lekarz Artur Fuglewicz

Internista, Kardiolog

Lekarz budzący ogromne zaufanie swoją widoczną kompetencją. Co najważniejsze: nie śpieszy się, poświęca całą swoją uwagę pacjentowi i tłumaczy wszystko w sposób jak najbardziej przystępny. Będę do niego wracał (choć mam nadzieję, że jak najrzadziej :-)).

Te wszystkie powyższe świetne opinie (11) są w stu procentach trafione. Trzeba mieć dużo szczęścia życiowego by trafić do Pana Doktora. Mnie zaprowadziła Córka, lekarz, którą Doktór wyleczył z Jej dolegliwości.

W roku 2013 miałam robioną ablację z powodu napadowego trzepotania przedsionków zabieg udany przyniósł efekt .W tym roku doktor Fuglewicz robił mi ablację z powodu napadowego migotania przedsionków. Polecam tego lekarza to osoba posiadająca ogromną wiedze medyczną i doświadczenie zawodowe a podejście do pacjenta godne podziwu, w trakcie zabiegu wszystko tłumaczył.

lekarz z prawdziwym powolaniem - serdeczne podziekowania,Lipinska

lekarz z prawdziwym powolaniem - serdeczne podziekowania,Lipinska

miły,uprzejmy,kpmpetentny,zatroswkany o zdrowie pacjeta.Lekarzz powlania.

miły,uprzejmy,kpmpetentny,zatroswkany o zdrowie pacjeta.Lekarzz powlania.

Prawdziwy Lekarz z powołania, w podejściu do pacjenta cierpliwy i bardzo sympatyczny. Jestem pod jego opieką od przeszło 5 lat i jestem w 100 % zadowolona

Bardzo Dobry Lekarz Mily ma cudowne podejscie do pacjenta .Opiekunczy .

Bardzo Dobry Lekarz Mily ma cudowne podejscie do pacjenta .Opiekunczy .

Lekarz jakich mało!!!! Wysoka kultura oraz ogromna wiedza i doświadczenie. Profesjonalista w każdym calu. Jestem szczęśliwa, że nareszcie jestem pod opieką odpowiedniego lekarza.

Wspaniały lekarz , kompetentny , jego wiedza jest ogromna poważne podejście do pacjenta . Jestem po zabiegu ablacji .Polecam.

Wspanialy lekarz! Wykonywal mi zabieg tzw ablacji. Potrafi wszystko bardzo dobrze wytlumaczyc ;] Jak najbardziej polecam

Wspanialy lekarz!
Wykonywal mi zabieg tzw ablacji.
Potrafi wszystko bardzo dobrze wytlumaczyc ;]
Jak najbardziej polecam