Internista Wrocław

Internista Wrocław lekarz Filip Majda

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 2
ul. Dyrekcyjna 33 F (Parter)
50-528 Wrocław

Internista Wrocław lekarz Danielle Ploch

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 2
ul. Dyrekcyjna 33 F (Parter)
50-528 Wrocław

Internista Wrocław prof. dr hab. n. med. Andrzej Milewicz

Grunwaldzka 19 lok. 2
50-384 Wrocław

Dzień dobry,
Pan profesor jest kompetentny, stara się być uprzejmy, ale śpieszy się. Nie robi USG, nawet nie wiem czy ma sprzęt do badania. Zmieniłam lekarza po tym jak wizyta za 150 zł trwała 2 minuty.

Gabinet lekarski

51-113 Wrocław

Trafiłam na konsultacje do Pani doktor do przychodni Medix. Pani doktor to b. dobry lekarz, życzliwa, uśmiechnięta, z zainteresowaniem wysłuchała historii mojej choroby. Widać, że interesuje się pacjentem i na wizycie poświęca dużo czasu. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości i bardzo mnie uspokoiła. Można się do niej zgłosić z każdym problemem i nie odeśle nikogo z kwitkiem.
Opinia dodana przez: Gość

Akademia Klinik Medycznych
Borowska
Wrocław

moja opinia pokrywa się z powyższymi,gdyby nie pan dr.być może nie miałbym już nogi.Skutecznie też uregulował ciśnienie
Opinia dodana przez: jan

Róży Wiatrów 9A
Wrocław

przeprowadził na moim sercu ablację w sierpniu 2013 roku z powodu trzepotanie przedsionków jest ok teraz czekam na kio ablację z powodu migotania przedsionków wspaniały lekarz polecam
Opinia dodana przez: EWA

Żelazna 34 pok.206
53-428 Wrocław

Szybko i konkretnie. Bardzo rzeczowa wizyta. Pani doktor- konkretny człowiek znakomity specjalista bardzo polecam . Bez żadnych zastrzeżeń zawsze miła pomimo późnej godziny i kolejki oczekujących pacjentów.Polecam.

ulica Róży Wiatrów 13/8
53-023 Wrocław

Pani Doktor jest przemiła, jest sympatyczną i bardzo kompetentna osobą. Leczyłam się u niej. Po zakończonym leczeniu nie odczuwam żadnych problemów z funkcjonowaniem. Serdecznie polecam Panią M. Zierkiewicz

lekarz Julian Rybak

Lekarz medycyny pracy, Internista

LUX-MED
Wołowska 14
51-114 Wrocław

Lekarz jakich mało , cierpliwy, wyjasni co potrzeba, a co najważniejsze jest empatyczny. jemu faktycznie nie przeszkadzają pacjenci, takich lekarzy nam trzeba. Dziekuje
Opinia dodana przez: Monika

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZAWIDAWIE" Sp. z o.o.
ulica Zatorska 55a
51-215 Wrocław

Proszę o uaktualnienie mojego profilu - nowe nazwisko dwuczłonowe posiadam od 3 lat:
MEDiPOZ Indywidualna Praktyka Lekarska Specjalistyczna Anita Woźniak-Mocna ul. Wazów 42, 65-044 Zielona Góra, gab nr 107 (I piętro) od dnia 19.01.2016r. przyjmuję jako lekarz rodzinny pod NZOZ POLIKLINIKA ul. Wazów 42, 65-552 Zielona Góra
poniedziałek punkt szczepień 10.30--12.00
poniedziałek gab nr 107 POZ 12.00---17.30