lek. med. Patryk Jerzak

Nefrolog

Bardzo sprawny lekarz! Szybko postawiona diagnoza, choć przez ponad rok byłem u kilku specjalistów. Dokładnie odpowiadał na moje pytania i zawsze znalazł dla mnie czas. Podczas mojego pobytu w klinice nefrologii wykonał dużo potrzebnych badań. Bardzo dziękuję.

Bardzo dziękuję.

Trafiłam pod skrzydła Doktora do szpitala z silnym stanem zapalnym nerek i wiem, że lepiej trafić nie mogłam! Doktor wyprowadził mnie na prostą dość szybko, w dodatku czułam się doinformowana o swoim stanie zdrowia i rokowaniach. Doktor odwiedzał mnie kiedy tylko mógł i opowiadał o dalszych badaniach i wynikach co było kontrastem dla podejścia wielu innych lekarzy. Szpital NFZ, warunki wiadomo-jak na NFZ ale dzięki Doktorowi czułam się jak w prywatnej klinice.

Wyjątkowo empatyczny i rzeczowy lekarz. Świetne podejście do pacjenta. Skromny człowiek i konkretny specjalista.