lekarz Piotr Żukrowski

Pan Doktor mnie co prawda nie operował ale opiekował się mną zarówno przed jak i po operacji.przez kilka miesięcy usuwał mi chłonkę .jest empatyczny,sympatyczny , cierpliwie odpowiada na pytania i tlumaczy tłumaczy. To fantastyczny człowiek nie tylko świetny fachowiec ale po prostu ktoś,przy kim czujesz się zaopiekowana. Dzięki.

Bardzo dziękuję Panu doktorowi za wspaniałą opiekę. Wytłumaczył mi jak będziemy leczyć ten konkretny rodzaj raka.polecam pana doktora wszystkim kobietom którze szukają lekarza z sercem . czułość oraz troska jaka zostalam otoczona przez pana doktora jest jednym z najcenniejszych darów. Udana operacja oraz wspanialy efekt wizualny po mastektomi z rekonstrjkcja to jest rowniez cudowny dar..BARDZO DZIEKUJĘ

Najszczersze podziękowania dla Pana dr P. Żukrowskiego i całego personelu medycznego za troskę i okazane serce. Z wyrazami szacunku Kazimiera W.

Z wyrazami szacunku
Kazimiera W.

Polecam pana doktora Żukrowskiego. Doktor jest nie tylko świetnym chirugiem, ale też bardzo empatycznym człowiekiem. Wszystko dokładnie wyjaśnia, jest cierpliwy, wyrozumiały. Daje pacjentce ogromne poczucie bezpieczeństwa. Wspaniały lekarz!!!

Jestem BARDZO ZADOWOLONA z opieki Pana Doktora Piotra Żukrowskiego. Jeszcze takiego w życiu nie spotkałam. Wszystko bardzo spokojnie i rzeczowo tłumaczył cały proces leczenia. Jestem już po operacji piersi. Nie spodziewała się takiego efektu końcowego - blizny po szwach ładnie się zagoiły. Polecam z całego serca. Lekarz z powołania.

Uprzejmy, kompetentny, dociekliwy, skrupulatny, odpowiadajacy szczegołowo na pytania. Lekarz z powołania, godny polecenia. Byłam operowana przez Pana Doktora w DCO, jestem bardzo zadowolona z przebiegu operacji zarówno pod względem zdrowotnym jak i wizualnym.

Rewelacyjny doktor, jestem pod ogromnym wrażeniem, spokoju i podejścia doktora do mnie. Pan doktor "wycinał"mi guza piersi. Ja przed i w trakcie pobytu w szpitalu byłam bardzo zestresowana. Dzięki temu, że doktor z ogromną empatią i spokojem wytłumaczył mi na czy polega zabieg, stresu już nie odczuwałam, wiedziałam, że jestem w dobrych rekach. Dzisiaj nie często spotyka się takich lekarzy, lekarza z powołania i do tego na równi wspaniałego człowieka. Bardzo, bardzo dziękuję Panie doktorze.

Pan Doktor przeprowadził moją operację (wycięcia guzów) oraz prowadził przez cały okres diagnostyki. Jestem bardzo wdzięczna i dumna, że mamy w Polsce takich lekarzy. Wywarł na mnie duże wrażenie. Nie była to moja pierwsza operacja w życiu, ale pierwszy raz czułam się "zaopiekowana" i nie byłam sama z chorobą. Pan Doktor wszystko spokojnie i w prosty sposób tłumaczył, informował o kolejnych etapach leczenia, a przy tym był bardzo uprzejmy, nie śpieszył się nigdzie i odpowiadał z wyrozumiałością na wszystkie moje pytania/wątpliwości. Osobiście dzwonił w razie potrzeby do mnie, by poinformować o kolejnych etapach leczenia. Operowane miejsce zostało pięknie zaszyte, skutkiem czego blizny są niewielkie i nie szpecą. Lekarz z powołania. Dziękuję za wszystko!

Pan doktor Żukrowski jest bardzo miłym i uprzejmym lekarzem. Tłumaczy powoli i jest cierpliwy. Dwukrotnie mnie operował, za co mu dziękuję. Życzę mu dużo zdrowia i cierpliwości, do pacjentów ponieważ, takich lekarzy bardzo cenię.

i cierpliwości, do pacjentów ponieważ, takich lekarzy bardzo cenię.

Jestem bardzo zadowolona , że to właśnie Pan dr Piotr Żukrowski " robił" mi biopsję pod rezonansem magnetycznym. Przed zabiegiem, a także w trakcie tłumczył co w danej chwili wykonuje. Ciągle pytał czy nie boli. Był bardzo delikatny, a przy tym konkretny. Po dwóch dniach nie ma śladu po zabiegu. Czekam teraz na wynik, wierzę, że będzie dobrze.Pan dr trzyma za mnie kciuki/ tak powiedział/. Tylko życzyć sobie więcej tak empatycznych, sympatycznych i profesjonalnych lekarzy. Bardzo dziękuję. Maria G. Karpacz