dr Krzysztof Dereń

Chirurg onkolog

Pan doktor ma czas dla pacjenta i dokładnie oraz zrozumiale tłumaczy przyczyny choroby. Wzbudza duże zaufanie. Cena wizyty przystępna.

Pan Krzysztof Dereń jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia i z powołania, mało takich teraz jest lekarzy, którym można całkowicie zaufać. :))

Witam Państwa. Mój zabieg pan Dereń wykonał bardzo szybko i bezstresowo. Chociaż nie należał do gatunku miłych bo miałem nacinany ropień. Ale bardzo polecam Pana Derenia bo jest mistrzem w swoim fachu. Bardzo polecam, byłem w Centrum Diagnostyki "Medix"!!!

POZDRAWIA PANA DOKTORA - BYŁY PACJENT. ZDROWIA I DALSZYCH SUKCESÓW. ŻYCZYŁBYM SOBIE ŻEBY INNI LEKARZE TAK DBALI O ZDROWIE PACJENTA !!

Bardzo sympatyczny i rzeczowy lekarz. Byłam na wizycie prywatnej i jestem bardzo zadowolona. Aleksandra

swoim poczuciem humoru DR rozluźnia atmosferę przed badaniem. Jest kompetentny, rzeczowy, uśmiechnięty. Wspaniały lekarz. Elżbieta

hej, doktor pracuje w Centrum Diagnostyki Medycznej MEDIX na pl. Hirszfelda 17. tel. 71/341 27 08. tu masz wszystkie namiary www.medix.wroc.pl. mam nadzieję że pomogłem. pozdrawiam Jarek

Bardzo bym prosiła o podanie gdzie przyjmuje dr Dereń. Napiszcie mi numer telefonu gdzie można się zapisać do doktora. Pozdrawiam i dziękuję. Dorota Wrocław

Według mnie jest to porządny lekarz. Jeszcze nie słyszałam żadnych narzekań na niego w poczekalni. Ja też jestem zadowolona z wycięcia zmiany na skórze. polecam - Alicja

Do pacjenta podchodzi profesjonalnie. Umie wytłumaczyć na czym będzie polegał zabieg oraz jak bedzie wygladało leczenie . Jest kompetentny. Gorąco polecam!