lekarz Piotr Żukrowski

Chirurg ogólny

Pan Doktor przeprowadził moją operację (wycięcia guzów) oraz prowadził przez cały okres diagnostyki. Jestem bardzo wdzięczna i dumna, że mamy w Polsce takich lekarzy. Wywarł na mnie duże wrażenie. Nie była to moja pierwsza operacja w życiu, ale pierwszy raz czułam się "zaopiekowana" i nie byłam sama z chorobą. Pan Doktor wszystko spokojnie i w prosty sposób tłumaczył, informował o kolejnych etapach leczenia, a przy tym był bardzo uprzejmy, nie śpieszył się nigdzie i odpowiadał z wyrozumiałością na wszystkie moje pytania/wątpliwości. Osobiście dzwonił w razie potrzeby do mnie, by poinformować o kolejnych etapach leczenia. Operowane miejsce zostało pięknie zaszyte, skutkiem czego blizny są niewielkie i nie szpecą. Lekarz z powołania. Dziękuję za wszystko!

Jestem bardzo zadowolona , że to właśnie Pan dr Piotr Żukrowski " robił" mi biopsję pod rezonansem magnetycznym. Przed zabiegiem, a także w trakcie tłumczył co w danej chwili wykonuje. Ciągle pytał czy nie boli. Był bardzo delikatny, a przy tym konkretny. Po dwóch dniach nie ma śladu po zabiegu. Czekam teraz na wynik, wierzę, że będzie dobrze.Pan dr trzyma za mnie kciuki/ tak powiedział/. Tylko życzyć sobie więcej tak empatycznych, sympatycznych i profesjonalnych lekarzy. Bardzo dziękuję. Maria G. Karpacz

Pan doktor Żukrowski jest bardzo miłym i uprzejmym lekarzem. Tłumaczy powoli i jest cierpliwy. Dwukrotnie mnie operował, za co mu dziękuję. Życzę mu dużo zdrowia i cierpliwości, do pacjentów ponieważ, takich lekarzy bardzo cenię.

i cierpliwości, do pacjentów ponieważ, takich lekarzy bardzo cenię.

Jestem bardzo zadowolona z opieki Doktora Żukrowskiego.Poświęca czas pacjentowi wyczerpująco i spokojnie odpowiada na pytania.Tłumaczy wyniki badań,sposób leczenia,nie zostawia pacjenta w niepewności.Po zbiegu interesuje się pacjentem,jest bardzo uprzejmy i delikatny.Pyta o samopoczucie ,ewentualny ból.Uśmiech i podejście Pana doktora sprawiło ze stres i niepokój były o wiele mniejsze . Za to wszystko Panu Doktorowi bardzo dziękuję.

Pan Doktor bardzo miły, dokładnie tłumaczy sposób leczenia, przebieg operacji i postępowania po zabiegu. Odpowiada na wszystkie zadane pytania.

Przed zabiegiem dostałem szczegółowe informacje o tym, jak będzie on wyglądał. Zabieg przebiegł bardzo sprawnie, nie było po nim żadnych powikłań. Na każdym etapie można było uzyskać odpowiedź na wszystkie pytania.

Na każdym etapie można było uzyskać odpowiedź na wszystkie pytania.