Internista Wrocław

Wrocław Internista lekarz Filip Majda

lekarz Filip Majda

Internista, Diabetolog

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 2
ul. Dyrekcyjna 33 F (Parter)
50-528 Wrocław

wizyta już od 60
Wrocław Internista lekarz Danielle Ploch

lekarz Danielle Ploch

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 2
ul. Dyrekcyjna 33 F (Parter)
50-528 Wrocław

wizyta już od 130
Wrocław Internista lekarz Maciej Bielicki

lekarz Maciej Bielicki

Centrum Medicover Tarasy Grabiszyńskie
Grabiszyńska 240
50-001 Grabiszyn, Wrocław

Konkretnie, uprzejmie i z kompleksowym podejściem
Nie spodziewałem się, ze ktoś tak szybko postawi diagnozę i poświęci mi czas żeby wytłumaczyć co jeszcze powinienem zrobić i zbadać żeby moje dolegliwości nie powracały Zawsze dostawałem tylko receptę
Cieszę się, ze udało mi się być leczonym przez doktora Bielickiego
Wielu sukcesów doktorze życzę
Wrocław Internista prof. dr hab. n. med. Andrzej Milewicz

prof. dr hab. n. med. Andrzej Milewicz

Internista, Endokrynolog

Grunwaldzka 19 lok. 2
50-384 Wrocław

Dzień dobry,
Pan profesor jest kompetentny, stara się być uprzejmy, ale śpieszy się. Nie robi USG, nawet nie wiem czy ma sprzęt do badania. Zmieniłam lekarza po tym jak wizyta za 150 zł trwała 2 minuty.

lekarz Irena Fengler

EKG, Internista

Grabiszyńska 170 lok. 2
53-437 Wrocław

Badanie i uzyskana informacja od dr Ireny Fengler na temat mojej dolegliwości były bardzo zadowalające. Przepisane lekarstwa po 2 dniach już działały. Dziękuję za pomoc.
Opinia dodana przez: anonim

Rafał Kleczyk

Gabinet lekarski

50-421 Wrocław

Wspaniały lekarz, godny zaufania i polecenia innym. Bardzo rzeczowy i kompetentny. Dużo czasu poświęca pacjentowi. Zawsze cierpliwy i bardzo uprzejmy.
Opinia dodana przez: GABRIELA

lekarz Krystyna Myszka-Bijak

Internista

NZOZ "VITA" Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów i Stomatologów Przychodnia Ogólnolekarska
ulica Oławska 15
Wrocław

po nie najlepszych doświadczeniach z innymi lekarzami wreszcie trafiłam na prawdziwą lekarkę i życzliwą osobę która zajęła się mną kompleksowo.Pełne empatii podejście do pacjenta, pani dr zadziwia dociekliwością i dbałością o szczegóły. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania, nawet te głupie, chociaż niby nie ma głupich pytań :) , wizyta odbyła się bez pośpiechu.Oby więcej takich lekarzy!!! Zdecydowanie polecam panią dr z medixu!!!!
Opinia dodana przez: Asia

Krystyna Bijak

Nefrolog, Internista

Gabinet lekarski

51-113 Wrocław

Trafiłam na konsultacje do Pani doktor do przychodni Medix. Pani doktor to b. dobry lekarz, życzliwa, uśmiechnięta, z zainteresowaniem wysłuchała historii mojej choroby. Widać, że interesuje się pacjentem i na wizycie poświęca dużo czasu. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości i bardzo mnie uspokoiła. Można się do niej zgłosić z każdym problemem i nie odeśle nikogo z kwitkiem.
Opinia dodana przez: Gość

lekarz Piotr Janczak

Internista, Endokrynolog

Specjalistyczna Poradnia Endokrynologiczna
Al. Kasztanowa 3
53-125 Wrocław

Zgadzam się z opiniami o p. dr Piotrze Janczaku . To dobry i bardzo rzeczowy specjalista. Od kilku miesięcy chodzi do niego mój mąż, u którego pan doktor stwierdził nadczynność tarczycy. Dodatkowo mąż ma jeszcze guzki po obu stronach tarczycy. U dr Janczaka mąż dostał konkretne wskazówki i leki. Polecamy jak najbardziej.

lekarz Grzegorz Tokarzewski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "AMICUR" - Lekarska Spółka Partnerska

Wrocław

Witam, chcę przedstawić moją wizytę u p. Tokarzewskiego, ponieważ uważam, że daje ona bardzo prawdziwy, choć niewiarygodny obraz na jego zachowanie i pracę. Przyszłam do niego na profilaktyczną wizytę do przychodni na ul. Sienkiewicza. Jedyną sensowną rzeczą jakąś zrobił p. Tokarzewski jest to, że zauważył związek pomiędzy suchą skórą oraz dziwnym bólem w klatce piersiowej z tarczycą i wypisał skierowanie do endokrynologa. Nalegał jednak, że nie mogę tego badania zrobić ...

Interniści w Wrocławiu