dr Krzysztof Dereń

Chirurg onkolog

Doktor Dereń to bardzo uprzejmy i profesjonalny lekarz. Cechuje go spokój oraz fakt,że poświęca dużo czasu pacjentowi. Uzyskałam wyczerpujące informacje . Polecam tego lekarza!

Pełen profesjonalizm, miła atmosfera w gabinecie.Wizyta terminowa i na czas . Lekarz godny polecenia.

Konkretny, kontaktowy, bardzo miły i sprawia wrażenie, że wie co robi. Jestem z wizyty zadowolona i mam nadzieję że że wszystko będzie dobrze.

Bardzo polecam tego lekarza. Pan doktor potraktował mnie powaznie,zlecił wszystkie potrzebne badania, leczenie. Zawsze odpowiada na wszystkie pytania szczegółowo. Życzę dalszych sukcesów

Szybka i trafna diagnoza, szybka interwencja. Polecam Pana doktora wszystkim, którzy szukają dobrego chirurga.

Spokojny cierpliwy i opanowany godny polecenia chirurg , każdemu kto chce się dowiedzieć o sposobie leczenia swoich problemów gorąco polecam.

Ocenę wystawiam po wycięciu znamienia, które znajdowało się na mojej nodze. Dzisiaj po bliźnie nie ma prawie śladu. Będę o panu dr wypowiadać się w samych superlatywach. Jest świetnym fachowcem. Przed zabiegiem szczegółowo wyjaśnił mi, w jaki sposób wszystko się odbędzie. Na usunięcie kolejnego znamienia przyjdę napewno do Pana Derenia.

Witam, byłam u doktora we Wrocławiu w Medixie . Zabieg trwał góra minute nic nie bolało ,wszystko w jak najlepszym pożądku.Poprostu łatwo szybko skutecznie i przyjemnie.

polecam, doskonały chirurg, delikatny i sympatyczny. no i nie trzeba czekać długo na wizyte jak coś się dzieje! i ma bardzo skuteczne znieczulenie które nie boli

Do tej pory wizyta u chirurga kojarzyła mi się przede wszystkim z bólem. A tu proszę, można szybko i zupełnie bezboleśnie. Polecam