dr Krzysztof Dereń

Chirurg onkolog

Kompetentny, miły lekarz, słuchał uważnie jak przebiegało moje leczenie. Rozwiał moje wątpliwości co do dalszego postępowania. Dziękuję. Polecam.

Lekarz otwarty na pacjenta, słuchający uważnie i wyjaśniający wszelkie wątpliwości. Profesjonalny i konkretny. Godny polecenia. Dziękuję

Ocenę wystawiam po wycięciu znamienia, które znajdowało się na mojej nodze. Dzisiaj po bliźnie nie ma prawie śladu. Będę o panu dr wypowiadać się w samych superlatywach. Jest świetnym fachowcem. Przed zabiegiem szczegółowo wyjaśnił mi, w jaki sposób wszystko się odbędzie. Na usunięcie kolejnego znamienia przyjdę napewno do Pana Derenia.

Doktor Dereń to bardzo uprzejmy i profesjonalny lekarz. Cechuje go spokój oraz fakt,że poświęca dużo czasu pacjentowi. Uzyskałam wyczerpujące informacje . Polecam tego lekarza!

Konkretny, kontaktowy, bardzo miły i sprawia wrażenie, że wie co robi. Jestem z wizyty zadowolona i mam nadzieję że że wszystko będzie dobrze.

Bardzo polecam tego lekarza. Pan doktor potraktował mnie powaznie,zlecił wszystkie potrzebne badania, leczenie. Zawsze odpowiada na wszystkie pytania szczegółowo. Życzę dalszych sukcesów

Szybka i trafna diagnoza, szybka interwencja. Polecam Pana doktora wszystkim, którzy szukają dobrego chirurga.

Pełen profesjonalizm, miła atmosfera w gabinecie.Wizyta terminowa i na czas . Lekarz godny polecenia.

Spokojny cierpliwy i opanowany godny polecenia chirurg , każdemu kto chce się dowiedzieć o sposobie leczenia swoich problemów gorąco polecam.

Kiedy szukałam dobrego specjalisty który usunie mi brodawkę z policzka przeczytałam w internecie o dr Dereniu. Zależało mi przede wszystkim na bezpieczeństwie jak i na tym aby nie pozostały mi blizny po zabiegu. Nie ma to jak sama świadomość tego, że zajmuje się tobą tak doświadczony lekarz . To naprawdę dodaje otuchy. Szczerze polecam!