lekarz Adam Rzechonek

Pan dr Adam Rzechonek operował mnie. Tak kompetentnego, rzetelnego, o wielkiej kulturze osobistej lekarza jeszcze nie spotkałam. Godny najwyższego szacunku i wdzięczności. Polecam

Szczerze polecam. !! Genialny fachowiec, szalenie dokładny chirurg klatki piersiowej o wprawnej i pewnej ręce, bardzo dobry specjalista ,lekarza i człowieka.

Pan Doktor Rzechonek jest najwspanialszym chirurgiem. Wszystko dokładnie nam opwiedział, pocieszył, tak,że już po pierwszej wizycie wyszliśmy podbudowani. I przed operacją i po znalazł dla nas czas. A efekty wspaniałe - gdyby nie ON denerwowalibyśmy sie o wiele bardziej.

Bardzo dobre podejście do pacjenta, szerokie spojrzenie, z uwagą słucha, uprzejmy, szczegółowo i ze zrozumieniem omawia problem chorobowy. POLECAM!

Nie dość, że doświadczony, wykwalifikowany, mądry, dobry i uczynny to jeszcze kochany , dziękuję pozdrawiam i polecam !!

Dzięki Ci Boże że takiego dobrego człowieka postawiłeś na mojej drodze. Składam niskie ukłony i życzenia 100 lat. DR Adam Rzechonek z Centrum Medix to ofiarny lekarz i wspaniały człowiek.

Zajął się fachowo moją babcią, która można powiedzieć, że otrzymała dodatkowo kilka lat życia i niesamowitą poprawę zdrowia. Polecam

Po mistrzowsku wykonał operację .Mama dzisiaj czuje się wspaniale,rana operacyjna zszyta perfekcyjnie. Nadal nie mogę uwierzyć,że spotkałam na swojej drodze tak cudownego człowieka, empatycznego, skupionego na pacjencie i gotowego pomóc w każdej chwili. Życzę wszystkim pacjentom,aby trafiali w ręce dr Adama Rzechonka z Medixu we Wrocławiu.

Super chirurg: profesjonalny, troskliwy, a efekt po operacji jak na razie bardzo dobry, choć to dopiero drugi miesiąc. Cieszę się, że trafiłam na tak fajnego lekarza. Dzięki Niemu z moim pierwszym w życiu pobytem w szpitalu mam bardzo dobre wspomnienia.

Kompetentny, skuteczny, sympatyczny - pełny profesjonalizm, kultura osobista - godny polecenia chirurg specjalista