Chirurg Onkolog

lek. med. Andrzej Chmielarz

Chirurg onkolog

TOMMED

40-952 Katowice

Dzisiaj miałem wykonany zabieg usunięcia paznokcia u stopy przez dr Chmielarza.Zrobił to
perfekcyjnie.Dr Chmielarz to doświadczony, bardzo kompetentny chirurg,godny polecenia,bo co bardzo ważne; jest wrażliwym człowiekiem.Bardzo bałem się tego zabiegu, a doktor umiejętnie wyciszył mój olbrzymi lęk i co najważniejsze, wykonał zabieg całkowicie bezboleśnie.Mogę z czysty sumieniem polecić każdemu dr A.Chmielarza jako doświadczonego,kompetentnego i co ważne wrażliwego chirurga.
Opinia dodana przez: Janusz
Kraków Chirurg onkolog dr n. med. Zbigniew Plewa

dr n. med. Zbigniew Plewa

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik
Wybickiego 42/2

Wspaniały Doktor, miły, usłużny z uśmiechem na twarzy wita swoich pacjentów zawsze punktualny w gabinecie. Ogromna wiedza w każdej dziedzinie.Należy do grona nielicznych specjalistów medycyny estetycznej z tak szerokim asortymentem zabiegów.Mam wspaniały brzuch i mogę jeździć na rowerze dzięki pomocy tego wspaniałego Doktora.Polecam wszystkim niezdecydowanym kobietom bo kolejki do Doktora są ogromne co nie dziwi.
Opinia dodana przez: Anna
Poznań Chirurg onkolog lekarz Artur Gromadziński

lekarz Artur Gromadziński

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Gromadziński Zespół Medyczny
ul. Falista 4a/12n
61-249 Poznań

Witam, miesiąc temu przeszłam w klinice "Gromadziński Zespół Medyczny" operacje powiększania piersi wykonaną przez Pana doktora Gromadzińskiego. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i wysokiej jakości obsługi całego personelu. Pan doktor już od pierwszej konsultacji wyczerpująco odpowiedział na moje wszystkie pytania i szczegółowo przedstawił procedurę zabiegu powiększania piersi metodą podmięśniową. Miła, przyjazna atmosfera panująca wśród personelu oraz widoczny na każdym etapie działań profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta sprawiły, że poczułam się ...
Opinia dodana przez: Kinga
Gdańsk Chirurg onkolog dr n. med. Kamil Drucis

dr n. med. Kamil Drucis

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Jestem pacjentem dr Kamila Drucisa od trzech lat i w związku z moją chorobą ( rakiem skóry ) i pozytywnymi efektami leczenia muszę stwierdzić, że do tej pory, a mam 67 lat nie spotkałem się z takim podejściem, zaangażowaniem i fachowością ze strony lekarza. Jego kultura osobista, znajomość medycyny, szczere rozmowy nastawiają mnie optymistycznie w mojej chorobie i rokują nadzieję na powrót do zdrowia.
Kilkanaście razy bez umówionego terminu udzielał ...
Opinia dodana przez: Stanisław
Warszawa Chirurg onkolog dr n. med. Monika Bieniasz

dr n. med. Monika Bieniasz

SAN-CREDO-MED
Komorska 49
04-161 Praga-Południe, Warszawa

Jestem po operacji wycięcia trzustki. Operację wykonała Dr. Monika Bieniasz. Żyję i mam się całkiem nieźle, jak na tak ciężką operację poprzedzoną chemioterapią. Bardzo dziękuję Pani doktor i całemu zespołowi lekarzy i wszystkim, którzy się mną opiekowali po operacji w NIO PIB. Wielkie uznanie dla Pani Moniki, dla jej umiejętności i wiedzy.
Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Jadwiga
Kościan Chirurg onkolog lekarz Robert Jagaciak

lekarz Robert Jagaciak

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Gabinet Lekarski
Rynek 19
64-000 Kościan

wizyta już od 80
Doktor Robert to bardzo ciepły człowiek o wielkim sercu. Ludzie szukający pomocy u lekarza onkologa idą tam pełni obaw i strachu. Doktor Jagaciak to odpowiedni człowiek, na odpowiednim miejscu. Wytłumaczy, ma w sobie spokój, podchodzi do ludzi z sercem. Potrafi w odpowiedni sposób przekazać nawet najgorsze informacje. Bardzo kontaktowy. Jeśli mam być szczera, byłam pod wrażeniem jego podejścia i ciepła które z niego emanuje. Z czystym sumieniem polecam. Gdy sama ...
Opinia dodana przez: Marta
Poznań Chirurg onkolog dr n. med. Piotr Nowaczyk

dr n. med. Piotr Nowaczyk

Wielkopolskie Centrum Onkologii
ul. Garbary 15
Poznań

Tak wspaniałego i kompetentnego lekarza jeszcze nie spotkałam. To prawdziwy Człowiek - uprzejmy, uśmiechnięty, życzliwy, a przede wszystkim zainteresowany pacjentem, jak mało który lekarz. Dr Piotr wykonywał u mnie rekonstrukcję i symetryzację piersi. Takich pięknych piersi w życiu nie miałam. Dziękuje za troskę okazywaną , cierpliwość, zaangażowanie, życzliwość oraz poświęcenie Pan dr Nowaczyk zasługuje na najwyższe uznanie oraz wdzięczność. Jest lekarzem godnym pełnego zaufania.
Opinia dodana przez: Renata
Kraków Chirurg onkolog dr n. med. Diana Hodorowicz-Zaniewska

dr n. med. Diana Hodorowicz-Zaniewska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

wizyta już od 100
U Pani doktor usuwałam guza piersi w SCM clinic. Szczerze mówiąc, byłam przerażona , ale Pani doktor po konsultacjach, trochę mnie uspokoiła. Opanowanie i ogromna empatii do mnie sprawiły , że uwierzyłam, że będzie dobrze. Faktycznie, usunięcie guza i kosmetyka piersi przebiegły pomyślnie. Powoli staję na nogi i to dzięki Pani doktor
Opinia dodana przez: Kasia
Gdańsk Chirurg onkolog dr n. med. Tomasz Polec

dr n. med. Tomasz Polec

MORENOVA KLINIKA
Stanisława Lema 2
Siedlce, Gdańsk

Na poziomie. Z odpowiednim podejściem i kulturalna rozmową. Atmosfera bezpieczeństwa, pełen luz. Polecam wszystkim oczekującym fachowej pomocy.