Lekarze Psychoterapeuta Warszawa

Psycholog dziecięcy, Psychoterapeuta

Warszawski Instytut Psychoterapii
Al. Niepodległości 54 lok. 27
03-741 Warszawa

Pani Maria jest bardzo miłą, ciepłą osobą, a przy tym profesjonalną. Trafiłam do niej w związku z rozwodem. Wskazała nam jak najlepiej przeprowadzić przez to córkę, co z perspektywy czasu uważam, że się udało. Myślę, że te spotkania pomogły też poprawić nasze relacje z byłym mężem lub chociaż nauczyliśmy się komunikować bez ranienia i złośliwości, a to już bardzo dużo. Szczerze polecam. Agnieszka

mgr Maja Filipiak

Akademickie Centrum Psychoterapii SWPS
Gocławska12
Warszawa

10 lat leczyłam się na bezpłodność. Bezskutecznie. Do p. Mai trafiłam kiedy lekarze z kliniki bezpłodności nie chcieli już rozmawiać o kolejnym in vitro. Po 5 rozmowach z p. Mają zaszłam w ciążę! Pierwszy raz w życiu. Wprawdzie poroniłam, ale wiedziałam już, że coś drgnęło. Nadzieja wróciła.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psychoterapeuta
                                       mgr Natalia Milczarek

mgr Natalia Milczarek

Gabinet Psychologiczny
Sienna 72 lok. 13
00-833 Warszawa

Jakiś czas temu z powodzeniem zakończyłem terapię u Pani Natalii. Cieszę się, że najgorsze już za mną, Bardzo mi pomogła. Polecam
Opinia dodana przez: Paolo

mgr Magdalena Borkowska

Gabinet psychoterapii
Kaliszówka 2/45
Warszawa

Jeśli ktoś szuka kompetentnej, żywo zainteresowanej światem drugiego człowieka, empatycznej i ciepłej osoby - polecam. Ja to dostałam. Trafiłam do Pani Magdy przez jej bloga i nie zawiodłam się

dr Agnieszka Bajcer

Psychiatra, Psychoterapeuta

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Polecam, Pani doktor bardzo mi pomogła w wyjściu z ataków Paniki

mgr Katarzyna Tyszka

Centrum Psychoterapii I Mediacji
Smolna 40
Warszawa

Wspaniałe podejście, więc nie dziwią mnie pozytywne opinie. Nie ukrywam, że szukając terapeuty, sugerowałam się opiniami i nie zawiodłam się. Po kilku miesiącach terapii, wszystko sie zmieniło. Nie mam lęków i stanów depresyjnych, mogę normalnie spotykać się z ludźmi, pracować. Każda moja wątpliwość była szczegółowo wyjaśniana przez terapeutkę. Gdy coś trudnego działo się w przerwach pomiędzy sesjami, zawsze mogłam się skontaktować i nie pozostawałam bez pomocy. Wszystko to trochę trwało, ...
Opinia dodana przez: A.J.

mgr Tomasz Wojtalewicz

Warszawa

też postanowiłam napisać. Polecono mi tego terapeutę i bardzo dobrze oceniam pracę Pana Tomasza. Szybko i skutecznie pomógł, co niewątpliwie przekłada się na niski w prównaniu z innymi psychoterapiami koszt terapii. Chodziałam kiedyś do innych 2 terapeutów ale pozbywałam się tylko zawartości portfela. Tu wydane pieniądze uważam za dobrze zainwestowane w siebie. Jestem inną osobą, koszmary przeszłości nie wracają. Pan Tomasz wzbudza zaufanie i jest skuteczny, dlatego też go polecam, ...

mgr Magdalena Javed

L'atelier des psychologues
Rozbrat 34/36 lok.53
Warszawa

Wspaniała psycholog. Jestem pod dużym wrażeniem kompetencji i kultury osobistej . Poświęciła mi ponad godzinę tłumacząc problem , chętnie odpowiadała na moje pytania. To nie był monolog jak u innych psychologów. Polecam
Opinia dodana przez: Gośka

mgr Dorota Jaworska

Ośrodek Pomocy Psychologicznej Therapeuticus
Biała 4 lok 81
00-895 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wyboru. Pani Jaworska jest osobą godną polecenia. Wychodząc z gabinetu mam inne spojrzenie na swoje życie. Wizyty dodają mi siły by pracować nad sobą, a efekty są naprawdę widoczne. Wielkie dzięki za wszystko :)
Opinia dodana przez: monika500

mgr Małgorzata Reiter

FreeMind Centrum Psychoterapii Indywidualnej i Grupowej
Nowy Świat 27A/lok7
00-021 Warszawa

Polecam, terapia była pomocna, teraz wszystko wróciło do normy, polecam tym, którzy poszukują bezstresowej terapii
Opinia dodana przez: Maria

mgr Inka Frajnt

FertiMedica Centrum Wspierania Płodności
Warszawa

Psychoterapeutka ze świetnym podejściem do kobiet leczących niepłodność. Po drugim miesiącu spotkań patrzę na świat innymi oczami.
Opinia dodana przez: Borka

mgr Renata Hebdowska

Gabinet Psychologiczny
Grażyny 13/15 lok.323
02-548 Warszawa

Bardzo kompetentna osoba, wzbudza zaufanie, godna polecenia. Poświęcony czas został bardzo bobrze wykorzystany. Miła i sympatyczna atmosfera. Polecam wszystkim takie spotkania w trudnych momentach swojego życia.

mgr Małgorzata Zadroga

Przychodnia Rehabilitacyjna
Sielecka 22
00-738 Warszawa

Polecam Panią Małgorzatę. Chodziłem do niej na terapię około dwóch lat. Podczas tego czasu zmieniłem na lepsze wiele aspektów mojego życia. Jest to osoba życzliwa, otwarta i profesjonalnie podchodząca do pacjenta.

mgr Mateusz Gawiński

Psychoonkolog , Psycholog

Strefa Wzrostu Wiśniowa
Wiśniowa 48/11
Warszawa

Bardzo polecam pana Mateusza. Profesjonalne podejście. Dzięki niemu odzyskałam wiarę w psychologów i psychoterapeutów po moich wcześniejszych doświadczeniach.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Justyna Gmurek-Lewandowska

Centrum Psychoterapii i Rozwoju Osobistego STATEK PSYCHOLOGIA
Ul. Puławska 11 lok. 11
Warszawa

Jestem DDA i DDD po dwóch latach terapii w wieku 30 lat wreszcie staję na własne nogi, bardzo ciepła osoba, taki normalny człowiek, nie przytakuje mi tylko po to żebym się lepiej poczuła ale ona naprawdę w każdej sytuacji mnie rozumie i jest po mojej stronie, ponieważ miałam problem z wychodzeniem z domu w mojej miejscowości to Justyna przyjechała do mnie tylko po to żeby się ze mną przejść i ...

Bartłomiej Pierożek

Szpital Wolski
Kasprzaka 17
Warszawa

Byłem na kilku terapiach, niestety. To pierwsza terapia gdzie nie zajmuję się gadaniem o alkoholu i marihuanie. Indywidualnie i trochę w grupie rozmawiamy o codziennych problemach., jestem jak dotychczas najdłużej trzeźwy w terapi. mam nadzieje, że skończe i ciesze się że trafiłem na Mickiewicz
Opinia dodana przez: janek

mgr Marta Żurowska

ŁUKADENT
Melomanów 10 lok. 3
Warszawa

Mi wizyta w gabinecie adAlta niezwykle pomogła, dala mi mozliwosc 'wygadania sie' przed bezstronna osoba, ktora spojrzala na wszystko z boku, obiektywniej niz ja. Bylo mi duzo lepiej po tej wizycie, czulam, ze powiedzialam, to co chcialam, to co czułam.Kontakt z terapeuta byl bardzo dobry, jestem bardzo zadowolona. Ogółem wszystko w porzadku, miła atmosfera, czułam sie wysluchana, było mi duzo lepiej po tej wizycie. Kasia

mgr Dorota Dyksowska

Centrum Terapii poznawczo behawioralnej
Wilcza 28/20
Warszawa

Zdecydowanie polecam, Pani Dorota pomogła mi poradzić sobie z nerwicą, która trwała kilka lat. Terapia była bardzo skuteczna, a przy okazji przebiegała w atmosferze zrozumienia i bezpieczeństwa co też jest nie bez znaczenia. Terapię wspominam jako jedno z ważniejszych przeżyć w moim życiu. To co wzbudzało we mnie bardzo duże poczucie zaufania to bardzo uczciwe podejście do kwestii terapii ze strony Pani Doroty.
Opinia dodana przez: runo lesne

mgr Magdalena Skibińska

Warszawa

Pani Magdalena jest jedną najwspanialszych osób, jakie spotkałam w swoim życiu.

Katarzyna Talmont

"Spotkanie"
ul. Kinowa
Warszawa

Bardzo polecam Panią doktor, otworzyła mi oczy, pomogła wyjaśnić norująca mnie sprawę