Ginemedica

Nasi lekarze

Ginekolog położnik   (+3 więcej)
Ginekolog onkolog   (+3 więcej)
Kardiolog dziecięcy
Endokrynolog   (+3 więcej)
Medycyna estetyczna
Medycyna estetyczna   (+3 więcej)
Psychiatra
Psychiatra
Psychoterapeuta
Psychoterapeuta
Dermatolog   (+4 więcej)

Kompleksowość leczenia

Najlepsze Centrum w jakim byłam! Badania laboratoryjne, ginekolog, prowadzenie ciąży, endokrynolog, badania prenatalne w jednym miejscu, w najlepszej jakości! Bardzo profesjonalna i rzeczowa obsługa.

Kompleksowość leczenia

Bardzo pozytywnie odebrałam wizytę w waszej placówce. Pełny profesjonalizm i wiedza lekarza dr Tylko. Brawo

Kompleksowość leczenia

Jestem naprawdę bardzo zadowolona z Gimemedici. Obszerna oferta badań, diagnostyki, skuteczna pomoc w przypadku problemów ze zdrowiem kobiecym. Świetni specjaliści.

Kompleksowość leczenia

Pełna kompleksowość. Wszystkie potrzebne badania w jednym miejscu. Jestem w pełni usatysfakcjonowana i polecam tę klinikę.

Kompleksowość leczenia

Gimenedikę poleciła mi znajoma, która dojeżdża do tej kliniki spoza miasta. Faktycznie, jest godna polecenia i na pewno będę przekazywała pozytywne opinie dalej. Pełna diagnostyka, pełny pakiet badań i skuteczne leczenie. Pacjentka jest traktowana jak człowiek, nie jak kolejny przypadek medyczny. Polecam.

Kompleksowość leczenia

Jestem stałą pacjentką od kilku lat i z czystym sumieniem mogę polecić tę klinikę. Wszystko na najwyższym poziomie. Bardzo uprzejmy zespół kompetentnych lekarzy. Super. Pozdrawiam

Kompleksowość leczenia

Ja również jestem bardzo zadowolona z wizyt. Bardzo uprzejmy, kompetentny zespół lekarzy. Leczenie skuteczne. Wszystko pozytywnie.

Kompleksowość leczenia

Klinika na najwyższym poziomie. Świetny sprzęt, profesjonalne podejście i bardzo sympatyczny, kompetentny zespół lekarzy. Polecam.

Kompleksowość leczenia

Ogromny pozytyw i piątka z plusem za profesjonalizm i umiepodejście lekarzy do pacjentów. Szczerze Polecam.

Kompleksowość leczenia

Jestem stałą pacjentką tej kliniki. Przesympatyczna, miła atmosfera i bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Szczerze polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii