Lekarze Ginekolog Wrocław

lekarz Tomasz Walasek

Wrocław

Do Pana Doktora trafiłam z polecenia znajomej. Wcześniej byłam u kilku ginekologów/ położników , ale w gabinecie czułam się tak, jakby czekali na pieniążki, a nie do końca zajmowali się pacjentem. Pan Doktor jest przeciwieństwem. Od pierwszego razu wzbudził moje zaufanie. Jest osobą ciepłą, miłą, cierpliwą, a do tego bardzo kulturalną. Dziwię się, ze ktoś pisze, że doktor nie jest delikatny, gdyż byłam już u więcej niż 15 ginekologów w ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Tytus Nowak

Drukarska 41 rejestracja telefonicza
53-311 Wrocław

super lekarz, jest najsympatyczniejszym lekarzem u jakiego bylam kiedykolwiek, zawsze mi pomaga a chodze do niego regularnie od 4 lat. totalnie polecam
Opinia dodana przez: marta

Jarosław Papież

Starmed sp.z o.o
Młodych Techników 7
Wrocław

W mojej ocenie bardzo dobry lekarz, jestem jego pacjentką niezmiennie już od wielu lat. Prowadził obie moje ciąże, które niestety przebiegały z poważnymi komplikacjami, kiedy trzeba kierował do specjalistów, wykonywał wszystkie niezbędne badania i dzięki niemu, mimo moich problemów zdrowotnych, maluchy urodziły się zupełnie zdrowe :) Przy tym wszystkim jest jako lekarz delikatny, kontaktowy i po prostu pozytywnie nastawiony do pacjentek.
Opinia dodana przez: Pacjentka

Marta Górecka-Balcerek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mediconcept Sp. z o.o. Poradnie Specjalistyczne Spółka Komandytowa
ulica Krzycka 94
53-020 Wrocław

Uczęszczam do tego lekaża od lat i dzieęki niej urodziłam drugie dziecko. Polecam serdecznie.

lekarz Andrzej Pawluk

Wrocław

Pan Doktor jest świetnym specjalistą - podczas porodu naturalnego pojawiły się komplikacje na które zareagował i szybko podjął decyzję o CC. Dziś mam zdrowego syna i dobre wspomnienia ze szpitala - wiem, że byłam pod najlepszą opieką. Duży plus za poczucie humoru - nawet w tak stresującej sytuacji jak oczekiwanie na poród można się z Panem Doktorem pośmiać.
Opinia dodana przez: Klaudia

dr n. med. Andrzej Popiela

Skwierzyńska 14 lok. 2
50-055 Wrocław

Niesamowity Lekarz który bardzo mi pomógł na trudnym etapie zdrowotnym. Doktor jest niesamowitym operującym lekarzem. Polecam z całego serca wszystkim Kobietom.
Opinia dodana przez: Iza
byłam u pana doktora dopiero 2 razy, ale już na pierwszej wizycie sprawił bardzo pozytywne wrażenie. mam spore problemy, które były zupełnie bagatelizowane przez moich poprzednich lekarzy... a Pan Żołnierczyk od razu dał mi skierowanie na badania i wytłumaczył co i jak. gorąco polecam!!

lekarz Magdalena Miś-Michałek

Stomatologia Malik
Bulwar Ikara 10D
54-129 Wrocław

Pani Doktor w pierwszej kolejności jest niezwykłym człowiekiem. Cudowna, wrażliwa, empatyczna, taktowna, zawsze skupiona. Jako lekarz jest bardzo zaangażowana w sprawy pacjentek, poświęca tyle czasu, ile wymaga tego dana sytuacja. Spokojna, delikatna, merytoryczna, poszukująca najlepszych rozwiązań, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Znam Panią Doktor od ponad 20 lat i nigdy nie było inaczej. Jest jedynym ginekologiem, którego zawsze polecam z zamkniętymi oczami. Wszystkie kobiety, które poznały Panią Doktor, pokonują b. ...
Opinia dodana przez: Roma

dr n. med. Ewa Nojek

Położna, Ginekolog położnik

Indywidualna Praktyka Lekarska W Miejscu Wezwania Nojek Ewa
51-354 Wrocław

Pani doktor Nojek jest rzadkością ( niestety) wśród dzisiejszych lekarzy. Kompetencja, dobroć, delikatność i empatia to pani doktor Nojek. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: beata
Świetny fachowiec, cierpliwy, z ogromną wiedzą którą potrafi podzielić się z pacjentką tak aby wszystko było zrozumiałe i by czuła się bezpieczna i dobrze prowadzona. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za fachową i skuteczną pomoc. Polecam :)

lekarz Maciej Mazurec

Centrum Zdrowia Kobiety "CORFAMED" sp. z o.o.
Kluczborska 37
50-322 Wrocław

Polecam wszystkim kobietom, które potrzebują lekarza konkretnego, a przy tym miłego i sympatycznego.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Dariusz Sroczek

Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
ulica Warszawska 2
52-114 Wrocław

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Zawsze miły i uśmiechnięty. Zaraża spokojem. Nie naciąga na niepotrzebne badania. Zawsze poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba. Niezależnie czy jest to prywatna wizyta czy płaci za nią NFZ.
Opinia dodana przez: Patrycja
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Ginekolog położnik
                                       lekarz Tomasz Żołnierczyk

lekarz Tomasz Żołnierczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " SALUTARIS VITAE"
ulica Gubińska 8A
54-436 Wrocław

Dr Żołnierczyk jest moim lekarzem od kilku lat. Przeszłam podczas wizyt u Doktora ciążę biochemiczną, poronienie zatrzymane zakończone łyżeczkowaniem oraz zdrową, donoszoną ciążę. Co by się nie działo Pan Doktor jest przede wszystkim dla pacjentki człowiekiem. Zawsze uprzejmy i przejmujący się wszystkim co się dzieje. Na każde pytanie udziela odpowiedzi i ma ogromną wiedzę. W każdej sytuacji widać duże doświadczenie i mimo dużej liczby pacjentek nigdu nie spotkałam się u ...

Zofia Borowiec

Centrum Zdrowia Medfemina
Wrocław

Najlepsza pani doktor na jala moglam trafic:-) w trakcie wizyty zostalo wszystko wyjasnione. Na kazde moje pytanie dostalam wyczerpujaca odpowiedz. Polecam serdeczni;)
Opinia dodana przez: dorota

lekarz Halina Wołkowińska

Truskawkowa 4
53-007 Wrocław

Lekarz godny polecenia Wielki szacunek poświęcenia pacjentowi czas zainteresowania sie pacjentem zbadania i top wszystko co powinien lekarz dać pacjentowi .Dziekuje Pani doktor nieee spotkałam jeszcze takiego lekarza
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jarosław Bal

Kamienna 107
Wrocław

Wspaniały lekarz, mega empatyczny, z dużą wiedzą. Nie liczy czasu w gabinecie, badanie jest bardzo szczegółowe i nie wychodzi się bez odpowiedzi na zadane pytania. Posiada certyfikat fmf, jest bardzo dokładny w usg.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Bartłomiej Ślusarski

Multi-Medyk Wrocław
50-224 Wrocław

Najlepszy Lekarz we Wroclawiu! rewelacyjne podejscie do pacjentki,wyrozumialosc,dokladnosc,wysoka kultura osobista,delikatnie wykonywane badania to tylko nieliczne zalety Pana Bartlomieja...Jesli szukacie bardzo dobrego profesjonalisty,ktory poprowadzi ciaze,pomoze,doradzi podczas leczenia itp. zapewniam,ze lepszego nie znajdziecie:-)
Opinia dodana przez: mama.natanka

lekarz Joanna Elias

Kamienna 107
Wrocław

Od ponad 6 lat jestem pacjenką Pani doktor Elias i zawsze byłam zadowolona z opieki. Niezwykle kompetentna, konkretna i rzeczowa doktor. Polecam
Opinia dodana przez: Julia
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Ginekolog położnik
                                       lekarz Dawid Wiśniewski

lekarz Dawid Wiśniewski

Polskie Centrum Zdrowia OT Wrocław - Śródmieście Przychodnia Specjalistyczna z Ośrodkiem Badań Klinicznych
ulica Sienkiewicza 58/60
50-349 Wrocław

Ja jestem mega zadowolona poprowadził mi pięknie ciążę i na każde moje pytanie odp dokładnie polecam
Opinia dodana przez: Joanną

lekarz Alicja Gembiak-Chełmońska

Garwolińska 23/1
53-117 Wrocław

Pani doktor to bardzo dobra specjalistka, dokładnie zbadała, zanalizowała wyniki badań, postawiła diagnozę, ale że nie zajmuje się problemem który mnie dotyczył to poleciła i innego specjalistę. Była miła, bardzo delikatna w czasie badania, wszystko jasno wyjaśniła. Może nie jest bardzo pogodna i uśmiechnięta, ale lekarzem jest bardzo dobrym.
Opinia dodana przez: Natalia