Internista Wrocław

Gabinet lekarski

51-113 Wrocław

Byłem w tym gabinecie kilka razy i nigdy sie nie zawiodlem, mialem problemy z układem moczowym. polecam pania doktor innym i pozdrawiam.

Akademia Klinik Medycznych
Borowska
Wrocław

moja opinia pokrywa się z powyższymi,gdyby nie pan dr.być może nie miałbym już nogi.Skutecznie też uregulował ciśnienie

Opinia dodana przez: jan

Róży Wiatrów 9A
Wrocław

przeprowadził na moim sercu ablację w sierpniu 2013 roku z powodu trzepotanie przedsionków jest ok teraz czekam na kio ablację z powodu migotania przedsionków wspaniały lekarz polecam

Opinia dodana przez: EWA

lekarz Julian Rybak

Internista, Lekarz medycyny pracy

LUX-MED
Wołowska 14
51-114 Wrocław

Lekarz jakich mało , cierpliwy, wyjasni co potrzeba, a co najważniejsze jest empatyczny. jemu faktycznie nie przeszkadzają pacjenci, takich lekarzy nam trzeba. Dziekuje

Opinia dodana przez: Monika

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZAWIDAWIE" Sp. z o.o.
ulica Zatorska 55a
51-215 Wrocław

Proszę o uaktualnienie mojego profilu - nowe nazwisko dwuczłonowe posiadam od 3 lat:

MEDiPOZ Indywidualna Praktyka Lekarska Specjalistyczna Anita Woźniak-Mocna ul. Wazów 42, 65-044 Zielona Góra, gab nr 107 (I piętro) od dnia 19.01.2016r. przyjmuję jako lekarz rodzinny pod NZOZ POLIKLINIKA ul. Wazów 42, 65-552 Zielona Góra
poniedziałek punkt szczepień 10.30--12.00
poniedziałek gab nr 107 POZ 12.00---17.30
wtorek gab nr 107 POZ 08.00---15.00
środa gab nr 107 POZ 08.00---13.00
środa wizyty domowe 13.00---18.00
czwartek gab nr 107 POZ 08.00---15.00
piątek gab nr 107 POZ 11.00---18.00

Zapraszam do składania nowych deklaracji na lekarza rodzinnego - druki deklaracji są do pobierania w gab lekarskim nr 107, w gabinecie zabiegowym nr 102, w gab nr 112
oraz również równolegle zapraszam do składania nowych deklaracji wyboru pielęgniarki w NZOZ POLIKLINIKA (druki są do pobrania osobistego)

Opinia dodana przez: Anita

Piastowska 37/4
50-361 Wrocław

Miałem kilka lat temu przyjemność wizyty u Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolony. Fachowe przebadanie, fachowa porada, skierowanie na dodatkowe badania oraz bardzo dobra opieka lekarska. Dzieki pomocy Pani Doktor nie dość, że dolegliwości sercowe ustały to i nie powracają.

Dodam do tego, że dzięki szybkiej reakcji Pani doktor mój tato nadal żyje.

Uważam tego lekarza za świetnego specjalistę.

Opinia dodana przez: RadekS radek.szeliga

lekarz Joanna Puławska

Internista, Pediatra

Komuny Paryskiej 8
Wrocław

Wystawia trafne diagnozy, w ostatecznosci przepisuje antybiotyk.Proponuje inne rozwiazania leczenia

Bończyka 2 / 3

cokolwiek powiem bedzie za malo poprostu wiecej takich lekarzy

cokolwiek powiem bedzie za malo poprostu wiecej takich lekarzy

Gogolińska 9 lok. 6
52-019 Wrocław

Witam!polecam ze szczerym sercem p. dr. Cezarego Cwynara przedłużył życie o kilka lat mojej mamie którą karetka pogotowia przywiozła z Lubińskiego szpitala w b. ciężkim stanie pan dr. był lekarzem prowadzącym .postawił trafną diagnozę.jest bardzo uprzejmy całym sercem skupia się na pacjencie i rodzinie chorego .oby więcej takich lekarzy .oceniam na ocenę sześć jest godnym zaufania polecam .g.pozdrawiam

Opinia dodana przez: rimula k_kidzinski

ulica Róży Wiatrów 13/8
53-023 Wrocław

Bardzo profesjonalny lekarz. Dokładnie słucha, wszystko jasno i spokojnie tłumaczy oraz bardoz dobrze dobrała mi leki. Serdecznie polecam

Opinia dodana przez: Asia