Ginekolog Wrocław

- 270 lekarzy
Wrocław Ginekolog położnik dr Mateusz Tylko

dr Mateusz Tylko

Ginekolog położnik

liczba opinii: 19

Gabinet

Wrocław

Średnia ocen: 4,6/5
Pan dr jest osobą bardzo ciepłą i empatyczną. Poświęcił mi dużo czasu, wszystko wytłumaczył. Stoicki spokój i wiedza na wysokim poziomie powodowały że byłam spokojna o maleństwo - w ciąży bardzo powikłanej.
Opinia dodana przez: Aneta
Wrocław Ginekolog położnik lekarz Radosław Siejkowski

lekarz Radosław Siejkowski

Ginekolog położnik

liczba opinii: 16

Gabinet
Rybnicka 21A/10
52-016 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobra przychodnia. Świetni , jeśli nie najlepsi specjaliści w mieście. Korzystałam z usług doktora i muszę przyznać, że to specjalista z ogromną wiedzą i wysoką kulturą osobistą. Wizyta odbyła się punktualnie, w miłej atmosferze. Skorzystam na pewno nieraz.
Opinia dodana przez: Maria Krawiec
Wrocław Ginekolog lekarz Rafał Geneja

lekarz Rafał Geneja

Ginekolog położnik, Ginekolog

liczba opinii: 12

Gabinet
Gliniana 40
55-525 Wrocław

Średnia ocen: 4,7/5
Lekarz bardzo miły profesjonalny, odpowiadał na każde pytania z wyczerpującą odpowiedzią. Mimo niechętnego podejścia do wizyty u Pana doktora -> zawsze chodziłam do kobiety nie czułam żadnego skrępowania ani dyskomfortu. Polecam
Opinia dodana przez: Aneta Juszkiewicz
Wrocław Ginekolog dr n. med. Mikołaj Karmowski

dr n. med. Mikołaj Karmowski

Ginekolog

liczba opinii: 7

Gabinet
Zakrzowska 19a
51-140 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Skala oceny najwyższa możliwa.
Wszystkim zagubionym, poszukującym specjalisty GINEKOLOGA kobietom szczerze polecam Doktora Mikołaja Karmowskiego.
Do Doktora trafiłam przez przypadek. Okazał się najprzystojniejszym lekarzem Ginekologiem jakiego znam ;) pełen profesjonalizmu, uroku osobistego, życzliwości, zaangażowania, szacunku dla drugiego człowieka.
Doktorek Mikołaj to Człowiek z olbrzymią PASJĄ pomagania innym, z ugruntowaną wiedzą w ginekologii laparoskopowej i nie tylko, odpowie na każde pytanie, rozwieje wszelką wątpliwość pacjentki.
Spędziłam wiele lat w ...
Opinia dodana przez: KATARZYNA
Wrocław Ginekolog położnik lekarz Krzysztof Fabijański

lekarz Krzysztof Fabijański

Ginekolog położnik

liczba opinii: 2

Ginemedica
ul. Krawiecka 1
50-148 Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Nareszcie znalazłam lekarza, który zechciał pochylić się nad ginekologią okresu klimakterium. Dr Fabjański to przykład ginekologa endokrynologa, który holistycznie i z dużą cierpliwością a do tego arcy poważnie traktuje pacjentkę kat.50 plus. To nader rzadko spotykany w naturze okaz, ginący w powodzi lekarzy koncentrujących się wyłącznie na położnictwie.
Opinia dodana przez: iza
Wrocław Ginekolog położnik lek. med. Justyna Surdyka

lek. med. Justyna Surdyka

Ginekolog położnik

liczba opinii: 2

Gabinet
Żmigrodzka 13/8
51-118 Wrocław

Średnia ocen: 4,8/5
Bardzo dobry lekarz z podejściem, empatia. Poświęca tyle czasu ile potrzebuje każda pacjentka ,odpowiada na wszystkie pytania. Wizyta u poprzednich ginekologow to było przeżycie, tutaj bez skrępowania, wszystkie badania przeprowadzane bardzo delikatnie.
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Alicja Halbersztadt

Ginekolog, Ginekolog położnik

liczba opinii: 39

Gabinet

Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5
Pani Doktor to prawdziwa specjalistka.
Po wielu przygodach u różnych lekarzy i wycieczkach po szpitalnych oddziałach trafiłam do Doktor Halbersztadt. Już na pierwszej wizycie zdiagnozowała źródło problemu -polip, którego nie widzieli inni specjaliści.
Kilka dni później umówiłam się na zabieg w Medfeminie. Pani Doktor osobiście się mną zajęła i przeprowadziła skutecznie histeroskopię. Do dziś jestem pod jej opieką.
Dzięki wdrożonemu leczeniu i radom dotyczącym stylu życia cieszę ...
Opinia dodana przez: Ola

dr n. med. Radosław Blok

Ginekolog położnik, Ginekolog

liczba opinii: 38

Gabinet
Karola Miarki 4
Wrocław

Średnia ocen: 4,4/5
Trafiłam do Pana Doktora podczas pierwszej ciąży. Zajmował się mną od początku, aż do zakończenia połogu. Z początku byłam zachwycona lekarzem - miły, delikatny, dyskretny, rzeczowy i kompetentny. W dodatku polecany przez członkinie rodziny. Byłam zadowolona, że wreszcie trafiłam na godnego zaufania ginekologa. I w takim przekonaniu żyłam przez całą ciążę. Postanowiłam urodzić w szpitalu gdzie zatrudniony jest Pan Doktor. Mimo niepochlebnych opinii o samej placówce postanowiłam, że urodzę tam, ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Rafał Sozański

Ginekolog

liczba opinii: 28

Specjalistyczny Ośrodek Ginekologii i Położnictwa
Wysoka 11/2
Wrocław

Średnia ocen: 3,0/5
NIE zgadzam się opinia niżej, Pan Rafał prowadził moją ciążę od 4 miesiąca, zawsze był uśmiechnięty i nigdy nie odniosłam wrażenia , ze jest niekompetentny!!! rodziłam na Chałbińskiego, w przed dzień kiedy sam planował wywołanie porodu, bo małemu się na świat nie śpieszyło, niestety nie miał w tedy dyżuru, miał mieć dzień później i prowadzić mój poród, urodziłam przez CC, a następnego dnia rano jakie było moje zdziwienie , jak ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Jan Golach

Ginekolog

liczba opinii: 26

Gabinet

Wrocław

Średnia ocen: 2,3/5
Dziewczyny, bardzo Was proszę, abyście dla własnego dobra konsultowały się z innym ginekologiem po wizycie u tego Pana. Po wejściu do gabinetu każe się od razu rozbierać, nie pytając, z czym przychodzimy. W kalendarzu sprawdzałam datę ostatniej miesiączki-miał do mnie pretensje, że tego nie pamiętam. Na wstępie przyczepił się również o to, że chodziłam do innych lekarzy. Dwa miesiące przez wizytą u dr Golacha byłam u innego lekarza, który powiedział, ...
Opinia dodana przez: Ewa

Ginekolodzy w WrocławiuStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat