Witam. Nazywam się Mateusz Gawiński, jestem psychologiem, psychoonkologiem oraz psychoterapuetą poznawczo - behawioralnym w trakcie szkolenia. Doświadczenie zawodowe zdobywałem m.in. w takich miejscach jak:

-Fundacja Onkocafe
-Fundacja Revita
-Szpital Onkologiczny Magodent w Warszawie
-Szpital Uniwersytecki Prokocim - Kraków
-Stołeczne Centrum Opiekuńczo Lecznicze w Warszawie
-Praca indywidualna z klientem

Jestem również jednym z pomysłodawców Pracownia Wsparcia i Rozwoju Perspekt...

Polecam. Niezwykle uprzejmy oraz kompetentny psycholog. Wysoka kultura osobista oraz rzeczowe podejście do problemu

Niezwykle uprzejmy oraz kompetentny psycholog. Od razu poczułam, że jest to człowiek któremu mogę zawierzyć swoje problemy. Plan sesji był opracowany wspólnie ze mną i nad każdym punktem pracowaliśmy do skutku. Niezwykle polecam!

Bardzo polecam pana Mateusza. Profesjonalne podejście. Dzięki niemu odzyskałam wiarę w psychologów i psychoterapeutów po moich wcześniejszych doświadczeniach.