dr Krzysztof Dereń

Chirurg onkolog

Byłam na kilku drobniejszych zabiegach w centrum medix, w tym usunięcie guzka. jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych wizyt. Polecam usługi dr Derenia !!!!!!!!!!!!!

Mam mnóstwo pieprzyków ale kiedy musiałam szybko pozbyć się jednego z nich (takiego odstającego), bo zaczął zmieniać kolor mój lekarz ogólny polecił mi doktora Derenia. Świetny lekarz-zabieg przeprowadził w przemiłej atmosferze, prawdziwy lekarz z powołania i wspaniały człowiek. Jeżeli jeszcze kiedyć będę zmuszona coś jeszcze wyciąć to wiem do kogo się udać:))))

Mając takiego lekarza jak dr Dereń łatwiej znieść chorobę. Jestem przekonana, że autorzy poniższych opinii zgodzą się ze mną, że dotyczy to nie tylko chorych ale także ich rodzin. W swoim imieniu dziękuję.

Dzięki temu panu że jest. .Zdiagnozował u mnie poważną chorobę. Teraz jestem już po zabiegu i na pewno wrócę do tego lekarza na kontrolę.

Kiedy szukałam dobrego specjalisty który usunie mi brodawkę z policzka przeczytałam w internecie o dr Dereniu. Zależało mi przede wszystkim na bezpieczeństwie jak i na tym aby nie pozostały mi blizny po zabiegu. Nie ma to jak sama świadomość tego, że zajmuje się tobą tak doświadczony lekarz . To naprawdę dodaje otuchy. Szczerze polecam!

Zabieg nieprzyjemny, najgorsze pierwsze dwa dni po ;) Warto jednak trochę pocierpieć dla efektu końcowego

Po bardzo dokładnych badaniach, Pan doktor wszystko ze mną omówił i przedstawił argumenty za i przeciw zabiegowi. Podjęcie decyzji było trudne, ale nie żałuje dziś absolutnie!!!

Pełen profesjonalizm, rzetelność, solidność i kompetencja na najwyższym poziomie. Poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami. WARTO I POLECAM

Szybko, sprawnie i bezboleśnie wykonany zabieg. Miły człowiek. Podbudował mnie psychicznie rzeczową informacją i spokojem.

Rewelacyjny specjalista. Polecam każdemu kto ma problemy wymagające interwencji chirurgicznej. Zabieg przeprowadzony wzorowo i bez najmniejszych zastrzeżeń. Jestem zadowolony, że trafiłem do tak wysoko wykwalifikowanego specjalisty.