dr n. med. Krzysztof Namiętadr n. med. Krzysztof Namięta - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

dr n. med. Krzysztof Namięta

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Pracuję w Klinikach kardiochirurgii od czasu ukończenia studiów medycznych w 1985 roku, kiedy to podjąłem pracę w Klinice Chirurgii Serca A.M. we Wrocławiu.W 1995 roku uzyskałem II stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej i obroniłem pracę doktorską . W 2000 roku uzyskałem specjalizację z kardiochirurgii. W 2003 roku rozpocząłem pracę w Klinice Kardiochirurgii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, gdzie pracuję do dziś. Wykonuję pełny zakres operacji kardiochirurgicznych ( operacje pomostowania naczyń wieńcowych tzw: by-passy, wad zastawkowych serca ,tętniaków aorty). Prowadzę kwalifikacje pacjentów do leczenia operacyjnego , a także kontrolę nad nimi w okresie pooperacyjnym.

Wykonywane badania:
- Leczenie inwazyjne wad zastawkowych serca.
- Leczenie chirurgiczne choroby niedokrwiennej serca i jej powikłań

Znajomość języków obcych:
- J. angielski
- J. rosyjski

Publikacje:
- Około 20 w pismiennictwie krajowym

Nagrody i wyróżnienia:
- 4 – krotnie nagrody rektorskie

Wspaniały człowiek. Bardzo dobry specjalista kardiochirurg o dużym doświadczeniu, pełen profesjonalizmu. Cieszę, że trafiłem pod Jego opiekę. Świetny kontakt z pacjentem. Bardzo uprzejmy i ciepły lekarz. T. Kamiński.

Powiem tylko tyle lekarz z powołania ma serce i dla pacjenta i dla rodziny dziękuję Panie Doktorze Wysoczanska

Polecam tego lekarza. Fachowa pomoc z jego strony, duże zaangażowanie, wszystko jasno i klarownie wytłumaczone.

Merytoryczne podejscie do pacjenta. Zaangazowanie lekarza.. Bardzo profesjonalna porada i pomoc mam nadzieję na skuteczne leczenie.

Chcę bardzo podziękować Panu doktorowi za przeprowadzenie 10 lat temu (grudzień 2010r.) operacji wszczepienia bay-pasów, za przedłużenie mi życia (już o 10 lat). Z całego serca jeszcze raz dziękuję Panu doktorowi . Życzę jeszcze długich lat życia w zdrowiu. z poważaniem pacjent Andrzej.

z poważaniem pacjent Andrzej.

Wspaniały lekarz. Pełen profesjonalizm a do tego świetny kontakt z Pacjentem. Bardzo uprzejmy i ciepły człowiek.

Pan doktor bardzo sympatyczny, zajmuje sie pacjentem, skupia sie na danym przypadku, polecam jak najbardziej.

Lekarz godny polecenia!!! Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Jest bardzo dobrym specjalistą i wspaniałym człowiekiem.

Miły pan doktor, fachowo i zrozumiale dla mnie wyjaśnił co mi dolega. Od razu skierował na dalszą diagnostykę by zastosować odpowiednie leczenie. Polecam z czystym sumieniem

Wspaniały lekarz super kontakt z pacjentem, szczegółowe wyjaśnienia i konkretne decyzje. Lekarz bardzo miły a to przy konsultacjach to bardzo ważne. Polecam gorąco.