dr n. med. Paweł Domosławskidr n. med. Paweł Domosławski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Paweł Domosławski

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Dr hab. med. Paweł Domosławski
jest doktorem habilitowanym nauk medycznych, specjalistą chirurgiem.
Podejmuje się leczenia wielu schorzeń chirurgicznych dotyczących pełnego ...

Dr hab. med. Paweł Domosławski
jest doktorem habilitowanym nauk medycznych, specjalistą chirurgiem.
Podejmuje się leczenia wielu schorzeń chirurgicznych dotyczących pełnego zakresu chirurgii ogólnej, a szczególnie chirurgii endokrynologicznej.
Posiada ponad 30 letnie doświadczenie zawodowe.
Jest pracownikiem Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
Pełni ważne funkcje nie tylko na Uczelni, ale też i w ogólnie szeroko rozumianym świecie lekarskim.
Jest Konsultantem Wojewódzkim dla Dolnego ...

Bez zastrzeżeń, pełny profesjonalizm, oby wszyscy lekarze tacy byli. Dziękuję z całego serca.

Byłam kilka lat temu operowaną przez doktora.Uratował mi życie i zdrowie.Same superlatywy ogólnie mowiąc.Polecam z całego serca.

Jestem 5 lat po operacji nadnercza. trafiłem do portalu przypadkowo. Z wielkim szacunkiem i wdzięcznością wspominam p. Doktora Mimo ,że bez rekomendacji i poleceń trafiłem drogą "służbową" dbał o mnie i innych pacjentów z pełnym zaangażowaniem Najprawdopodobniej uratował mi życie. A blizna ok 12 cm. świetnie "zacerowana" prawie niewidoczna.Wdzięczy pacjent.

Bardzo dobry lekarz i świetny fachowiec.Po wstępnej z nim rozmowie nabrałam zaufania i uwierzyłam że zabieg się powiedzie.Jak na chirurga jest uprzejmy, rzeczowy, wyjaśnia co się dzieje i w jaki sposób będzie przebiegać operacja.Polecam z czystym sumieniem. spaniały lekarz, fachowiec. Operował mi tarczycę, wszystko się udała a opieka nad pacjentami pana doktora P.Domosławskiego jest wspaniała .Takich lekarzy nam potrzeba .Pozdrawiam Bożena K z Bogatyni

Bardzo dobry lekarz i świetny fachowiec, a tego się przecież oczekuje. Jeśli się ktoś chce długich rozmów, poświęcenia czasu i uwagi, to chyba pomylił lekarzy - to do psychoterapeuty trzeba się udać :) Jak na chirurga jest uprzejmy, rzeczowy, wyjaśnia co się dzieje i w jaki sposób będzie przebiegać operacja - czyli to co trzeba wiedzieć, pacjent wie :) Polecam z czystym sumieniem.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktora

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u doktora

Doskonały fachowiec godny zaufania. Ma pewną, dobrą rękę. Konkretny w kontaktach i działaniu. Polecam. Po usunięciu wola tarczycy odżyłem na nowo.

Wspaniały lekarz, fachowiec. Operował mi tarczycę, blizna maciupka. Przemiły, z poczuciem humoru. Konkretny. Naj,naj, wspaniały:))

Swietny lekarz, wzbudza niesamowite zaufanie. Ma dobrą rękę i opinię swietnego operatora. Tyle słyszałam leżąc u Niego w Szpitalu. Operował mi laparoskopowo nadnercze, kilka małych dziurek w brzuchu zamiast potężnego cięcia przez pół brzucha. Po wstępnej z nim rozmowie nabrałam zaufania i uwierzyłam że zabieg się powiedzie. Gorąco polecam

Jest lekarzem z ogromną kompetencją, polecam go wszystkim zainteresowanym pacjentom.