Lekarze Psychoterapeuta Warszawa

mgr Joanna Kalecka

Centrum Psychoterapii I Mediacji
Smolna 40
Warszawa

Bardzo gorąco polecam Panią Joannę Kalecką, u której byłam dwa lata w terapii. Dzięki tym spotkaniom odzyskałam radość z życia, pewność siebie i odkryłam w sobie na nowo siłę... Choć czasami przychodzą do mnie różne wspomnienia z dość trudnego dzieciństwa, teraz nie czuję już żalu i gniewu, który wcześniej utrudniał mi relacje z innymi ludźmi, podjęcie pracy i odnalezienie się w tej rzeczywistości. Pani Joanna była bardzo ciepła i potrafiła ...

mgr Marta Rusek

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju DIALOG
Śniadeckich 18 m. 34
00-656 Warszawa

Bardzo dobry, sympatyczny psycholog dziecięcy. Dobrze poprowadzona terapia małego dziecka, jak i problemów rodzinnych.

dr n. med. Anna Szczepaniak

dr n. med. Michaela Pakszys

Pediatra, Psychoterapeuta

Londyńska 6/16
03-921 Warszawa

Swietny lekarz to za mało powiedziane. Nigdy nie spotkałam się z podobnie życzliwą i kompetentną lekarką. Wyjaśniła mi wynik badania, omówiła możliwości naprawy szeroko, z możliwościami ćwiczeń fizycznych, dietą, zaleceniami co do reżimu dnia, możliwościami terapii biofeedback. Zalecenia Pani Doktór i terapia biofeedback bardzo mi pomogły w moim problemie. Czuję się o dużo lepiej. Choruję od 3 lat, lecz dopiero teraz mogę powiedzieć iż widzę zdecydowaną poprawę mojego stanu i ...

mgr Beata Kosior

Gabinet psychoterapeutyczny Beata Kosior
Izbicka 1
04-001 Warszawa

Beata to wspaniały psycholog bardzo zaangażowany w swoją pracę, posiadający wielkie serce i cierpliwość dla swoich pacjentów. Jej wielkie doświadczenie i profesjonalizm który okazała w pracy ze mną pomogły odzyskać wiarę w siebie, pewność i radość. Po każdym spotkaniu czułam ulgę, choć często były i łzy to z radością przychodziłam na następne. Jestem bardzo wdzięczna losowi że na mojej drodze postawił taką super Beatę. Dziękuję!

mgr Joanna Kruszyńska-Buryta

Psycholog dziecięcy, Psychoterapeuta

Ośrodek Psychoterapii Mokotów
Warszawa

Panią Joannę polecamy z czystym sercem wszystkim, którzy szukają psychologa dziecięcego. Jesteśmy wdzięczni za jej pracę z naszym dzieckiem. Nie spodziewaliśmy się aż takich pozytywnych zmian i to tak szybko. Nasz czterolatek ma teraz kolegów, nie boi się, jest radosnym i rozluźnionym dzieckiem. Ma mnóstwo pomysłów,ciągle czymś nas zaskakuje i my czujemy się dzięki temu spokojniejsi. Pani Joanna służyła nam zawsze radą, zrozumieniem i wsparciem. Jeśli kiedykolwiek jeszcze będziemy potrzebować ...
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psycholog
                                       mgr Daniel Lipka

mgr Daniel Lipka

Psycholog, Psychoterapeuta

Pracownia Rozwoju i Psychoterapii "Kompas"
ul. Mickiewicza 32/5
Warszawa

Polecam wszystkim pacjentom,którzy szukają spokojnego,empatycznego psychologa, któremu zależy na jak największej pomocy pacjentowi.
Opinia dodana przez: ANNA

dr n. med. Cezary Żechowski

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Instytut Psychiatrii i Neurologii
Warszawa

Bałam się wizyty córki u Psychiatry, tym bardziej mężczyzny ale pierwsze chwile z Dr Cezarym Żechowskim rozwiały nasze wątpliwości i strach. Jest niesamowicie uprzejmym lekarzem, dla którego widać, że pacjent i jego problemy są niezwykle istotne. Czułam, że oddaje dziecko w najlepsze ręce. Dziękuję
Opinia dodana przez: M.

dr Beata Piekarska

Psychiatra, Psychoterapeuta

Centrum Medyczne Medrun Warszawa
al. Niepodległości 107/109
02-626 Warszawa

Pani doktor doskonale ustawia leki. To jest dla mnie najistotniejsze. Leczę się bardzo długo i nigdy w tym czasie nie miałam nawrotów choroby. Jest osobą konkretną, która szybko podejmuje dobre decyzje. Bardzo polecam Panią doktor.

mgr Alina Hryniewicz-Hasior

Gabinet Psychoterapeutyczny
ul. Hoża 43/49 lok. 10
00-681 Warszawa

Bardzo dobra terapeutka, wzbudza zaufanie, emanuje serdecznością i ciepłem, potrafi naprawdę słuchać, zdecydowana, nie podsuwa gotowych rozwiązań, ale skłania do refleksji i pracy nad sobą, kiedy trzeba przytuli, ale też nie głaszcze jedynie po główce, uważna, z dużą intuicją. Terapeutka z powołania. Asia

lekarz Jolanta Berezowska

Psychoterapeuta, Psychiatra

Gabinet Jolanta Berezowska
Mickiewicza 32 m. 5
Warszawa

Tę Panią cechuje niesamowity profesjonalizm i podejście do pacjenta, przede wszystkim jest Człowiekiem. Wrażliwa, ale jednocześnie umiejętnie stawiająca granice, potrafi zdefiniować sedno problemu i postawić właściwą diagnozę.

mgr Marta Drzewiecka-Kraterska

Warszawski Instytut Psychoterapii
Al. Niepodległości 54 lok. 27
03-741 Warszawa

Bardzo dobry psycholog, psychoterapeuta. Szybko nawiązuje dobry kontakt z pacjentem. Wzbudza zaufanie. Nie ocenia, słucha z uwagą. Polecam.
Opinia dodana przez: Beata

mgr Agnieszka Breitkopf

Gabinet Psychoterapii Integrum
Kolejowa 47A
Warszawa

Dzieki Pani Agnieszce, odzyskalam nadzieje i zdrowie. To czlowiek, ktory wyciagnal mnie z bagna. Do konca zycia bede Jej wdzieczna Dzis jestem zdrowa, i szczesliwa. mam swoje zycie i jestem z siebie dumna, ze pokonalam chorobe

mgr Marta Dziekanowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TIM - Usługi Medyczne S.C
Długa 44/50
00-241 Warszawa

Jestem wdzięczna pani Marcie, bo pomogła mi inaczej spojrzeć na moje problemy. Nauczyłam się radzić sobie z tym, na co wcześniej tylko załamywałam ręce. Odzyskałam chęć do życia. Polecam. Ta psycholog naprawdę wzbudza zaufanie i człowiek łatwo się przed nią otwiera.

mgr Ilona Łobejko

Poradnia Osobista
Warszawa

Bardzo kompetentna osoba posiada niezwykle rozległą wiedzę medyczną.Dzięki temu okazało się ,że moje problemy z nerwicą mają bardziej złożone podłoże -dr Łobejko skierowała mnie na kilka konsultacji lekarskich zanim podjęła się leczenia mnie .Dodam ,że żaden z lekarzy nie zajął się mną od tej strony....Obecnie uspokoiłam się ,potrafię radzić sobie w sytuacjach napadów lęku,dostałam wiele wsparcia i alternatywnych sposobów na zachowanie się w tych natrudniejszych momentach .Do tego pani doktor ...

mgr Katarzyna Kucewicz

L'atelier des psychologues
Rozbrat 34/36 lok.53
Warszawa

Świetna, doświadczona, choć młoda psychoterapeutka. Panią Kasię polecił mi kolega, który uczestniczył w terapii po rozwodzie. Ja także miałem nieciekawą sytuację z dziewczyną i ze sobą samym, ale dzięki tej terapeutce naprawdę się ogarnąłem. Polecam.
Opinia dodana przez: Michał

mgr Karolina Fotyga-Lipińska

Psychoterapeuta

Studio Psychoterapii "Między Słowami"
Warszawa

Terapeutka jest zaangażowana i zaciekawiona. Trochę byłam zaskoczona, bo zadawała bardzo dużo pytań w trakcie konsultacji, w trakcie sesji już tyle nie mówiła, ale nie jest 'milczącą' terapeutką. Całe szczęście dla mnie - z jednej terapii z niemym terapeutą już zwiałam :/
Opinia dodana przez: Mona

mgr Dorota Ziółkowska-Maciaszek

Warszawa

Nie wiem, jak p. Ziółkowska pracuje indywidualnie, ale jako terapeuta małżeństw jest znakomita. Kompetentna, z wyczuciem, dobrze zna tematykę związków. Pomogła nam się wykaraskać z potężnego zakrętu. A wszystko z taktem, bez oceniania nikogo z nas i dużą dawką nadziei. Parom polecam bez wahania.
Opinia dodana przez: Rob

dr n. med. Waldemar Krzyżkowiak

Psychiatra, Psychoterapeuta

Poradnia In Altum
Gwiaździsta 15A/408
00-651 Warszawa

Bardzo miły i fachowy lekarz.Poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu.Słucha i wyciąga wnioski.Budzi zaufanie.Leczę się nie długo ale jestem bardzo zadowoloną pacjentką. Dość ciężko z terminami ale polecam wszystkim potrzebującym.

mgr Mariusz Krawczewski

Dietetyk, Psycholog

Mago
Lwowska
Warszawa

Od jakiegos czasu przechodze psychoterapie u tego lekarza i widze bardzo pozytywne zmiany. Wydaje sie ze wie co robi. Jestem ciekawa czy zmiany sie utrwala, ale jestem dobrej mysli. Poza tym dobry, cieply czlowiek do ktorego wracam z nadzieja na trwala zmiane.