Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

O mnie

Pomagam parom, małżeństwom, osobom indywidualnym poradzić sobie z kryzysami i trudnościami w codziennym funkcjonowaniu. W pracy z parami i małżeństwami ...

Pomagam parom, małżeństwom, osobom indywidualnym poradzić sobie z kryzysami i trudnościami w codziennym funkcjonowaniu. W pracy z parami i małżeństwami pomagam wyjść z kryzysu bądź przepracować problemy i podjąć ważne decyzje podążając za klientami. Podczas swojej pracy zdobyłem doświadczenie w pomocy m.in. w nerwicy natręctw, depresji, zaburzeniach lękowych, psychosomatycznych, fobiach, zaburzeniach nastroju, następstwach stresu, nadmiernej agresji, następstw traumatycznych wydarzeń.

Ps...

WięcejMniej

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Pan Piotr Schwarz jest bardzo cierpliwym, empatycznym i spokojnym człowiekiem. Jako psycholog i psychoterapeuta zawsze kompetentnie rozpoznaje problem i profesjonalnie udziela pomocy. Daje dobre rady, pomaga w radzeniu sobie z problemami, stosuje różne formy pomocy - ćwiczenia i różne zadania a przede wszystkim spokojna rozmowa i analiza. Jestem mu bardzo wdzięczna za pomoc w trudnej sytuacji życiowej. Bardzo polecam!

Pan Piotr Schwarz jest bardzo cierpliwym, empatycznym i spokojnym człowiekiem. Jako psycholog i psychoterapeuta zawsze kompetentnie rozpoznaje problem i profesjonalnie udziela pomocy.
Daje dobre rady, pomaga w radzeniu sobie z problemami, stosuje różne formy pomocy - ćwiczenia i różne zadania a przede wszystkim spokojna rozmowa i analiza.
Jestem mu bardzo wdzięczna za pomoc w trudnej sytuacji życiowej. Bardzo polecam!

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat