dr Mateusz Tylkodr Mateusz Tylko - zdjęcie profilowe

dr Mateusz Tylko

Specjalista położnictwa i ginekologii. Pracował przez 8 lat w Klinice Położnictwa i Ginekologii Akademii Medycznej. Przez ostatnie kilka lat pracował w Szpitalu Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy. Pracował również w Wielkiej Brytanii w Blackheath Hospital w Londynie. Odbywał także wolontariat w Hospital de Arzobispo Loayza w Limie w Peru. Konsultuje również w języku hiszpańskim, portugalskim, angielskim i rosyjskim.

Pan dr jest osobą bardzo ciepłą i empatyczną. Poświęcił mi dużo czasu, wszystko wytłumaczył. Stoicki spokój i wiedza na wysokim poziomie powodowały że byłam spokojna o maleństwo - w ciąży bardzo powikłanej.

Bardzo ciepły i wspaniały lekarz. Jako jedyny przy każdej wizycie pyta mnie o moje samopoczucie. Ma ogromna wiedzę i doświadczenie. Prowadził moja ciąże od początku do szczęśliwego rozwiązania, oby więcej takich lekarzy!

Rzetelny, konkretny i przede wszystkim widac ze wie co mowi. Poszlam "z ulicy" na usg poloznicze, ze wzgledu na wyjatkowe okolicznosci. Lekarz bardzo mnie uspokoił za co jestem bardzo wdzięczna!

Cieszę się, że trafiłam do Pana Doktora. Jest bardzo uprzejmy i przy tym posiada obszerną wiedzę, z resztą, jak każdy lekarz, u którego miałam okazję być w Ginemedice. Polecam.

Mam kawałek do Ginemedici, ale warto było udać się na wizytę do tego specjalisty. Zdrowie pacjenta jest na pierwszym miejscu, wszystkie badania wykonane rzetelnie, fachowe podejście i życzliwość. Pozdrawiam

Profesjonalista w każdym calu! Bardzo ludzkie podejście do pacjenta, sympatyczny jako człowiek. Zawsze przeprowadza konkretne badania, stawia odpowiednią diagnozę. Polecam z całą pewnością. Mój lekarz od 5 lat :)

Ogromny profesjonalizm, empatia i szacunek do pacjentki to tylko kilka największych zalet Pana Doktora. Widać że to co robi jest nie tylko jego pracą ale i pasją.

Świetny specjalista. Zgłosiłam się do Ginemediki z prośbą diagnostykę i odpowiednie leczenie. Uzyskałam pełną pomoc. Skutecznie doprowadzili mój stan zdrowia do normy. Polecam i pozdrawiam.

To moja kolejna wizyta - ponownie jestem zadowolona, wszystko odbyło się bez problemów, lekarz ma przyjazne podejście, doradza, tłumaczy i rozwiewa wątpliwości - polecam

Trafiłam do Pana doktora z niewyjaśnionymi dotąd objawami. Doktor zalecił dokładne, kompleksowe badania, postawił trafną diagnozę a co najważniejsze - wyleczył. Jestem bardzo zadowolona.