prof. dr hab. n. med. Andrzej Milewiczprof. dr hab. n. med. Andrzej Milewicz - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Andrzej Milewicz

Endokrynolog, Internista

3,6

Wybitny endokrynolog i internista . Przez wiele lat pełnił funkcję kierownika Kliniki Endokrynologii , Diabetologii i Leczenia Izotopa¬mi Akademii Medycznej we Wrocławiu, wieloletni Prezes Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, członek zarządu Światowego Towarzystwa Ginekologii Endokrynologicznej.Autor licznych prac naukowych, wykładowca akademicki. W 1976 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych, następnie doktora habilitowanego (1983 rok) i profesora nauk medycznych – tytuł nadawany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (1992 rok).

Dzień dobry, Pan profesor jest kompetentny, stara się być uprzejmy, ale śpieszy się. Nie robi USG, nawet nie wiem czy ma sprzęt do badania. Zmieniłam lekarza po tym jak wizyta za 150 zł trwała 2 minuty.

Dzień dobry,

Polecam:) jestem pacjętką od wielu lat i do tej pory tylko profesor Milewicz zaproponował mi badania dzięki którym wykryto problem chorobę.

Polecam bardzo doswiadczony lekarz.Polecam kazdemu kto szuka dibrego endykrynologa.Alina

bardzo świetny lekarzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

hahaha same piątki,chyba sam sobie wystawiał komenty:)

hahaha same piątki,chyba sam sobie wystawiał komenty:)