dr n. med. Alicja Halbersztadt

Ginekolog, Ginekolog położnik

Pani Doktor to prawdziwa specjalistka. Po wielu przygodach u różnych lekarzy i wycieczkach po szpitalnych oddziałach trafiłam do Doktor Halbersztadt. Już na pierwszej wizycie zdiagnozowała źródło problemu -polip, którego nie widzieli inni specjaliści. Kilka dni później umówiłam się na zabieg w Medfeminie. Pani Doktor osobiście się mną zajęła i przeprowadziła skutecznie histeroskopię. Do dziś jestem pod jej opieką. Dzięki wdrożonemu leczeniu i radom dotyczącym stylu życia cieszę się lepszym zdrowiem. Wszystkie wizyty odbywały się terminowo.Sama konsultacja jest bardzo rzeczowa, a przeprowadzane w gabinecie badania -bezbolesne. Serdecznie polecam wszystkim kobietom szukającym ...

Pani Doktor to prawdziwa specjalistka.

Serdecznie polecam wszystkim kobietom szukającym idealnej opieki ginekologicznej.

Prowadziłam u Pani doktor ciążę i jeszcze chyba nigdy nie spotkałam lekarza z którego byłabym tak zadowolona. Godna zaufania, profesjonalna, ale też ciepła osoba. Właśnie czekam na wizytę z 2 dzieckiem, nie wyobrażam sobie, żebym mogła pójść do kogokolwiek innego :)

Również mogę jak najbardziej polecić Panią Doktor. Byłam u niej pierwszy raz ze zdiagnozowanym PCOS. Wprawdzie koszt wizyty to 150 zł, ale na zdrowiu się nie oszczędza. Pani Alicja tłumaczy dokładnie wszystkie zawiłości, rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania. Jest bardzo uprzejma i delikatna, nie spieszy się, nie pogania, jeśli czegoś nie rozumiesz- wytłumaczy. Sprzęt, na którym pracuje jest nowoczesny, nie ma słowa o tym, że czegoś nie widzi na USG, bo aparat jest już "dość stary" ( a z tym się niestety dotychczas spotykałam). Można skorzystać z jednorazowych spódniczek i kapci. Wyszłam stamtąd z bardzo pozytywnym wrażeniem, zwłaszcza, ze Pani Alicja uspokoiła mnie co do moich problemów zdrowotnych. Okazały się mniej straszne, niż mi się wydawało i w czym utwierdzali mnie inni lekarze. Szczerze polecam wizytę wszystkim tym, kobietom, które szukają u lekarza odpowiedzi na nurtujące je pytania i chcą się czuć komfortowo.

Pani Doktor Alicja przeprowadziła u mnie zabieg usunięcia polipa z szyjki macicy. Polecam Panią Doktor wszystkim Paniom, które chcą uzyskać od Lekarza poczucia, że wszystko co jest zrobione dla nas i dla naszego zdrowia jest na najwyższym poziomie. Pani Doktor Alicja jest niesamowitą Kobietą , pełną ciepła , Jej spokojny głos sprawia że czujemy się bezpiecznie i że nic złego przy Niej się nam nie stanie. Ogromna wiedza i doświadczenie Pani Doktor, szczegółowo przeprowadzony wywiad, omówienie wszystkich etapów leczenia, zlecenie wszystkich niezbędnych badań. To pierwszy taki Lekarz o niezwykłym zaangażowanym podejściu do Pacjenta, jakiego spotkałam na swojej drodze " dbania o zdrowie". Bardzo dziękuję Pani Doktor .

Jestem pacjentką Pani doktor i nie znam takiego drugiego lekarza jak Pani doktor. Wielkie serce, zrozumienie, taktowność, profesjonalizm, delikatność. Można wymieniać w nieskończoność. Dzięki Pani doktor zobaczyłam dwie kreski na teście ciążowym i jestem szczęśliwa. Jestem pod stałą kontrolą Pani doktor i czuję się bezpieczna.

Lekarz godzien polecenia obecnie jestem pacjentką pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam i macham łapką.

Lekarz godzien polecenia obecnie jestem pacjentką pani doktor i jestem
bardzo zadowolona. Pozdrawiam i macham łapką.

Wspaniały lekarz, moja ciąża od początku była zagrożona i tylko dzięki Pani doktor udało mi się szczęśliwie doczekać końca i teraz mam już 5 tygodniowego synka.

Uwielbiam Panią Doktor Halbersztadt. Prowadziła moją pierwszą ciążę przecudownie!!! Jestem jej stałą pacjentką i na zawsze pozostanę. Polecam każdej dziewczynie.

Nie ocenione jest jak można być wspaniale potraktowana w ciąży przez lekarza.

Nie ocenione jest jak można być wspaniale potraktowana w ciąży przez lekarza.

Fantastyczna, godna zaufania Pani doktor i niesamowita kobieta :)

Fantastyczna, godna zaufania Pani doktor i niesamowita kobieta :)