Ginekolog Wrocław

51-644 Wrocław

Ginekolog położnik Wrocław lekarz Radosław Siejkowski

Rybnicka 21A/10
52-016 Wrocław

Uzyskałam kompleksową poradę lekarską, której od długiego czasu nie byli w stanie udzielić mi inni lekarze. Pan Doktor ma bardzo dużą wiedzę, którą chętnie dzieli się z pacjentkami - wszystko szczegółowo wyjaśnia. Nie lekceważy żadnego pytania. Polecam

Opinia dodana przez: Kinga

Centrum Zdrowia Kobiety "CORFAMED" sp. z o.o.
Kluczborska 37
50-322 Wrocław

Konkretnie i fachowo, specjalista dla ktorego zaden problem nie stanowi problemu. Wychodząc z gabinetu poczułam się w 100% zaopiekowana. Właściwe wyposażenie gabinetu.

Opinia dodana przez: Barbara
Ginekolog Wrocław dr n. med. Mikołaj Karmowski

Zakrzowska 19a
51-140 Wrocław

Cudowny człowiek.Jedyny lekarz ktory potraktował mnie poważnie.Pełen profesjonalizm bardzo dokladny i skrupulatny.Życzliwy i sympatyczny.Bardzo dokładny.Jestem zadowolona i szczerze polecam

Opinia dodana przez: Kamilla

dr n. med. Ewa Nojek

Ginekolog położnik, Ginekolog

Indywidualna Praktyka Lekarska W Miejscu Wezwania Nojek Ewa

51-354 Wrocław

Pani doktor Nojek jest rzadkością ( niestety) wśród dzisiejszych lekarzy. Kompetencja, dobroć, delikatność i empatia to pani doktor Nojek. Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Barbara

Świetny fachowiec, cierpliwy, z ogromną wiedzą którą potrafi podzielić się z pacjentką tak aby wszystko było zrozumiałe i by czuła się bezpieczna i dobrze prowadzona. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za fachową i skuteczną pomoc. Polecam :)

Ginekolog położnik Wrocław lekarz Krzysztof Fabijański

Ginemedica
ul. Krawiecka 1
50-148 Wrocław

Wg mnie jest to najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Poświęca dużo czasu na badanie oraz analizę. Jest bardzo miły, pomocny, spokojny. Polecam tego lekarza wszystkim pacjentkom :)

Opinia dodana przez: Edyta

Centrum Zdrowia Medfemina

Wrocław

Najlepsza pani doktor na jala moglam trafic:-) w trakcie wizyty zostalo wszystko wyjasnione. Na kazde moje pytanie dostalam wyczerpujaca odpowiedz. Polecam serdeczni;)

Opinia dodana przez: dorota

Skwierzyńska 14 lok. 2
50-055 Wrocław

Bardzo dobry lekarz. Prowadzi moją pierwszą ciąże i nie miałam do Niego żadnych zastrzeżeń, dlatego chodzę do niego z drugą ciążą.

Multi-Medyk Wrocław

50-224 Wrocław

Najlepszy Lekarz we Wroclawiu! rewelacyjne podejscie do pacjentki,wyrozumialosc,dokladnosc,wysoka kultura osobista,delikatnie wykonywane badania to tylko nieliczne zalety Pana Bartlomieja...Jesli szukacie bardzo dobrego profesjonalisty,ktory poprowadzi ciaze,pomoze,doradzi podczas leczenia itp. zapewniam,ze lepszego nie znajdziecie:-)

Opinia dodana przez: mama.natanka