lekarz Rafał Genejalekarz Rafał Geneja - zdjęcie profilowe

lekarz Rafał Geneja

Ginekolog położnik, Ginekolog

Specjalista ginekologii i położnictwa. Dr Rafał Geneja jest wieloletnim pracownikiem Kliniki Położnictwa i Ginekologii przy ul Borowskiej. Lekarz o ogromnym doświadczeniu, znakomity operator a jednocześnie bardzo serdeczny człowiek, co podkreślają wszystkie pacjentki doktora

Lekarz z ogromnym doświadczeniem. Takiego podejścia do kobiety powinien się uczyć każdy inny lekarz. Poświeca odpowiednia ilość czasu, wszystko szczegółowo wyjaśnia.

Lekarz bardzo miły profesjonalny, odpowiadał na każde pytania z wyczerpującą odpowiedzią. Mimo niechętnego podejścia do wizyty u Pana doktora -> zawsze chodziłam do kobiety nie czułam żadnego skrępowania ani dyskomfortu. Polecam

Jestem bardzo zadowolona, lekarz sprawiający wrażenie bardzo otwartego człowieka. Dokładnie wykonane USG. Lekarz poświęcił odpowiednią ilość czasu! Kompleksowe podejście!

Bardzo uprzejmy i sympatyczny lekarz. Gabinet czysty i profesjonalny sprzęt. Polecam Pana Doktora każdej Pani, której zależy na bardzo dobrej opiece lekarskiej.

Ja także byłam pacjentką tego lekarza w Ginemedice. Podzielam wszystkie pozytywne opinie, bo byłam na prawdę zadowolona. Po przeprowadzce to innego miasta, byłam zmuszona zmienić klinikę, ale Ginemedikę mogę polecić każdemu :)

Pan Geneja przyjmuje tez na ulicy Krawieckiej. Tam własnie chodze na wizyty i jeste bardzo zadowolona.

Pan Doktor przyjmuje w klinice Ginemedica i tam właśnie byłam na wizycie. Jestem bardzo zadowolona ze skutecznego leczenia, trafnej diagnozy i profesjonalnego podejścia.

Pan Doktor przyjmuje też w Ginemedice. Jeste bardzo zadowolona z leczenia. Profesjonalnie i bardzo skutecznie. Polecam.

Świetny fachowiec, niebywale kulturalny człowiek.

Świetny fachowiec, niebywale kulturalny człowiek.

Naprawde nie polecam, ten człowiek to rzeźnik, to co ze mną zrobił podczas porodu przechodzi ludzkie pojęcie. Do dnia dzisiejszego-a minął miesiąc- śnią mi się koszmary z lekarzem w roli głównej.