Ranking placówek

- 1199 placówek

ul. Krawiecka 1
50-148 Wrocław
tel. tel. 530 929 758, 690 428 209

Gimenedikę poleciła mi znajoma, która dojeżdża do tej kliniki spoza miasta. Faktycznie, jest godna polecenia i na pewno będę przekazywała pozytywne opinie dalej. Pełna diagnostyka, pełny pakiet badań i skuteczne leczenie. Pacjentka jest traktowana jak człowiek, nie jak kolejny przypadek medyczny. Polecam.

Opinia dodana przez Ela

GRABISZYŃSKA 165
Wrocław
tel. 717500135

jestem tam zapisana na NFZ i powiem szczerze, że nie widzę żadnej różnicy miedzy chodzeniem prywatnie, a do tej przychodni na NFZ, lekarze naprawdę się starają i nie mam wrażenia, że jestem tam niepożądanym gościem

Opinia dodana przez margaret146

WIDOK 2/4/1B
50-052 Wrocław
tel. 600095020

Bardzo Polecam placówkę - jakość obsługi i profesjonalizm lekarzy godny polecenia. osobiście uważam, że nie spotkałam lepszej placówki ginekologicznej we Wrocławiu.

Opinia dodana przez Marlenka

ul. Powstańców Śląskich 56a/2
53-333 Wrocław
tel. tel. +48 71 70 70 993

Polecam doktora Rybaka. Zespół bardzo profesjonalny a recepcja uprzejma. Plus bo bardzo ładne wnętrza. Z zabiegu jestem bardzo zadowolony.

Opinia dodana przez Bernard

Dyrekcyjna 37/47
50-528 Wrocław
tel. 71 361 60 35

Wizyta w komfortowych warunkach i bez kolejek. Lekarz psychiatra niezwykle przyjazny i konkretny. Przepisane leki dobrane idealnie. Polecam

Opinia dodana przez Tomasz

pl. Ludwika Hirszfelda 17
53-413 Wrocław

Znasz tą placówkę? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Stawowa 12/3
50-018 Wrocław
tel. 71 344-42-27

Bardzo dobry ośrodek, przemiły personel.
Nie mam zastrzeżeń do pracy lekarzy.
Nie trzeba czekać długo na badania.

Bardzo dobry ośrodek, przemiły personel.
Nie mam zastrzeżeń do pracy lekarzy.
Nie trzeba czekać długo na badania.

Opinia dodana przez Kasia

Bardzo sprawna przychodnia z wieloma lekarzami POZ. Jest takze kilku pediatrow, neonatolog i ginekolodzy. Troche na koncu swiata ale da sie dojechac. Fajni wartosciowi lekarze to moim zdaniem: dr Pietkiewicz, dr Newelska, dr Z. Domagala

Opinia dodana przez Andrzej

Pasteura 4
50-367 Wrocław
tel. 071 784 25 46

Mój pobyt uważam za zbyteczny. Klinika nie postarała się ustalić co mi dolega, sugerując, że w wielu kwestiach przesadzam. Nie wykonano mi wszystkich badań, a stwierdzono to, co wiedziałam od samego początku. Atutem kliniki jest dokształcanie lekarzy,studentów, jednak postawa profesorów jest naganna. Każdy pacjent ma opiekę jednego lekarza, co w tym wypadku jest atutem, bo Ci lekarze mają najwięcej pracy i dobrze informują pacjentów. Nie czułam się tam jednak bezpiecznie, nie ustalono nic konkretnego, a problemy nadal są i ustalił je ktoś inny. Wyposażenie pomieszczeń nie jest najlepsze, wiele rzeczy jest do poprawy, personel jest miły, a większość badań robiona w pośpiechu. Spodziewałam się po takiej klinice o wiele więcej, a szkoda.

Opinia dodana przez Kasia

KOŚCIUSZKI 117/6U
50-442 Wrocław
tel. 793332222

W poprzednim małym gabinecie Pani doktor Jolanta Nowak była świetna. Miła atmosfera, doskonały sprzęt, pełen profesjonalizm - czlowiek czuł że jest w dobrych rękach. W obecnym gabinecie pełnym blichtru NOWAK&SIENKIEWICZ czlowiek ma wrażenie że jest tylko po to aby płacić kasę.
Może i gabinet jest większy, może i ładniejszy, ale ani dodatkowy telwizor, ani dodatkowa recepcjonistka ani marmury na podłodze nie tworzą jakości, która gdzieś została w starym gabinecie..........

Opinia dodana przez Krzysztof