dr n. med. Krzysztof Namiętadr n. med. Krzysztof Namięta - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

dr n. med. Krzysztof Namięta

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Pracuję w Klinikach kardiochirurgii od czasu ukończenia studiów medycznych w 1985 roku, kiedy to podjąłem pracę w Klinice Chirurgii Serca A.M. we Wrocławiu.W 1995 roku uzyskałem II stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej i obroniłem pracę doktorską . W 2000 roku uzyskałem specjalizację z kardiochirurgii. W 2003 roku rozpocząłem pracę w Klinice Kardiochirurgii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, gdzie pracuję do dziś. Wykonuję pełny zakres operacji kardiochirurgicznych ( operacje pomostowania naczyń wieńcowych tzw: by-passy, wad zastawkowych serca ,tętniaków aorty). Prowadzę kwalifikacje pacjentów do leczenia operacyjnego , a także kontrolę nad nimi w okresie pooperacyjnym.

Wykonywane badania:
- Leczenie inwazyjne wad zastawkowych serca.
- Leczenie chirurgiczne choroby niedokrwiennej serca i jej powikłań

Znajomość języków obcych:
- J. angielski
- J. rosyjski

Publikacje:
- Około 20 w pismiennictwie krajowym

Nagrody i wyróżnienia:
- 4 – krotnie nagrody rektorskie

Dr Krzysztof Namięta jest bardzo dobrym specjalistą, godnym w 100 % polecenia. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Pozwoliło to szybko postawić diagnozę, znaleźć rozwiązanie i profesjonalnie wykonać zabieg. Dziękuję :)

Jestem bardzo zadowolona z wizyty kontrolnej. Lekarz wszystko dokładnie mi wyjaśnił. Dostałam konkretne zalecenia do których mam się stosować. Polecam serdecznie

Konkretna wizyta. Jestem zadowolony z diagnozy. Otrzymałem wskazówki i wiem co mi dolega i jak mam postępować i leczyć mój problem

Polecam, bardzo konkretny lekarz. Profesjonalne podejście pacjenta i trafna diagnoza oraz leczenie.

Doskonały specjalista, konkretny, kompetentny, rzeczowy, cierpliwie odpowiadający na wszystkie pytania zainteresowanego i zawsze miły.

Lekarz bardzo profesjonalny, szczegółowo informuje o postawionej diagnozie, uzasadnia dokładnie dlaczego proponuje taką a nie inną metodę leczenia. Jak dla mnie to lekarz z powołania

Lekarz godny polecenia! Wizytę oceniam bardzo pozytywnie,Pan doktor jest bardzo sympatyczny i bardzo miły ,poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje, Na każde moje pytanie odpowiadał w sposób bardzo zrozumiały, jestem jak najbardziej zadowolona z wizyty .

Witam gorąco. Chciałam bardzo Panu doktorowi podziękować za objęcie opieką oraz uratowanie życia mojemu tacie . Dziękuję za pomoc w tych trudnych i pełnych stresu chwilach. Jest Pan godnym polecenia specjalistą oraz sympatycznym człowiekiem wzbudzającym zaufanie.

Przed zabiegiem CABG poznałem jedynie anestezjologa i kardiochirurga wyjaśniającego czym jest zabieg. Dwa dni przed wypisem zauważyłem skromnego lekarza, trochę zmęczonego, ale z promiennym uśmiechem, kiedy mnie widział. Dopiero w dniu wypisu opowiedział, że były całkiem poważne problemy i wtedy zrozumiałem, dlaczego doba zerowa miała pięć dni. Nie znam się na medycynie, nie znam na ludziach, daję się zwieść pozorom. Ale tutaj byłem pewien, że dr Namięta jest osobą, która lubi swój zawód. Jest osoba mocno zaangażowaną i całkiem poświęcającą się swojej pracy. Z autopsji wiem, ze takie podejście niesie ...

Nie znam się na medycynie, nie znam na ludziach, daję się zwieść pozorom. Ale tutaj byłem pewien, że dr Namięta jest osobą, która lubi swój zawód. Jest osoba mocno zaangażowaną i całkiem poświęcającą się swojej pracy. Z autopsji wiem, ze takie podejście niesie za sobą mnóstwo wątpliwości, zwątpienia, depresji... Nie mam innej okazji, żeby podziękować i mam nadzieje, że dotrze ta drogą (ale dyskretnie, proszę!).
Gwiazdkami oceniam tylko te aspekty, które miałem okazję zaobserwować - przecież nic nie wiem o poświęconym czasie czy kompleksowości podejścia, ani kto zadecydował o wyniku procedury 89.71

anonim z CABG 16 września, godz 8:00

Lekarz o złotym sercu. Życzliwość idzie w parze z ogromną wiedzą i wspaniałym warsztatem medycznym. Gorąco polecam.