dr n. med. Marek Grabiński

Endokrynolog

jestem pod opieką pana doktora już bardzo długo i mam do niego pełne zaufanie, wiedza kompleksowa, profesjonalne podejscie, gorąco polecam

Tragiczny stosunek do pacjenta, w stylu ironiczno-zabawowym. Unika odpowiedzi na nurtujące pytania pacjenta, nie polecam. O diagnozie dowiedziałam się u internisty a nie u pana doktora, który przeoczył takie bagatelne jednostki chorobowe jak Hashimoto czy...niedoczynność, ale to przecież takie nie istotne, jak na wizytę u ENDOKRYNOLOGA.Po prostu zgroza!

Jedyna, ale ważna uwaga - dane statystyczne ważniesze od konkretnego pacjenta

Jedyna, ale ważna uwaga - dane statystyczne ważniesze od konkretnego pacjenta

Bardzo kompetentny, konkretny i przy tym miły lekarz. Jeśli o mnie chodzi, to z czystym sumieniem poleciłabym go każdemu, komu zależy na fachowym leczeniu.

Stosunek do pacjenta Pana doktora jest ironiczno - lekceważący. Wszelkie uwagi na temat zdrowia, które lekarz przy pierwszej wizycie powinien uzyskać od pacjenta, są przez Pana doktora "puszczane" mimo uszu. Wypowiada się autorytatywnie w dziedzinach i sprawach, w których ma wiedzę bardzo powierzchowną.W trakcie wizyty odniosłam wrażenie, że to pacjent jest dla Pana doktora, a nie Pan doktor dla pacjenta. Nie polecam, szkoda pieniędzy, czasy i zdrowia.

dr jest człowiekiem kompetentnym miłym, serdecznym, z uśmiechem na twarzy przyjmuje pacjentów, zdecydowanie polecam.

Byłem na NFZ . Nie jestem zadowolony , więc prywatnie , tym bardziej nie polecam .

Brak słów - potraktował mnie jak intruza, którego trzeba się jak najszybciej pozbyć !!!

mało jest lekarzy którym z takim komfortem można powierzyć swoje zdrowie

mało jest lekarzy którym z takim komfortem można powierzyć swoje zdrowie

bardzo kompetentny, sympatyczny, kompleksowo ocenia stan zdrowia, sposób leczenia. polecam !!!!