Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige DentEuropejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent - zdjęcie profilowe

Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent

Kompleksowość leczenia

O nas

GWARANCJA OPIEKI
PRESTIGE DENT

W naszej Klinice otrzymujesz Gwarancję Opieki Prestige Dent. To absolutna nowość w stomatologii.

GWARANCJA OPIEKI
PRESTIGE DENT

Nasze wspólne drogi życiowe, doświadczenie lekarskie oraz pasja znalazły swoje miejsce w naszej Klinice. Zakładając w 2007 roku Prestige Dent chcieliśmy stworzyć miejsce wyjątkowe, którego wcześniej brakowało Pacjentom na mapie Dolnego Śląska.

Klinikę, w której najważniejszy dla nas będzie Twój zdrowy uśmiech, to on jest teraz naszą najlepszą wizytówką. Aby to osiągnąć każdego dnia oddajemy do Twojej dyspozycji najbardziej zaawansowane technologie, zaangażowanie i swoją wiedzę.

Światowe standardy leczenia, najnowocześniejszy sprzęt i doświadczeni lekarze to filary naszej praktyki. Jednak wszystko, co stanowi o Twojej wygodzie jest dla nas równie ważne. Na każdym etapie obsługi dbamy o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Pracujemy wykorzystując najnowsze osiągnięcia światowej stomatologii, stosujemy najbardziej sprawdzone i udokumentowane naukowo materiały.

W naszej Klinice zaopiekuje się Tobą Twój lekarz prowadzący. To osoba, która zawsze znajdzie dla Ciebie czas, w razie potrzeby skieruje Cię do odpowiedniego specjalisty, omówi z Tobą wyniki i plan leczenia. Harmonogram leczenia, który dla Ciebie przygotuje, zawsze będzie dopasowany do Twojego planu zajęć. Przychodząc na wizytę, możesz być absolutnie pewien, że rozpocznie się ona punktualnie.

W naszej Klinice leczą się również nasze rodziny, to najlepsza rekomendacja. Jesteśmy przekonani, że u nas otrzymujesz to, co najlepsze.

Największym sukcesem Kliniki jest zgrany zespół lekarzy, którzy z pasją i powołaniem podchodzą do każdego Pacjenta. W naszej pracy najważniejsza jest wiedza i doświadczenie, jednak pragniemy, aby jednocześnie każdy z naszych Pacjentów czuł się u nas dobrze.

Indywidualne podejście do leczenia oraz komfort każdego Pacjenta – to nasz priorytet. U nas wita Cię Twój lekarz prowadzący, który w porozumieniu z Tobą planuje leczenie. Najlepsi eksperci z naszej Kliniki są dostępni dla Ciebie na konsultacjach oraz służą pomocą i poradą w trakcie całego leczenia. Wszyscy nasi lekarze nieustannie wzbogacają swoją wiedzę na kursach i kongresach na całym świecie.

Jednocześnie dzielimy się tą wiedzą z kolegami – lekarzami z Polski, prowadząc dla nich szkolenia. Jesteśmy po to, żeby przywrócić Ci zdrowy uśmiech, gdyż to on jest wizytówką naszej Kliniki.

Obalamy mit bezdusznego dentysty! Każdy Pacjent ma dla nas ogromne znaczenie. Leczenie Was to odpowiedzialność, która motywuje nas do ciągłego doskonalenia. Wrażliwość na potrzeby naszych Pacjentów pozwoliła nam stworzyć miejsce, w którym poczujesz się pewnie i przyjemnie.

U podstaw naszego działania leży profesjonalizm i uśmiech, który będzie Ci towarzyszyć za każdym razem, kiedy nas odwiedzisz. Szanujemy Twój czas i wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom.

Dentysta, który jasno odpowiada na każde Twoje pytanie. Recepcjonistka, która odbiera każdy telefon. Plan leczenia, który wyślemy na Twojego maila w ustalonym terminie. Wizyta, która rozpocznie się w określonym czasie.

Nasz profesjonalny personel robi wszystko, żeby zapewnić komfort Pacjentom. Wszystko to w trosce o Twoją wygodę.

Nasi lekarze

Uprzejmość personelu
Sprawność obsługi personelu
Opieka medyczna
Dostępność informacji
Wyposażenie pomieszczeń
Kompleksowość leczenia

Podejście do pacjenta bardzo profesjonalne,cały zabieg przebieg szybko i w miłej atmosferze. Usługi na najwyższym poziomie, polecam każdemu .

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat placówki
Przeczytaj poradnik dodawania opinii