Lekarze Chirurg onkolog

dr n. med. Jarosław Bednarczyk

Oddział Atrium
aleja Jana Pawła II 29
00-867 Warszawa

Lekarz który wzbudza zaufanie co jest niezwykle ważne bardzo kulturalny i profesjonalny serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Grazyna
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Chirurg ogólny
                                       dr Adam Srebrzyński

dr Adam Srebrzyński

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M.Kopernika w Łodzi
Pabianicka 62
93-513 Łódź

U pana dr Srebrzyńskiego upiększam się od 2008 r. Zabiegom medycyny estetycznej poddawałam się już wcześniej u innych lekarzy, ale gdy poznałam Pana Doktora i efekty jego pracy, pozostałam jego klientką do dnia dzisiejszego.Gdy trafiłam do Niego, nastawiona byłam na zabiegi, które pozbawią mnie wszelkich zmarszczek, lubiłam mieć wszystko na tzw "blachę"; niestety z czasem zaczęłam wyglądać nienaturalnie. To On zmienił we mnie nastawienie do tego typu zabiegów; przekonywał,że najważniejsze ...
Opinia dodana przez: Julita
{'id': 22728, 'name': u'Chorz\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Maciej Błoński

lek. dent. Maciej Błoński

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Gabinet stomatologiczny DreamDent
Armii Krajowej 13
41-506 Chorzów

Lekarz z powołania wchodząc do pana doktora pacjent zapomina o strachu i jest bardzo profesjonalnie leczony .Serdecznie polecam pana Macieja .
Opinia dodana przez: Wiesława

lekarz Krzysztof Sidziński

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2
65-534 Zielona Góra

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej drodze. Cierpliwy, kompetentny, wyjaśni wszystko szczegółowo i należycie. Zaangażowany w zdrowie pacjenta. Bardzo polecam i życzę dalszych sukcesów.
Opinia dodana przez: Ewa F.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg onkolog
                                       prof. dr hab. n. med. Andrzej Stelmach

prof. dr hab. n. med. Andrzej Stelmach

Chirurg onkolog, Urolog

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Był rok 1999 - nagła wiadomość - najzłośliwszy nowotwór w pęcherzu. Walka z czasem - szukanie pomocy między innymi w Instytucie Onkologii w Warszawie, tam odpowiedź "zbyt agresywny - nie będzie operacji - wyrok około pół roku życia". Jednak dzięki ludziom dobrej woli i opatrzności Boskiej trafiłem do Instytutu Onkologii w Krakowie do docenta (obecnie profesora) dr hab. med. Pana Andrzeja W. Stelmacha, który pilnie podjął decyzję radykalnego usunięcia pęcherza ...
Opinia dodana przez: Teodor
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Onkolog
                                       prof. dr hab. n. med. Krzysztof Jeziorski

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Jeziorski

Onkolog

Klinika Nowotworów Głowy i Szyi
Wilhelma Konrada Roentgena 5
02-781 Warszawa

To Profesor powiedział mi o terapii leczenia hipertermią ogólnoustrojową, wskazał skutki, efekty, zaplanował całe leczenie. Dzięki niemu, dzięki tej terapii nastąpił zwrot w chorobie, to co do wtedy szło tylko w złą i gorszą stronę, zaczeło puszczać, ustępować. Zminiło to moje życie na lepsze, to bardzo dobry człowiek.
Opinia dodana przez: Katia

lek. stom. Maciej Opach

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Gabinet
Kraków

Chyba najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłem jeśli chodzi o podejście do pacjenta. Kompetentny, komunikatywny. Rzetelnie omówiona i wykonana ekstrakcja ósemki.
                                       dr n. med. Wojciech Kolawa

dr n. med. Wojciech Kolawa

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Doktor Kolawa to prawdziwy lekarz z powołania. Jest znakomitym specjalistą, profesjonalistą, a dodatkowo bardzo miłym i uprzejmym człowiekiem. Potrafi rozmawiać z pacjentkami na każdy temat, odpowie na wszystkie pytania. Zawsze poświęci swojej pacjentce tyle czasu ile potrzeba, nigdy nie pośpiesza i nie patrzy na zegarek. Jest bardzo delikatny i taktowny, a przy tym ma niesamowite poczucie humoru, tak więc rozmowa z nim (nawet na trudne tematy) to czysta przyjemność. Dla ...
Opinia dodana przez: Liliana

lek. med. Piotr Ciszewski

Chirurg ogólny, Proktolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed
Wiktorii Wiedeńskiej 9a lok. U2
02-954 Warszawa

Proktolog to taki lekarz który musi budzić zaufanie i dr Ciszewski na pewno taki jest. Badania nie były dla mnie krępujące dzięki temu. Człowiek na poziomie, kulturalny, jako lekarz bardzo kompetentny. Operował mnie w szpitalu św. Elżbiety.
Opinia dodana przez: Marta
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Stomatolog
                                       dr n. med. Adam Michcik

dr n. med. Adam Michcik

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
80-333 Gdańsk

Bardzo przyjemny stomatolog z dobrym podejściem do pacjenta. Mój problem został załatwiony nadzwyczaj szybko i bezboleśnie. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, który dokładnie wie co robi. Spokojnie można polecić z ręką na sercu.
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. stom. Karol Babiński

Stomatolog dziecięcy, Specjalista leczenia bólu

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prodenta
Orlickiego 1
44-100 Gliwice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach
Opinia dodana przez: paulina

dr n. med. Rafał Kieszek

Best-Med
al. Jerozolimskie 87
02-001 Warszawa

Bardzo empatyczny Pan Doktor, doskonale wyczuwa lęki i obawy pacjenta. Potrafi rozwiać wątpliwości. Można bez lęku poddać się Jego kunsztownym umiejętnościom chirurgicznym. Z wręcz anielską cierpliwością wytłumaczy zrozumiałym dla pacjenta językiem przebieg leczenia i samego zabiegu. A najważniejsze, że rany po zabiegu pięknie, bez żadnego zakażenia powracają do zdrowia. Dzięki Panu Doktorowi mam uratowany paluch u nogi. Anna, lat 60
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Robert Rogulski

Chirurg dziecięcy

Centrum Medicover Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Super lekarz. Trafiliśmy z przypadkiem nagłym na SOR. Pomimo ogromnego płaczu dzieci dookoła i chaosu, jaki panuje na SOR Pan doktor był bardzo cierpliwy, uprzejmy, rzeczowy. Nie pomijał syna i do niego także kierował wyjaśnienia co robi. Warunki pracy były naprawdę trudne i jestem godna podziwu że udawało mu się wnieść tyle spokoju w wizytę. Polecam
Opinia dodana przez: Beata
Dziękuję Panu doktorowi, może dla niego był to mały zabieg jednak mnie uwolnił od uciążliwego bólu i dyskomfortu. Lekarz widać, że ma wysokie kompetencje i doświadczenie, wzbudza zaufanie, a to niezmiernie ważne. Jedynie ciężko się czasem dodzwonić, ale to zrozumiałe u takiego specjalisty.
Opinia dodana przez: Marta
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       lekarz Karol Nietupski

lekarz Karol Nietupski

Internista, Onkolog

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Z pełnym przekonaniem polecam pana doktora Nietupskiego. Z zaangażowaniem i rzadko dziś spotykaną bezinteresownością zajął się moim problemem. Dzięki jego pomocy bardzo szybko zostałem zdiagnozowany i poddany operacji.
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. stom. Monika Banaszek-Rola

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

M-Dent Centrum Stomatologiczne
ul. Pestalozziego 9
50-325 Wrocław

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta dorosłego i dzieci, również dziecka niepełnosprawnego. Pani doktor cierpliwa, sympatyczna i empatyczna, wizyta na najwyższym poziomie. Polecam.
Opinia dodana przez: Alina

dr n. med. Piotr Rudnicki

Avimed Katowice
Gliwicka 159
40-857 Katowice

Znakomity lekarz, przy tym komunikatywny, otwarty, życzliwy i wzbudzający zaufanie. Bardzo szybko i kompetentnie "rozwiązał mój problem". Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi i serdecznie polecam Go każdemu potrzebującemu opieki chirurgicznej. Nadmieniam, że byłam pacjentką w ramach NFZ.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Michał Głowacz

SPZOZ Zespół Szpitali Miejskich
ulica Stzrelców Bytomskich 11
41-500 Chorzów

Cudowny życzliwy przesympatyczny lekarz .Kompleksowe podejście ,bardzo mi pomógł wszystko wytłumaczył , cierpliwy , sumienny , żałuję że nie mam takiego lekarza rodzinnego , kompetentny ,godny polecenia
Opinia dodana przez: EWA

lekarz Andrzej Grabarczyk

MEKMED s.c. Przychodnia Lekarska Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Panewnicka 5
40-709 Katowice

Gorąco polecam dr Andrzeja Grabarczyka,chirurga,który perfekcyjnie przeprowadził u mnie operację pęcherzyka żółciowego.Na oddziale,którym kieruje,panuje miła,rodzinna atmosfera.Pacjenci są bardzo dobrze zaopiekowani.
Opinia dodana przez: Urszula
 Implantolog
                                       lek. dent. Paweł Poniatowski

lek. dent. Paweł Poniatowski

Implantolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Wczoraj mialam usuwane 2 ósemki, panicznie sie bałam , teraz jestem bardzo szczęśliwa ze trafiłam na pana doktora, wszystko odbyło sie szybko sprawnie i bez bólu, kiedy zeszło znieczulenie nie potrzebowałam tabletki bo nic mi nie bylo a wieczorem juz zapomniałam ze mialam cos wyrywane 😉 z całym szacunkiem polecam pana doktora! Wie jak podejść do pacjenta. Pozdrawiam ! 😀
Opinia dodana przez: Joanna