Chirurg Onkolog

Chirurg onkolog Poznań dr hab. n. med. Dawid Murawa

dr hab. n. med. Dawid Murawa

Garbary 15
60-101 Poznań

Bardzo dobry lekarz, kompetentny i z ogromnym doświadczeniem, pełen empatii i godny zaufania. Życzę wszystkim, żeby spotkali na swojej drodze takiego lekarza jak Docent Murawa.
Polecam.

Polecam.

Opinia dodana przez: Marzena
Chirurg onkolog Gdańsk dr n. med. Kamil Drucis

dr n. med. Kamil Drucis

Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk

Jestem pacjentem dr Kamila Drucisa od trzech lat i w związku z moją chorobą ( rakiem skóry ) i pozytywnymi efektami leczenia muszę stwierdzić, że do tej pory, a mam 67 lat nie spotkałem się z takim podejściem, zaangażowaniem i fachowością ze strony lekarza. Jego kultura osobista, znajomość medycyny, szczere rozmowy nastawiają mnie optymistycznie w mojej chorobie i rokują nadzieję na powrót do zdrowia.
Kilkanaście razy bez umówionego terminu udzielał ...

Kilkanaście razy bez umówionego terminu udzielał mnie porady, pomocy. Zawsze odebrał telefon gdy dzwoniłem i udzielał odpowiedzi na nękające mnie pytania. Zapewnił mnie wszystkie możliwe i konieczne badania oraz konsultacje z innymi specjalistami. Potrafi wyjaśnić tok i zasadność leczenia mojej choroby, a co za tym idzie skutki uboczne które mają miejsce w takim czy innym leczeniu, a również po nich następująca poprawa.
Stąd też życzę innym pacjentom leczenia się u takiego lekarza, a efekty tego będą na pewno pozytywne.
Dziękuję!!! za dotychczasowe leczenie.

Opinia dodana przez: Stanisław Pobłocki
Chirurg onkolog Kościan lekarz Robert Jagaciak

lekarz Robert Jagaciak

wizyta już od 80

Gabinet Lekarski
Rynek 19
64-000 Kościan

Dawno tak się nie denerwowałam, nie wiedząc początkowo co mi jest, ponieważ wyczułam w okolicy prawej pachwiny guza. Z przerażeniem udałam się do chirurga onkologa- bo tam mnie skierowano. Przerażenie i strach jaki towarzyszył mi oczekując na badanie wspominam jak koszmar. Wszystko poszło natomiast błyskawicznie. Skontaktowałam się z Panem Robertem i już na drugi dzień przyjął mnie na badanie. Podejście i troska tego lekarza sprawiły, że od samego początku zyskał moje zaufanie. Diagnoza okazała się być w tym momencie najlepszą z możliwych-przepuklina pachwinowa. Z cierpliwością odpowiedział na moje wszystkie pytania. Dla pewności skierował do pracowni USG, gdzie cały czas mi towarzyszył i pocieszał. Wspaniały lekarz a przede wszystkim człowiek. Wszystko to idzie w parze z urokiem osobistym Pana Roberta:) Zmieniło się moje myślenie o służbie zdrowia i mam nadzieję że na długo takie pozostanie:) Pozdrawiam serdecznie

Opinia dodana przez: Dorota
Chirurg onkolog Poznań prof. dr hab. n. med. Paweł Murawa

Garbary 15
60-101 Poznań

Najlepszy lekarz ze wszystkich, których do tej pory spotkałam!!! Fachowiec w pełnym tego słowa znaczeniu. Wykonał mi najrozleglejszą i najbardziej skomplikowaną operację, jaką wykonuje się na jamie brzusznej. Miałam guza złośliwego brodawki Vatera na dwunastnicy. Prof. Murawa przeprowadził operację metodą Whipple, czyli usunął dwunastnicę, część trzustki i część żołądka oraz sąsiednie węzły chłonne. Operacja w 100% udana, radykalne usunięcie zmiany i żadnych powikłań po zabiegu. Praktycznie można powiedzieć, że uratował mi życie,bo bez operacji rokowania w przypadku takiego guza są kiepskie.

Opinia dodana przez: kami37 camill1
Chirurg onkolog Poznań dr n. med. Piotr Nowaczyk

dr n. med. Piotr Nowaczyk

ul. Garbary 15
Poznań

Panie doktorze! dziękuję z całego serca za cierpliwość, jaką się pan wykazał widząc moje niezdecydowanie w sprawie operacji jaka mnie czekała. Kompetencja, cierpliwość, skromność oraz niwelowanie frustrującego dystansu w kontaktach z pacjentem, to cechy świadczące o wielkiej klasie lekarza i człowieka. Niech dobro i nadzieja, którą pan daje pacjentom, wracają do pana z tysiąckrotną siłą. Dziękuję za wszystko i życzę każdemu choremu by spotkał pana na swojej drodze do zdrowia

Opinia dodana przez: Karolina
Chirurg onkolog Kraków dr n. med. Zbigniew Plewa

dr n. med. Zbigniew Plewa

Medycyna estetyczna, Chirurg onkolog

Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik
Wybickiego 42/2

Polecam doktora, wyjątkowo dobry specjalista.

Polecam doktora, wyjątkowo dobry specjalista.

Chirurg onkolog Łódź dr hab. n. med. Dariusz Nejc

Łódź

Cudowny człowiek,wspaniały lekarz.Pracuje w służbie zdrowia wiele lat,ale pierwszy raz spotykam lekarza z tak życzliwym podejściem do pacjenta,rodziny.Prowadzi mojego ojca,dzięki temu jest zdrowy:)Mimo diagnozy wiem że wszystko będzie dodrze,bo jesteśmy pod opieką najlepszego lekarza na świecie.Dziękujemy:)

Opinia dodana przez: Anna
Chirurg onkolog Kraków dr n. med. Diana Hodorowicz-Zaniewska

dr n. med. Diana Hodorowicz-Zaniewska

wizyta już od 100

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Trafiłam do Pani Doktor w czerwcu z diagnozą wieloogniskowego raka naciekowego, sparaliżowana strachem, traktowana przez poprzednich lekarzy na zasadach "następny proszę".

Pani Doktor rozmawiała ze mną przez godzinę na spokojnie tłumacząc czym jest ta choroba, jakie mamy możliwości leczenia, ani przez ułamek sekundy nie dała mi odczuć, że czas wizyty dobiegł końca. Wyjaśniła mi wszystko od A do Z co pozwoliło mi spojrzeć na chorobę z zupełnie innej strony. Dzięki Pani Doktor przekułam mój strach w siłę. Dziś jestem po zabiegu mastektomii z jednoczasową rekonstrukcją i jak pokazały późniejsze wyniki histopatu to było najlepsze rozwiązanie. Po zabiegu, w szpitalu, Pani Doktor osobiście troszczyła się o wszystkie swoje pacjentki leżące na oddziale. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam. W dniu wolnym od pracy przyjechała do szpitala by zbadać mnie i sprawdzić czy mogę wyjść do domu.
Mogłabym tak opisywać wiele sytuacji, których doświadczyłam ze strony Pani Doktor, świadczących nie tylko o profesjonalizmie, ale także o tym, że jest Ona dobrym pełnym empatii człowiekiem.
Obecnie przede mną leczenie uzupełniające, ale strach przed rakiem już mnie nie paraliżuje , bo wiem że jestem pod opieką tak wspaniałego lekarza jak Pani Doktor :)
Pani Doktor.. moja Pani Doktor, uratowała mi życie w każdym możliwym tego słowa znaczeniu. Bardzo dziękuję.

Opinia dodana przez: Magda

Gabinety Krukierek S.C