Lekarze Ginekolog Wrocław

lekarz Radosław Siejkowski

lekarz Radosław Siejkowski

Rybnicka 21A/10
52-016 Wrocław

Bardzo dobra przychodnia. Świetni , jeśli nie najlepsi specjaliści w mieście. Korzystałam z usług doktora i muszę przyznać, że to specjalista z ogromną wiedzą i wysoką kulturą osobistą. Wizyta odbyła się punktualnie, w miłej atmosferze. Skorzystam na pewno nieraz.
Opinia dodana przez: Maria Krawiec
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Ginekolog
                                       dr n. med. Mikołaj Karmowski

dr n. med. Mikołaj Karmowski

Zakrzowska 19a
51-140 Wrocław

Skala oceny najwyższa możliwa. Wszystkim zagubionym, poszukującym specjalisty GINEKOLOGA kobietom szczerze polecam Doktora Mikołaja Karmowskiego. Do Doktora trafiłam przez przypadek. Okazał się najprzystojniejszym lekarzem Ginekologiem jakiego znam ;) pełen profesjonalizmu, uroku osobistego, życzliwości, zaangażowania, szacunku dla drugiego człowieka. Doktorek Mikołaj to Człowiek z olbrzymią PASJĄ pomagania innym, z ugruntowaną wiedzą w ginekologii laparoskopowej i nie tylko, odpowie na każde pytanie, rozwieje wszelką wątpliwość pacjentki. Spędziłam wiele lat w bólu, w ...
Opinia dodana przez: KATARZYNA
                                       lekarz Krzysztof Fabijański

lekarz Krzysztof Fabijański

Ginemedica
ul. Krawiecka 1
50-148 Wrocław

Nareszcie znalazłam lekarza, który zechciał pochylić się nad ginekologią okresu klimakterium. Dr Fabjański to przykład ginekologa endokrynologa, który holistycznie i z dużą cierpliwością a do tego arcy poważnie traktuje pacjentkę kat.50 plus. To nader rzadko spotykany w naturze okaz, ginący w powodzi lekarzy koncentrujących się wyłącznie na położnictwie.
Opinia dodana przez: iza
                                       lek. med. Justyna Surdyka

lek. med. Justyna Surdyka

Żmigrodzka 13/8
51-118 Wrocław

Trafiłam do Pani Doktor na pierwszą wizytę, jestem bardzo zadowolona z wizyty, Pani Doktor jest sympatyczną osobą i ma bardzo empatyczne podejście do pacjenta, czułam się bardzo komfortowo, bardzo dobry ginekolog szczerze polecam, wszystko wyjaśnia szczegółowo, daje przydatne wskazówki, pełny profesjonalizm. Pani Doktor na spokojnie wykonuje badanie, wszystko mówi w trakcie badania, jestem bardzo zadowolona z wizyty i na pewno w przyszłości skorzystam z usług Pani Doktor ponownie. Pani Doktor ...
Opinia dodana przez: Adriana
                                       lekarz Rafał Geneja

lekarz Rafał Geneja

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gliniana 40
55-525 Wrocław

Lekarz bardzo miły profesjonalny, odpowiadał na każde pytania z wyczerpującą odpowiedzią. Mimo niechętnego podejścia do wizyty u Pana doktora -> zawsze chodziłam do kobiety nie czułam żadnego skrępowania ani dyskomfortu. Polecam
Opinia dodana przez: Aneta Juszkiewicz
                                       dr Mateusz Tylko

dr Mateusz Tylko

Wrocław

Pan dr jest osobą bardzo ciepłą i empatyczną. Poświęcił mi dużo czasu, wszystko wytłumaczył. Stoicki spokój i wiedza na wysokim poziomie powodowały że byłam spokojna o maleństwo - w ciąży bardzo powikłanej.
Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Alicja Halbersztadt

Ginekolog, Ginekolog położnik

Gabinet
Wrocław

Pani Doktor to prawdziwa specjalistka. Po wielu przygodach u różnych lekarzy i wycieczkach po szpitalnych oddziałach trafiłam do Doktor Halbersztadt. Już na pierwszej wizycie zdiagnozowała źródło problemu -polip, którego nie widzieli inni specjaliści. Kilka dni później umówiłam się na zabieg w Medfeminie. Pani Doktor osobiście się mną zajęła i przeprowadziła skutecznie histeroskopię. Do dziś jestem pod jej opieką. Dzięki wdrożonemu leczeniu i radom dotyczącym stylu życia cieszę się lepszym zdrowiem. ...
Opinia dodana przez: Ola
Pani dr bardzo miła, poświęca pacjentowi dużo czasu, nie spieszy się, odpowiada na wszystkie pytania, chociaż w moim przypadku bywało tak,że wszystko zostało wytłumaczone i nawet nie musiałam ich zadawać. Możliwość kontaktu telefonicznego o każdej porze dnia. Bardzo dobrze wyposażony gabinet. Polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Artur Kłósek

Ginekolog położnik, USG

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy, USG
Kamienna 107
Wrocław

Do Dr Kłóska trafiłam po tym jak utraciłam swoją pierwszą ciążę w 20tyg.Lekarz prowadzący moją ciążę i grono lekarzy z Klinik stwierdzili, że tak się czasem zdarza..po prostu serce przestało bić...wykonałam szereg badań prywatnie i nie postawiono żadnej diagnozy.Uznaliśmy z mężem, że to mógł być faktycznie przypadek.Odczekaliśmy pół roku i znów (zgodnie z zaleceniem lekarza)zaczęliśmy się starać o dziecko. Po kilku miesiącach starań postanowiłam (ostatni raz) pójść do innego lekarza, ...

lekarz Krzysztof Bielicki

Ginekolog położnik, Ginekolog

Centrum Zdrowia Kobiety "CORFAMED" sp. z o.o.
Kluczborska 37
50-322 Wrocław

U p.dr Bielickiego jestem od 2005r raz w roku na badaniach kontrolnych. Pod jego czujnym okiem przeszłam fazę menopauzy bez sensacji i hormonów. Szkoda, że od tego roku już go nie ma w CORFAMEDZIE. Jest na bezterminowym urlopie. Przekazał mnie pod opiekę p.dr Ducze rownie miłej i sympatycznej jak on sam.

dr n. med. Wiktor Jarosz

Mediconcept
Krzycka 94
Wrocław

Nie znam lepszego lekarza!. Pan doktor wzbudza zaufanie, jest rzetelny, kompetentny. W trakcie wizyty czuję, że to ja i moje problemy są najważniejsze. Doktor słucha, tłumaczy i radzi. Polecam niezdecydowanym.

dr n. med. Dorota Wickiewicz

Centrum Zdrowia Kobiety "CORFAMED" sp. z o.o.
Kluczborska 37
50-322 Wrocław

Konkretnie i fachowo, specjalista dla ktorego zaden problem nie stanowi problemu. Wychodząc z gabinetu poczułam się w 100% zaopiekowana. Właściwe wyposażenie gabinetu.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Bogusław Marinković

Wyjazdowa Praktyka Lekarska Bogusław Marinković
Bednarska 3/1, Wrocław
54-134 Wrocław

Chciałabym tylko przekazać słowa tym które odchodzą od zmysłów bo tak pragną maleństwa, słowa na które ja kiedyś czekałam...miałam problem z zajściem w ciąże ponad rok, wcześniej 2x roniłam, a więc doszedł mnie strach przed następnym... trafiłam do dr Marinkowića w sumie nie licząc na zbyt wiele. Zaskoczyło mnie na samym początku, że dr bada piersi i robi USG piersi (czego nigdzie raczej się nie uświadczy) to On powiedział "zrobię ...
Opinia dodana przez: Malwina Góral

lekarz Tomasz Walasek

Wrocław

Do Pana Doktora trafiłam z polecenia znajomej. Wcześniej byłam u kilku ginekologów/ położników , ale w gabinecie czułam się tak, jakby czekali na pieniążki, a nie do końca zajmowali się pacjentem. Pan Doktor jest przeciwieństwem. Od pierwszego razu wzbudził moje zaufanie. Jest osobą ciepłą, miłą, cierpliwą, a do tego bardzo kulturalną. Dziwię się, ze ktoś pisze, że doktor nie jest delikatny, gdyż byłam już u więcej niż 15 ginekologów w ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Tytus Nowak

Drukarska 41 rejestracja telefonicza
53-311 Wrocław

super lekarz, jest najsympatyczniejszym lekarzem u jakiego bylam kiedykolwiek, zawsze mi pomaga a chodze do niego regularnie od 4 lat. totalnie polecam
Opinia dodana przez: marta

Jarosław Papież

Starmed sp.z o.o
Młodych Techników 7
Wrocław

W mojej ocenie bardzo dobry lekarz, jestem jego pacjentką niezmiennie już od wielu lat. Prowadził obie moje ciąże, które niestety przebiegały z poważnymi komplikacjami, kiedy trzeba kierował do specjalistów, wykonywał wszystkie niezbędne badania i dzięki niemu, mimo moich problemów zdrowotnych, maluchy urodziły się zupełnie zdrowe :) Przy tym wszystkim jest jako lekarz delikatny, kontaktowy i po prostu pozytywnie nastawiony do pacjentek.
Opinia dodana przez: Pacjentka

Marta Górecka-Balcerek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mediconcept Sp. z o.o. Poradnie Specjalistyczne Spółka Komandytowa
ulica Krzycka 94
53-020 Wrocław

Uczęszczam do tego lekaża od lat i dzieęki niej urodziłam drugie dziecko. Polecam serdecznie.

lekarz Andrzej Pawluk

Wrocław

Pan Doktor jest świetnym specjalistą - podczas porodu naturalnego pojawiły się komplikacje na które zareagował i szybko podjął decyzję o CC. Dziś mam zdrowego syna i dobre wspomnienia ze szpitala - wiem, że byłam pod najlepszą opieką. Duży plus za poczucie humoru - nawet w tak stresującej sytuacji jak oczekiwanie na poród można się z Panem Doktorem pośmiać.
Opinia dodana przez: Klaudia

prof. dr hab. n. med. Andrzej Karmowski

Więzienna 21a lok. 2
50-118 Wrocław

Profesor operował mnie 4 lata temu. Uratował mi życie.Dziękuję mu za to.

dr n. med. Andrzej Popiela

Skwierzyńska 14 lok. 2
50-055 Wrocław

Niesamowity Lekarz który bardzo mi pomógł na trudnym etapie zdrowotnym. Doktor jest niesamowitym operującym lekarzem. Polecam z całego serca wszystkim Kobietom.
Opinia dodana przez: Iza