Internista Wrocław

lekarz Maciej Bielicki

Centrum Medicover Tarasy Grabiszyńskie
Grabiszyńska 240
50-001 Grabiszyn, Wrocław

Konkretnie, uprzejmie i z kompleksowym podejściem
Nie spodziewałem się, ze ktoś tak szybko postawi diagnozę i poświęci mi czas żeby wytłumaczyć co jeszcze powinienem zrobić i zbadać żeby moje dolegliwości nie powracały Zawsze dostawałem tylko receptę
Cieszę się, ze udało mi się być leczonym przez doktora Bielickiego
Wielu sukcesów doktorze życzę
Wrocław Internista prof. dr hab. n. med. Andrzej Milewicz

prof. dr hab. n. med. Andrzej Milewicz

Endokrynolog, Internista

Grunwaldzka 19 lok. 2
50-384 Wrocław

Dzień dobry,
Pan profesor jest kompetentny, stara się być uprzejmy, ale śpieszy się. Nie robi USG, nawet nie wiem czy ma sprzęt do badania. Zmieniłam lekarza po tym jak wizyta za 150 zł trwała 2 minuty.

lekarz Irena Fengler

EKG, Internista

Grabiszyńska 170 lok. 2
53-437 Wrocław

Badanie i uzyskana informacja od dr Ireny Fengler na temat mojej dolegliwości były bardzo zadowalające. Przepisane lekarstwa po 2 dniach już działały. Dziękuję za pomoc.
Opinia dodana przez: anonim

Rafał Kleczyk

Gabinet lekarski

50-421 Wrocław

Wspaniały lekarz, godny zaufania i polecenia innym. Bardzo rzeczowy i kompetentny. Dużo czasu poświęca pacjentowi. Zawsze cierpliwy i bardzo uprzejmy.
Opinia dodana przez: GABRIELA

lekarz Krystyna Myszka-Bijak

Internista

NZOZ "VITA" Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów i Stomatologów Przychodnia Ogólnolekarska
ulica Oławska 15
Wrocław

Pani doktor dokładnie słucha i wyjaśnia gdzie leży problem i jak można mu zaradzić. Bardzo dobry nefrolog z powołania, który wypyta o wszsystko. Polecam bardzo wszystkim.

lekarz Grzegorz Tokarzewski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "AMICUR" - Lekarska Spółka Partnerska

Wrocław

Dramat. Nie polecam nikomu tego lekarza. Znam tego Pana od kilkunastu lat ponieważ najpierw pracował w przychodni przy ul. Orzeszkowej we Wrocławiu, chodziła do niego również moja mama i mama koleżanki. Nam, młodym dziewczynom do badania zawsze kazał ściągać staniki, ale naszym mamom już nie...Pech chciał, że przepisałam się do przychodni przy ulicy Sienkiewicza i znowu trafiłam na niego bo jest to jeden z 2 pracujących tam lekarzy pierwszego kontaktu. ...

Krystyna Bijak

Internista, Nefrolog

Gabinet lekarski

51-113 Wrocław

Trafiłam na konsultacje do Pani doktor do przychodni Medix. Pani doktor to b. dobry lekarz, życzliwa, uśmiechnięta, z zainteresowaniem wysłuchała historii mojej choroby. Widać, że interesuje się pacjentem i na wizycie poświęca dużo czasu. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości i bardzo mnie uspokoiła. Można się do niej zgłosić z każdym problemem i nie odeśle nikogo z kwitkiem.
Opinia dodana przez: Gość

lekarz Piotr Janczak

Endokrynolog, Internista

Specjalistyczna Poradnia Endokrynologiczna
Al. Kasztanowa 3
53-125 Wrocław

Lekarz odwołał wizytę rano. Powód nie będzie czekał do 19:10 bo następnego dnia ma zaplanowany 14 dniowy wyjazd. Polecam szukać innego specjalisty.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Bronisław Siomasz

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ " Centrum Medyczne" M. Szewczyk i S-ka, sp. j.
ulica Pautscha 5/7
51-651 Wrocław

wizyta już od 100
Trafiłam do doktora w przychodni w Warszawie na Wołoskiej 88 z silnym atakiem bólu dolnej części kręgosłupa promieniującym aż na całą nogę. Lekarz ani mnie nie zbadał, ani nawet nie podniósł głowy znad biurka, zapytał tylko czy mam zdrowy żołądek, po czym wypisał recepty na zastrzyki i tabletki. Na moją prośbę otrzymałam też zwolnienie z pracy, ale tylko na dwa dni. Doktor nie był ani miły, ani chamski, po prostu ...

lekarz Mirosław Ślusarski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej LAR-MED Janina Koźmińska Filia
Ziemowita 1/9
53-678 Wrocław

W tym tygodniu byłam zmuszona udać się do internisty, gdyż dopadła mnie gorączka i ogólne osłabienie, silny ból gardła i całego ciała - grypa. Zadzwoniłam do poradni, pani zapisała mnie do lekarza. Gdybym wiedziała, że będzie to takie wstrętne dziadzisko, to pewnie poczekałabym w kolejce w prywatnej przychodni, gdzie też posiadam abonament. Jednak zależało mi, żeby przed pracą dostać ewentualne zwolnienie lekarskie i leki, bo nie mogłam przełykać śliny i ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

Interniści w Wrocławiu