dr n. med. Krzysztof Namiętadr n. med. Krzysztof Namięta - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

dr n. med. Krzysztof Namięta

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Pracuję w Klinikach kardiochirurgii od czasu ukończenia studiów medycznych w 1985 roku, kiedy to podjąłem pracę w Klinice Chirurgii Serca A.M. we Wrocławiu.W 1995 roku uzyskałem II stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej i obroniłem pracę doktorską . W 2000 roku uzyskałem specjalizację z kardiochirurgii. W 2003 roku rozpocząłem pracę w Klinice Kardiochirurgii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, gdzie pracuję do dziś. Wykonuję pełny zakres operacji kardiochirurgicznych ( operacje pomostowania naczyń wieńcowych tzw: by-passy, wad zastawkowych serca ,tętniaków aorty). Prowadzę kwalifikacje pacjentów do leczenia operacyjnego , a także kontrolę nad nimi w okresie pooperacyjnym.

Wykonywane badania:
- Leczenie inwazyjne wad zastawkowych serca.
- Leczenie chirurgiczne choroby niedokrwiennej serca i jej powikłań

Znajomość języków obcych:
- J. angielski
- J. rosyjski

Publikacje:
- Około 20 w pismiennictwie krajowym

Nagrody i wyróżnienia:
- 4 – krotnie nagrody rektorskie

Chcę bardzo podziękować Panu doktorowi za przeprowadzenie 10 lat temu (grudzień 2010r.) operacji wszczepienia bay-pasów, za przedłużenie mi życia (już o 10 lat). Z całego serca jeszcze raz dziękuję Panu doktorowi . Życzę jeszcze długich lat życia w zdrowiu. z poważaniem pacjent Andrzej.

z poważaniem pacjent Andrzej.

Merytoryczne podejscie do pacjenta. Zaangazowanie lekarza.. Bardzo profesjonalna porada i pomoc mam nadzieję na skuteczne leczenie.

Wspaniały lekarz. Pełen profesjonalizm a do tego świetny kontakt z Pacjentem. Bardzo uprzejmy i ciepły człowiek.

Polecam tego lekarza. Fachowa pomoc z jego strony, duże zaangażowanie, wszystko jasno i klarownie wytłumaczone.

Dr Krzysztof Namięta jest bardzo dobrym specjalistą, godnym w 100 % polecenia. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Pozwoliło to szybko postawić diagnozę, znaleźć rozwiązanie i profesjonalnie wykonać zabieg. Dziękuję :)

Miły pan doktor, fachowo i zrozumiale dla mnie wyjaśnił co mi dolega. Od razu skierował na dalszą diagnostykę by zastosować odpowiednie leczenie. Polecam z czystym sumieniem

Przed zabiegiem CABG poznałem jedynie anestezjologa i kardiochirurga wyjaśniającego czym jest zabieg. Dwa dni przed wypisem zauważyłem skromnego lekarza, trochę zmęczonego, ale z promiennym uśmiechem, kiedy mnie widział. Dopiero w dniu wypisu opowiedział, że były całkiem poważne problemy i wtedy zrozumiałem, dlaczego doba zerowa miała pięć dni. Nie znam się na medycynie, nie znam na ludziach, daję się zwieść pozorom. Ale tutaj byłem pewien, że dr Namięta jest osobą, która lubi swój zawód. Jest osoba mocno zaangażowaną i całkiem poświęcającą się swojej pracy. Z autopsji wiem, ze takie podejście niesie ...

Nie znam się na medycynie, nie znam na ludziach, daję się zwieść pozorom. Ale tutaj byłem pewien, że dr Namięta jest osobą, która lubi swój zawód. Jest osoba mocno zaangażowaną i całkiem poświęcającą się swojej pracy. Z autopsji wiem, ze takie podejście niesie za sobą mnóstwo wątpliwości, zwątpienia, depresji... Nie mam innej okazji, żeby podziękować i mam nadzieje, że dotrze ta drogą (ale dyskretnie, proszę!).
Gwiazdkami oceniam tylko te aspekty, które miałem okazję zaobserwować - przecież nic nie wiem o poświęconym czasie czy kompleksowości podejścia, ani kto zadecydował o wyniku procedury 89.71

anonim z CABG 16 września, godz 8:00

Wspaniały lekarz super kontakt z pacjentem, szczegółowe wyjaśnienia i konkretne decyzje. Lekarz bardzo miły a to przy konsultacjach to bardzo ważne. Polecam gorąco.

Lekarz godny polecenia!!! Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Jest bardzo dobrym specjalistą i wspaniałym człowiekiem.

Pan doktor bardzo sympatyczny, zajmuje sie pacjentem, skupia sie na danym przypadku, polecam jak najbardziej.