuchać i szybko reagować, tak jakby czytała w moich myślach! Długo zwlekałam z pójściem do specjalisty, na początku nie chciałam i nie wierzyłam, że ktoś może mi pomóc... Jednak dzięki Pani Kasi, otworzyłam się na wiele spraw, inaczej na nie spojrzałam, nabrałam dystansu, pomogła mi podjąć bardzo ważną wówczas dla mnie decyzję, ale najważniejsze jest to, że na nowo znalazłam sens wszystkiego... Za co bardzo Jej dziękuję! Jeśli potrzebujesz pomocy, jest to osoba, która dołoży wszelkich starań by Ci pomóc! Gorąco polecam! Profesjonalista warty zaufania!

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Psychoterapeuta to lekarz niestandardowy, który głęboko sięga do naszych emocji i tych naszych myśli i schematów działania, które często chcemy ukryć przede wszystkim przed sobą. Pani Kasia potrafi doskonale „czytać człowieka”. Podczas moich spotkań z nią potrafiła zadawać odważne pytania i stawiać odważne tezy skłaniając do myślenia przy jednoczesnym zachowaniu prawdziwej wrażliwości na drugiego czlowieka i jego problemów. Zdecydowanie jest osobą godną zaufania i może być prawdziwym i wspierającym towarzyszem/mentorem w drodze do poszukiwania odpowiedzi na ważne pytania, podejmowania ważnych decyzji i pracy nad sobą i swoim życiem w szerokim ...

Psychoterapeuta to lekarz niestandardowy, który głęboko sięga do naszych emocji i tych naszych myśli i schematów działania, które często chcemy ukryć przede wszystkim przed sobą. Pani Kasia potrafi doskonale „czytać człowieka”. Podczas moich spotkań z nią potrafiła zadawać odważne pytania i stawiać odważne tezy skłaniając do myślenia przy jednoczesnym zachowaniu prawdziwej wrażliwości na drugiego czlowieka i jego problemów. Zdecydowanie jest osobą godną zaufania i może być prawdziwym i wspierającym towarzyszem/mentorem w drodze do poszukiwania odpowiedzi na ważne pytania, podejmowania ważnych decyzji i pracy nad sobą i swoim życiem w szerokim kontekście.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Czasem spotykamy na swojej drodze ludzi którzy w jednej chwili zmieniają nam nasze podejście do życia czy też całe życie. Pani Kasia pozwoliła odkryć w sumie odkopać mi siebie. Idąc pod jej skrzydła nie spodziewałam się, że w niedługim czasie i moje skrzydła nabiorą nie tylko piór i kształtów napełniły się również kolorem. Każdy kto ma choć małe zmartwienia czy też stoi w miejscu bo wydaje się, że nie ma wyjścia powinien spotkać się z Panią Kasią. Pełen profesjonalizm, ludzkość, wyrozumiałość i klasa sama w sobie. Bardzo polecam !!!

Czasem spotykamy na swojej drodze ludzi którzy w jednej chwili zmieniają nam nasze podejście do życia czy też całe życie.
Pani Kasia pozwoliła odkryć w sumie odkopać mi siebie.
Idąc pod jej skrzydła nie spodziewałam się, że w niedługim czasie i moje skrzydła nabiorą nie tylko piór i kształtów napełniły się również kolorem.

Każdy kto ma choć małe zmartwienia czy też stoi w miejscu bo wydaje się, że nie ma wyjścia powinien spotkać się z Panią Kasią.

Pełen profesjonalizm, ludzkość, wyrozumiałość i klasa sama w sobie.

Bardzo polecam !!!

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Empatia,zaangażowanie, podejście do pacjenta i jego problemów są na najwyższym poziomie. Katarzyna Maternowska jest lekarzem, u którego pacjent może poczuć się wyjątkowo, dzięki czemu czasami niełatwy proces terapii jest znacznie łatwiejszy. Terapia prowadzona przez Panią Maternowską pozwoliła mi odzyskać równowagę i rozwiązać kluczowe problemy, z którymi się zgłosiłam. Polecam każdemu, dla kogo oprocz fachowości i kompetencji lekarza ważna jest także dobra atmosfera w gabinecie i życzliwe podejście do pacjenta.

Empatia,zaangażowanie, podejście do pacjenta i jego problemów są na najwyższym poziomie. Katarzyna Maternowska jest lekarzem, u którego pacjent może poczuć się wyjątkowo, dzięki czemu czasami niełatwy proces terapii jest znacznie łatwiejszy.
Terapia prowadzona przez Panią Maternowską pozwoliła mi odzyskać równowagę i rozwiązać kluczowe problemy, z którymi się zgłosiłam.
Polecam każdemu, dla kogo oprocz fachowości i kompetencji lekarza ważna jest także dobra atmosfera w gabinecie i życzliwe podejście do pacjenta.

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość

Copyright ©2019 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat