- 1271 placówek

Znasz tą placówkę? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

ul. Krawiecka 1
50-148 Wrocław
tel. tel. 530 929 758, 690 428 209

Gimenedikę poleciła mi znajoma, która dojeżdża do tej kliniki spoza miasta. Faktycznie, jest godna polecenia i na pewno będę przekazywała pozytywne opinie dalej. Pełna diagnostyka, pełny pakiet badań i skuteczne leczenie. Pacjentka jest traktowana jak człowiek, nie jak kolejny przypadek medyczny. Polecam.
Opinia dodana przez Ela
Centrum Medyczne SportsMedic

Dokerska 2A
54-142 Wrocław
tel. 71 788 81 81

Po kilku przygodach z nieudanymi teleporadami na NFZ podjąłem decyzję o tym, żeby przejść się do lekarza rodzinnego prywatnie i muszę przyznać, że widać sporą różnicę w zaangażowaniu w leczenie pacjenta. Polecam doktor Anetę Wirkijowską, która swoimi radami uspokoiła mnie i na spokojnie wytłumaczyła co mi może dolegać zlecając wymagane badania.
Opinia dodana przez Mikołaj

GRABISZYŃSKA 165
Wrocław
tel. 717500135

jestem tam zapisana na NFZ i powiem szczerze, że nie widzę żadnej różnicy miedzy chodzeniem prywatnie, a do tej przychodni na NFZ, lekarze naprawdę się starają i nie mam wrażenia, że jestem tam niepożądanym gościem
Opinia dodana przez margaret146

Jerzego Kukuczki 5/9
50-570 Wrocław
tel. 604 239 539

Doświadczona kadra. Nowoczesny technologicznie i sprzętowo obiekt medyczny. Wielokierunkowość leczenia dentystycznego. Znakomici! Bezpiecznie i komfortowo 🤗
Opinia dodana przez Julietta
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 1

Dyrekcyjna 37/47 (VI piętro)
50-528 Wrocław
tel. tel: +48 71 332 36 70, tel: +48 71 361 60 35

Wizyta w komfortowych warunkach i bez kolejek. Lekarz psychiatra niezwykle przyjazny i konkretny. Przepisane leki dobrane idealnie. Polecam
Opinia dodana przez Tomasz

ul. Powstańców Śląskich 56a/2
53-333 Wrocław
tel. 71 70 70 993

Polecam doktora Rybaka. Zespół bardzo profesjonalny a recepcja uprzejma. Plus bo bardzo ładne wnętrza. Z zabiegu jestem bardzo zadowolony.
Opinia dodana przez Bernard

ulica Kukuczki 5/6
50-570 Wrocław

Als Ausländer ohne Polnischkenntnisse ist es schwer einen guten Arzt zu finden, der deutsch oder englisch spricht. Glücklicherweise fand ich Golden Care in Breslau. Ich bekam sofort telefonisch einen Termin wegen meiner Herzprobleme und wurde zuerst von einem Herzspezialisten (Prof. Witkowski) betreut und im nächsten schritt von einem weiteren Spezialisten (Dr. Szepanski), der eine Komplettuntersuchung machte. Beide nahmen sich sehr viel Zeit, um alle Fragen zu beantworten und mir die ...
Opinia dodana przez hjpospie

Tęczowa 2,4
53-602 Wrocław
tel. 884 888 246

Świetny dojazd do przychodni (centrum Wrocławia) placówka bardzo zadbana i posiada ładne wnętrza, jeśli chodzi o lekarzy to natrafiłam tam z polecenia od znajomej, i mogę śmiało powiedzieć że lekarze tam są też na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez Renata

WIDOK 2/4/1B
50-052 Wrocław
tel. 600095020

Bardzo Polecam placówkę - jakość obsługi i profesjonalizm lekarzy godny polecenia. osobiście uważam, że nie spotkałam lepszej placówki ginekologicznej we Wrocławiu.
Opinia dodana przez Marlenka
Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent

Oławska 9
50-950 Wrocław
tel. tel. +48 71 785 68 02, +48 663 677 777

Podejście do pacjenta bardzo profesjonalne,cały zabieg przebieg szybko i w miłej atmosferze. Usługi na najwyższym poziomie, polecam każdemu .

pl. Ludwika Hirszfelda 17
53-413 Wrocław

świetne miejsce na wysokim poziomie, czysto, schludnie, profesjonalnie. Na pochwałę zasługuje cały personel medyczny. Wszyscy uśmiechnięci, nie ma głupawych odzywek czy też zachowań rodem z kolejek z PRL-u. Pozatym ultra nowoczesna przychodnia, szybkie terminy tomografii komputerowej.
Opinia dodana przez anonim

Bierutowska 63
51-317 Wrocław
tel. 71 345 64 20

Leczę się u dr. Teżyka lekarz pierwszego kontaktu Uważam że to wspaniały Lekarz i człowiek, w stosunku do pacjenta, bardzo uprzejmy, wszystko spokojnie wytłumaczy, szczególnie daje poszanowanie starszej osobie!! Również jako lekarz dobry fachowiec, godny polecenia!
Opinia dodana przez Henryka

Stawowa 12/3
50-018 Wrocław
tel. 71 344-42-27

Bardzo dobry ośrodek, przemiły personel. Nie mam zastrzeżeń do pracy lekarzy. Nie trzeba czekać długo na badania.
Opinia dodana przez Kasia
Bardzo sprawna przychodnia z wieloma lekarzami POZ. Jest takze kilku pediatrow, neonatolog i ginekolodzy. Troche na koncu swiata ale da sie dojechac. Fajni wartosciowi lekarze to moim zdaniem: dr Pietkiewicz, dr Newelska, dr Z. Domagala
Opinia dodana przez Andrzej

Pasteura 4
50-367 Wrocław
tel. 071 784 25 46

Mój pobyt uważam za zbyteczny. Klinika nie postarała się ustalić co mi dolega, sugerując, że w wielu kwestiach przesadzam. Nie wykonano mi wszystkich badań, a stwierdzono to, co wiedziałam od samego początku. Atutem kliniki jest dokształcanie lekarzy,studentów, jednak postawa profesorów jest naganna. Każdy pacjent ma opiekę jednego lekarza, co w tym wypadku jest atutem, bo Ci lekarze mają najwięcej pracy i dobrze informują pacjentów. Nie czułam się tam jednak bezpiecznie, ...
Opinia dodana przez Kasia

KOŚCIUSZKI 117/6U
50-442 Wrocław
tel. 793332222

W poprzednim małym gabinecie Pani doktor Jolanta Nowak była świetna. Miła atmosfera, doskonały sprzęt, pełen profesjonalizm - czlowiek czuł że jest w dobrych rękach. W obecnym gabinecie pełnym blichtru NOWAK&SIENKIEWICZ czlowiek ma wrażenie że jest tylko po to aby płacić kasę. Może i gabinet jest większy, może i ładniejszy, ale ani dodatkowy telwizor, ani dodatkowa recepcjonistka ani marmury na podłodze nie tworzą jakości, która gdzieś została w starym gabinecie..........
Opinia dodana przez Krzysztof

Warszawska 2
52-114 Wrocław
tel. 071 3428631

do szpitala trafiłam na badanie HSG. aby się umówić na badanie trzeba było wstawić się wcześniej do szpitala w godzinach 10:00-12:00 (na co konieczny był urlop) tylko po to aby lekarz ustalił termin badania. następnie przyjechałam do szpitala na 8 rano – na czczo – i tak po przyjęciu do szpitala głodna i bez picia czekałam do godziny 13:00. w tym dniu wykonane miałam UGS i pobraną krew. Wieczorem około ...

M. Skłodowskiej-Curie 50/52
50-369 Wrocław
tel. 071 3282532

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!! A WRECZ ODRADZAM,JESLI KOMUS ZALEZY NA DOBRU I ZDROWIU DZIECKA TO NA PRAWDE RADZE POSZUKAC INNEGO ODDZIALU GASTROENTEROLOGII DZIECIECEJ.