dr hab. n. med. Grażyna Bednarek-Tupikowska

2,9
2,5
2,6
2,4

zdecydowanie polecam panią doktor. Trafiłam do niej na prywatną wizytę zobaczyła wyniki i od razu skierowała na oddział do szpitala gdzie zrobili wszystkie badania i dzięki temu ze znalazłam się na oddziale wykryto u mnie 6 cm guzy na jajnikach (inni lekarze ich nie widzieli) od razu pokierowała, że mam udać się na onkologie. Nie zostawiła mnie tylko pomogła rozwiązać problem chociaż wcale nie dotyczył jej profesji.Polecam bardzo !!!!!!

Podczas wizyty odbiera prywatne telefony, przerzucając przy tym wyniki badań. Kieruje na dalsze badania w obrębie lekarzy, którzy mają gabinety w tym samym budynku i są przez nią zatrudniani.

Pani doktor nastawinona na kase! Porażka

Pani doktor nastawinona na kase! Porażka

miałam guza tarczycy dr. Tupikowska okazała się najlepszym lekarzem w swojej profesji,już na pierwszej wizycie zrobiła szereg badań poświęciła mi tyle czasu ile ja potrzebowałam(nie patrzyła na zegarek jak inni)POLECAM

JESTEM ZADOWOLONA. WSZYSTKO MOJE WĄTPLIWOŚCI ROZWIANE I DOKŁADNIE WYTŁUMACZONE. ZAPROPONOWAŁA W MOIM PRZYPATKU DALSZĄ DIAGNOSTYKĘ UZUPELNIAJĄCĄ W SZPITALU . PANI PROFESOR POINFORMOWAŁA MNIE CO ROBIĆ W RAZIE NASILAJĄCYCH SIĘ OBJAWÓW. WIZYTA TRWAŁA 0KOŁO 20-25 MINUT. WYSTARCZAJĄCO DO ZBADANIA I WYTŁUMACZENIA

Nie polecam, ponieważ zostałam w zasadzie źle oceniona i teraz mam po kilku m-cach zaawansowana tarczyce- wyniki się dynamicznie pogarszają tylko dlatego , że Pani dr zlekceważyła opowieść o moich objawach i złym samopoczuciu.

Pani doktor bardzo miła, życzliwa i kompetentna. Poważnie i odpowiedzialnie podeszła do tematu. Byłam już u endykronologa we Wrocławiu (w szpitalu wojskowym) i tamtejsza doktor była delikatnie mówiąc, do niczego. Prawie wygoniła mnie z gabinetu bezczelnie pytając czego od niej chcę. Doktor Bednarek poświęciła mi dużo czasu, dokładnie zbadała i przeprowadziła wywiad. Przedstawiła mi też wady i zalety kuracji. Polecam!

Leczylam sie u P. Doktor 2-3 lata temu, rzeczywiscie wizyty trwaly 5-10 minut. Nie podchodzi kompleksowo do zdrowia pacjenta,a i odnosilam wrazenie ze nie jest specjalnie zainteresowana moja choroba. Zmienilam lekarza i jestem b. zadowolona.

Pani dr Tupikowska spieszy się w czasie wizyty - płatnej. Wyszłam bardzo niezadowolona - bardzo mało czasu mi poświeciła. Obecnie szukam dobrego endokrynologa. Polecam męża Pani Tupikowskiej- onkologa. Ocena najwyższa. Wiedza ,doświadczenie,wysoka kultura osobista i czas poświęcony pacjentowi, powoduje iż przeciętny człowiek czuje się bezpiecznie w polskiej służbie zdrowia. Dziekuję Panu doktorowi za opiekę medyczną i komfort psychiczny w czasie leczenia ukochanej osoby. Koszmar nie był koszmarem.

Pani dr Tupikowska spieszy się w czasie wizyty - płatnej.
Wyszłam bardzo niezadowolona - bardzo mało czasu mi poświeciła.
Obecnie szukam dobrego endokrynologa.
Polecam męża Pani Tupikowskiej- onkologa.
Ocena najwyższa.
Koszmar nie był koszmarem.

To bylo przerazajace, Pani profesor daje sobie ok 10 min na pacjenta. Nie przeglada wynikow badan. Zapisala mi na odczepnego lek, ktorego podstwowym skladnikiem jest pochodna amfetaminy... zamiast sprawdzania pracy hormonow w moim organizmie. i to wszystko tylko za 130 zl....