Kardiochirurg Wrocław

4 WSK Wrocław
ul.Weigla
Wrocław

Fantastyczna osoba o ogromnej wiedzy i złotym serduchu. Doktor z powołania. Potrafi przechytrzyć śmierć i wyrwać pacjenta spod jej kosy. Nawet najbardziej krytyczne przypadki nie są mu straszne i dzielnie stawia im czoła. Bardzo ciepła i troskliwa osoba. Dziekuję Panie Doktorze za drugą szansę :-)

4WSK
ul.kasztelanska 12/5
51-200 Wrocław

Miałem przeprowadzoną operację bajpasów (cztery tętnice) w sierpniu 2003 roku.
Szanowny Panie Doktorze Stupiński, serduszko chodzi jak zegarek.
Serdeczne dzięki.

Miałem przeprowadzoną operację bajpasów (cztery tętnice) w sierpniu 2003 roku.
Szanowny Panie Doktorze Stupiński, serduszko chodzi jak zegarek.
Serdeczne dzięki.

Opinia dodana przez: Mieczysław. S

lekarz Andrzej Dumański

Medicover Opieka Ambulatoryjna
ulica Powstańców Śląskich 7a
Wrocław

Doskonały operator. Nie obiecuje gruszek na wierzbie....... dziękuję za profesjonalizm, za to że pacjent jest dla pana człowiekiem. dziekuję z całego serca. bardzo miło wspominam też Medix

lekarz Piotr Stępiński

Chirurg naczyniowy, Kardiochirurg

ulica Żniwna 2
52-230 Wrocław

Lekarz z prawdziwym powołaniem i ludzkim sercem wobec pacjentów. Prawdziwy specjalista. Wraz z zespołem w szpitalu w Nowej Soli ocalili mi w listopadzie 2015 roku życie. Polecam zawsze i wszystkim!!!
Serdecznie pozdrawiam, Dariusz z Gubina

Serdecznie pozdrawiam, Dariusz z Gubina

Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Marek Mak

Szpital - oddziały i zakłady
Rudolfa Weigla 5
50-981 Wrocław

Fantastyczna osoba, ciepły, miły człowiek o ogromnej wiedzy :-) zawsze uśmiechnięty i wesoły. Wzbudza ogromne zaufanie i szczerze powiem, można być pewnym, że na nie w 100% zasługuje. Dziękuję Panie Doktorze za drugą szansę, którą dał Pan mojej mamie.

Kardiochirurg Wrocław dr n. med. Krzysztof Namięta

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Lekarz bardzo profesjonalny, szczegółowo informuje o postawionej diagnozie, uzasadnia dokładnie dlaczego proponuje taką a nie inną metodę leczenia. Jak dla mnie to lekarz z powołania

Centrum Diagnostyki Chorób Kobiecych "Młodość"
Grochowa 23a
53-423 Wrocław

Genialny specjalista o ogromnej wiedzy. Pan Doktor to osoba bardzo empatyczna, pomocna i usmiechnięta. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Dziekuje Panie Doktorze za to, że mamy wśod specjalistów kogoś takiego jak Pan :-) kogo można oobdarzyć ogromnym zaufaniem i mieć pewność, że trafiło się w dobre ręce.

Wrocław

nie spotkalem tak ;;ludzkiego;; lekarza polecam wszystkim doktora oraz placowke w ktorej pracuje

byłm operowany przez tego lekarza .to dobry
i doświadczony lekarz -można kłąść się na stół pod
pod nóż i z nadzieją przebudzenia -polecam

byłm operowany przez tego lekarza .to dobry
i doświadczony lekarz -można kłąść się na stół pod
pod nóż i z nadzieją przebudzenia -polecam

Opinia dodana przez: bolesław s. -wrocław

lekarz Ireneusz Szwedo

Medinet

SZANOWNY KOLEGO
TAK SIE NIEROBI JESTES DOBRY W PODGRYZANIU I NISZCZENU DOBREGO
IMIENIA ,JAK KUBA BOGU,TAK BOG KUBIE.TWUJ KOLEGA PO FACHU.
WITOLD

SZANOWNY KOLEGO
TAK SIE NIEROBI JESTES DOBRY W PODGRYZANIU I NISZCZENU DOBREGO
IMIENIA ,JAK KUBA BOGU,TAK BOG KUBIE.TWUJ KOLEGA PO FACHU.
WITOLD