mgr Tymoteusz Cabajmgr Tymoteusz Cabaj - zdjęcie profilowe

mgr Tymoteusz Cabaj

Psycholog, Psychoterapeuta

Absolwent studiów z zakresu Psychologii klinicznej. Uczestnik 5-letniego studium Psychoterapii w Katowickim Instytucie Psychoterapii Akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Terapeuta i Certyfikowany Trener oraz Akredytowany Coach przez International Coach Federation. Wykładowca akademicki w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania. Specjalista do spraw kompetencji miękkich oraz szeroko pojętej profilaktyki. Prowadzę także warsztaty i szkolenia z zakresu rozwoju umiejętności miękkich oraz zarządzania.

Realizuje praktykę terapeutyczną obejmującą diagnozę i terapię ukierunkowaną na osoby dorosłe oraz pary i rodziny. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami osobowości, a także doświadczającymi różnego rodzaju kryzysów życiowych i trudności adaptacyjnych.

W swoim gabinecie psychoterapeutycznym pracuje integracyjnie, korzystając z technik i metod pracy różnych podejść terapeutycznych aby móc jak najbardziej dostosować się do potrzeb pacjenta i pomóc mu w zrozumieniu siebie oraz tego z czym aktualnie się zmaga.

Swój zawód wykonuję odpowiedzialnie i z dużym zaangażowaniem. W trosce o jakość i skuteczność swojej pracy poddaję się regularnej superwizji oraz aktualizuję swoją wiedzę i doskonale swój warsztat uczestnicząc również w szeregu dodatkowych psychologicznych kursów i konferencji naukowych.

Pracuję z osobami dotkniętymi:
- Trudnymi emocjami
- Trudnościami w relacjach z innymi ludźmi
- Brakiem celu i sensu życia
- Uzależnieniem
- Współuzależnieniem
- Kryzysem w związku
- DDA/DDD
- Obniżonym nastrojem
- Lękiem
- Stresem, z którym trudno sobie poradzić
- Depresją
- Natręctwami
- Niskim poczuciem własnej wartości
- Wszelkiego rodzaju kryzysami

Gabinet stacjonarny znajduje się w Łodzi, przy ul. Wigury 7 kl. D lok. 27
Realizuję także wizyty online w formie wideoporady.

Wizyty odbywają się tylko i wyłącznie w języku Polskim
Chęć otrzymania faktury imiennej należy zgłosić przed wizytą.

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu terapii u Pana Tymoteusza. Sympatyczny i empatyczny człowiek przed którym naprawdę łatwo się otworzyć. Szczerze polecam.

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu terapii u Pana Tymoteusza.
Sympatyczny i empatyczny człowiek przed którym naprawdę łatwo się otworzyć.
Szczerze polecam.

Do Pana Tymoteusza trafiliśmy z polecenia koleżanki z pracy która chodziła do niego indywidualnie i była bardzo zadowolona. Z perspektywy czasu - zakończyliśmy po roku terapii - również możemy w 100% go polecić bo jesteśmy wdzięczni za jego ogromne zrozumienie, profesjonalizm i zaangażowanie jako nasz terapeuta. Umie wsłuchiwać się w problemy i dostosowywać terapie do aktualnych potrzeb a nie narzuca jakiś schematów dzięki czemu czuliśmy się naprawdę zrozumiani i wspierani w trudnych momentach. Niewątpliwą zaletą Pana Tymoteusza jest to że buduje bardzo bezpieczną i komfortową atmosferę w której można omawiać nawet te bardziej intymne elementy związku, a z drugiej strony potrafi wymagać i umiał panować nad naszymi emocjami co nie zawsze było łatwe :-) Jesteśmy głęboko wdzięczni za jego cenne wsparcie i gorąco polecamy jego usługi każdej parze która szuka pomocy.

Serdecznie polecam. W gabinecie panuje bardzo miła i przyjemna atmosfera, zaś sam Pan Tymoteusz pomaga dojść do kluczowych wniosków i wprowadzeniu zmian w życiu.

Mój pierwszy kontakt z Panem Tymoteuszem był niezwykle pozytywnym doświadczeniem. Profesjonalne podejście, pełna empatia, duża komunikatywność oraz trafne pytania. Psycholog i psychoterapeuta na najwyższym poziomie.

Naprawdę konkretny i empatyczny doktor, bardzo szczegółowa porada i omówienie możliwych rozwiązań problemu.

Chyba najlepszy psycholog, z jakim miałam możliwość pracować. Szczerze zaangażowany w rozmowę i problemy. W mojej opinii najlepszy z najlepszych.

Jestem w 100% zadowolony z wizyt u Pana Tymoteusza. W podejściu do pacjenta można wyczuć duży profesjonalizm i doświadczenie. Polecam

Konsultacja online u Pana Tymoteusza była dla mnie niezwykle pozytywnym przeżyciem. Jego empatia i profesjonalizm stworzyły przyjemną atmosferę, co umożliwiło mi otwarte dzielenie się swoimi myślami. Z ręką na sercu polecam Pana Tymoteusza każdemu, kto poszukuje kompetentnego i wspierającego psychologa.

Z mężem byliśmy na pierwszej sesji terapii par u Pana Tymoteusza i jesteśmy bardzo zadowoleni. Udało się nam wyjaśnić wiele nieporozumień i nauczyć ze sobą rozmawiać. Przekazuje przydatne informacje, skłaniając do refleksji. Mimo naszego dużego doświadczenia z różnymi psychologami i terapeutami akurat Pan Tymoteusz wyróżnia się przyjazną atmosferą w gabinecie i zostaliśmy tu na dłużej.