dr n. med. Krzysztof Namiętadr n. med. Krzysztof Namięta - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

dr n. med. Krzysztof Namięta

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Pracuję w Klinikach kardiochirurgii od czasu ukończenia studiów medycznych w 1985 roku, kiedy to podjąłem pracę w Klinice Chirurgii Serca A.M. we Wrocławiu.W 1995 roku uzyskałem II stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej i obroniłem pracę doktorską . W 2000 roku uzyskałem specjalizację z kardiochirurgii. W 2003 roku rozpocząłem pracę w Klinice Kardiochirurgii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, gdzie pracuję do dziś. Wykonuję pełny zakres operacji kardiochirurgicznych ( operacje pomostowania naczyń wieńcowych tzw: by-passy, wad zastawkowych serca ,tętniaków aorty). Prowadzę kwalifikacje pacjentów do leczenia operacyjnego , a także kontrolę nad nimi w okresie pooperacyjnym.

Wykonywane badania:
- Leczenie inwazyjne wad zastawkowych serca.
- Leczenie chirurgiczne choroby niedokrwiennej serca i jej powikłań

Znajomość języków obcych:
- J. angielski
- J. rosyjski

Publikacje:
- Około 20 w pismiennictwie krajowym

Nagrody i wyróżnienia:
- 4 – krotnie nagrody rektorskie

Specjalista naprawdę godny polecenia. Z tak fachową obsługą nigdzie jeszcze się nie spotkałem, pełen profesjonalizm. Równie miła atmosfera.

Jako specjalista uważam, że p. Namięta jest bardzo kompetentny i posiada ogromna wiedze. Polecam z pełną odpowiedzialnością usługi dra Namięty.

K. Namięta to fantastyczny człowiek- wszystko tłumaczy, rozmawia z rodziną pacjenta. Ma podejście do osób starszych. Obsługa w Centrum Diagnostyki Medycznej MEDIX bardzo uprzejma i miła.

Na konsultacje do p. K. Namięty trafiłam do Medixu. Niesamowicie profesjonalny lekarz z powołaniem do wykonywania swojego zawodu. Ma super podejście do pacjentów, dzięki czemu atomsfera jest b. przyjazna. Zdecydowanie polecam!

Pan doktor zawsze szczegółowo analizuje wyniki badań. To bardzo troskliwy lekarz, a takich jest mało. Po ciężkich problemach ze zdrowiem zostałem zakwalifikowany do wstawienia zastawki serca.

Doktor Namięta to wspaniały kardiochirurg i wspaniały człowiek. Pan doktor wyjaśnił mi istotę mojej choroby, a także operował mnie dzięki czemu dzisiaj mogę spokojnie spać i nie martwić się o przyszłość. Dziękuję

Jestem po operacji wykonanej przez doktora Krzysztofa . Jestem bardzo zadowolona zarówno z wyboru lekarza, jak i z opieki, którą mnie otoczono. Mogę z czystym sumieniem polecić mojego doktora - Adrianna

Świetny lekarz o wysokiej kulturze osobistej, duża wiedza teoretyczno - praktyczna. Polecam - doskonały lekarz

Po operacji wstawienia zastawki wszystko jest w porządku, bardzo szybko doszłam do siebie. Doktor Namięta jest dokładny i profesjonalny. Jestem mu bardzo wdzięczna - to jedyny lekarz któremu ufam w 100% przeprowadził tak skomplikowaną operacje. Będę mu wdzięczna do końca życia !

Dobry specjalista- konkretny, komunikatywny, chętnie udziela dodatkowych informacji, przy tym miły i uprzejmy.