mgr Marlena Ewa Kazońmgr Marlena Ewa Kazoń - zdjęcie profilowe

mgr Marlena Ewa Kazoń

Psychoterapeuta

3,4

Jestem psychoterapeutą rodzinnym, psychoonkologiem i doktorantką Instytutu Psychologii Polskiej Akademii Nauk w Warszawie.

Ukończyłam podyplomowe studium psychoterapeutyczne realizowane przez ...

Ukończyłam podyplomowe studium psychoterapeutyczne realizowane przez MABOR Centrum Psychologiczno-Medyczne i Centrum Doradztwa i Szkoleń, atestowane przez European Association of Psychotherapy, zaakceptowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Ukończyłam podyplomowe studia z zakresu psychoonkologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Superwizuję swoją pracę u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Od 2009 r. pracuję w zorganizowanym przez siebie zespole psychoterapeutycznym: BYĆ W HARMONII w Warszawie. Prowadzę psychoterapię indywidualną, rodzinną oraz psychoterapię par i małżeństw.

W pracy psychoterapeutycznej integruję metody i techniki różnych szkół terapeutycznych, dobierając je pod względem specyfiki problemów klienta oraz jego potrzeb i możliwości.

Od lat cierpiałam na zaburzenia lękowe. Napady paniki utrudniały mi życie, nie mogłam chodzić do pracy, dużych sklepów,na pocztę czy do banku. Ciągle bałam się moich napadów lęku i paniki. Leki pomagały niewiele. W końcu zdecydowałam się na terapię nie mając wielkiej nadziei na zmianę. Ale już po kilku spotkaniach, gdzie nauczyłam się jak sobie w takich sytuacjach radzić i zrozumiałam co mi jest, przestałam się bać. I od tej pory było już tylko lepiej. Terapia jakis czas trwała ale było coraz lepiej. Obecnie mogę chodzić wszędzie gdzie chcę i od dłuższego czasu nawet nie muszę już brać leków. Jestem bardzo zadowolona z efektów terapii. Bardzo dziękuję i polecam.

Moja wczorajsza wizyta o 13:30 nie doszła do skutku. Mimo tego, że została potwierdzona, pani doktor nie tylko nie było w gabinecie, ale również nie pofatygowała się aby mnie poinformować o odwołaniu wizyty. Nieprofesjonalne zachowanie. Jak można ufać w sprawach poważnych osobie tak niepoważnej?

Jestem bardzo zadowolona z efektów terapii prowadzonej przez Panią Marlenę Kazoń. Korzystałam z Jej pomocy razem z moją córką. Wychowywana byłam w przekonaniu, że swoje problemy należy rozwiązywać we własnym zakresie, ale dziś mam inne zdanie na ten temat. Doceniłam pracę psychoterapeutów i każdemu będę polecać Panią Marlenę. Terapię prowadzi w sposób profesjonalny, uzgadnia za każdym razem, raczej sugerując a nie narzucając jej formy. Bardzo wspierająca i niezwykle empatyczna osoba.

Rewelacyjny specjalista... Bardzo mi pomogła i pomaga dalej... Z czystym sumieniem polecam. Prócz tego rewelacyjna jako człowiek: empatyczna, słuchająca - w czasie rozmowy daje poczucie komfortu i zrozumienia. Polecam!

Spotkałam tą osobę kilka razy poza jej firmą. Zachowywała się strasznie. Wyzywała od tępych i niedouczonych, krzyczała, krytykowała wygląd. Ktoś mi powiedział, że jest psychologiem, terapeutą. Jeżeli będę kiedyś potrzebowała tego rodzaju pomocy ominę ją szerokim łukiem i każdemu kto zapyta odradzę. Przeraziło mnie i wystraszyło to zachowane. Nie potrafiłabym po tym co usłyszałam i zobaczyłam zwierzyć się tej osobie ze swoich lęków i bolączek.