lekarz Adam Rzechonek

to jest b. dobry chirurg i dobry człowiek ... zawsze pogodny, radosny, lubi ludzi , osobiście byłam przez niego operowana, dziękuje

Uważam, że pan doktor jest wybitnym specjalistą i fachowcem w swojej dziedzinie. Niezwykle uprzejmy i zawsze służy dobrą radą. Bardzo polecam.

Doktor Adam Rzechonek to wspaniały lekarz i człowiek. Nie spotkałam jeszcze równie dobrego Chirurga. Ma ludzkie podejście do pacjentów. Szczerze polecam!

Witam serdecznie i od razu pozdrawiam pana doktora Adama Rzechonka. To prawdziwy profesjonalista z coraz rzadziej obecnie spotykanym podejściem do pacjenta. Dzięki niemu żyje i funkcjonuje obecnie normalnie. Doktor przyjmuje na Hirszfelda 16-17 w Medixie. Pozdrawiam Pana serdecznie - Sebastian M.

Jak najbardziej oceniam chirurga na plus. Dr Rzechonek przeprowadził u mnie operację. Wszystko dobrze mi przed zabiegiem wyjaśnił, ale najważniejszy jest efekt operacji, który zaskoczył mnie strasznie pozytywnie. Polecam )

Bardzo dobry spec. Zajmuje się trudnymi przypadkami, chyba najlepszy specjalista w Polsce. Przeprowadził wiele trudnych operacji. To złoty człowiek:)

Kompetentny lekarz, rzetelny, życzliwy, budzacy zaufanie,wspaniały człowiek. Pacjent otrzymuje poczucie bezpieczeństwa, że znajduje się pod dobrą opieką.

WSPANIAŁY CHIRURG....BEZ PORÓWNANIA Z INNYMI TEGO TYPU FACHOWCAMI...... DBA O PACJENTA, WYSŁUCHA DORADZI,..........., POLECAM DOKTORA RZECHONKA W 100%

Bardzo dobry lekarz, profesjonalista. Porozmawia od serca, doinformuje, uspokoi. Uczciwy i naprawdę świetny lekarz - polecam z całego serca.

B. dobry chirurg, konkretny i rzeczowy. Jesli coś jest nie tak, to mówi wprost, ale z wyczuciem. Jest uprzejmy. Polecam. Ja mam z Nim dobre skojarzenia.