lekarz Adam Rzechonek

Chirurg ogólny

Bardzo dobry lekarz,dzięki niemu żyje, szkoda że ciągle zaganiany, nie zdążyłem się się z nim pożegnać. Wraz z żoną życzymy mu wszystkiego dobrego. Leśnik z Opolskiego

Lekarz z empatią. Szalenie konkretny. Zna się na rzeczy i dokładnie tłumaczy. Uważam, że lepiej nie mogłem trafić. Z czystym sumieniem polecam!

Pan Adam Rzechonek to lekarz specjalista najwyższej klasy, fachowy, rzetelny, konkretny. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Szczerze polecam !!!

Konkretny, mądry, inteligentny! Tłumaczy objawy i skutki choroby. szanuje pacjenta i odpowiada na pytania, polecam !!!

Bardzo pozytywne, profesjonalne podejście do pacjenta, kompetencja i olbrzymia wiedza, Polecam serdecznie i myślę, że moje problemy zdrowotne dzięki Panu Adamowi Rzechonkowi znikną.

Pełen profesjonalizm. Lekarz bardzo dokładnie wyjaśnił mi co i jak oraz omówił jak on widzi leczenie . Na pewno będę polecać tego lekarza.

Pełen profesjonalizm wysoka kultura osobista pana doktora oraz kompletna wiedza merytoryczna . Z całą pewnością mogę każdemu polecić wizytę u Doktora A. Rzechonka.

Pan Adam Rzechonek.....niesamowicie uprzejmy,delikatny i kompetentny człowiek. Profesjonalne podejście do pacjenta! Pomocny, punktualny i miły z dużą wiedzą. GORĄCO POLECAM!!

to jest b. dobry chirurg i dobry człowiek ... zawsze pogodny, radosny, lubi ludzi , osobiście byłam przez niego operowana, dziękuje

Witam serdecznie i od razu pozdrawiam pana doktora Adama Rzechonka. To prawdziwy profesjonalista z coraz rzadziej obecnie spotykanym podejściem do pacjenta. Dzięki niemu żyje i funkcjonuje obecnie normalnie. Doktor przyjmuje na Hirszfelda 16-17 w Medixie. Pozdrawiam Pana serdecznie - Sebastian M.