Jestem specjalistą chirurgii ogólnej, lekarzem medycyny estetycznej (od 2007r. ). Zajmuje sie wszystkimi zabiegami anty-ageingowymi, volumetrycznymi, laseroterapią, leczeniem trudno gojących sie ran i blizn, skleroterapią. Z zakresu chirurgii -dermatochirurgią, chirurgicznym leczeniem wola i raka tarczycy, żylaków kończyn i odbytu, kamicy pęcherzyka żolciowego, przepuklin brzusznych.

Jak zawsze jestem pod wrażeniem,dr Srebrzyński to jak dr House w dziedzinie medycyny estetycznej,już nikomu innemu nie pozwolę się dotknąć do mojej twarzy,rewelacja!!!.Dziękuję doktorze.Joanna K.

Najwyzsze slowa uznania za kompetencje, empatie,wiedze.Z calego serca polecam p dr.Jego umiejetnosci sa niespotykane.Potrafi podczas jednej wizyty odmlodzic kobiete o 10 lat za niewielka cene.Szczerze polecam. Bogna Strzelczyk

Wszystkie opinie jakie się pojawiają w internecie na temat Pana Doktora nie są wyssane z palca. To rzeczywiście najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam i u którego leczyłam się. Profesjonalizm i dobro bijące od dr Srebrzyńskiego nie pozostają niezauważone. Najpierw mnie operował z powodu kamiucy pęcherzyka zółciowego a innym razem upiększał. Wg mnie jest to najlepszy lekarz medycyny estetycznej w Łodzi ( byłam już u ponad 15). Pozdrawiam p. Doktora i dziękuję. Ania Mikołajczyk

U pana dr Srebrzyńskiego upiększam się od 2008 r. Zabiegom medycyny estetycznej poddawałam się już wcześniej u innych lekarzy, ale gdy poznałam Pana Doktora i efekty jego pracy, pozostałam jego klientką do dnia dzisiejszego.Gdy trafiłam do Niego, nastawiona byłam na zabiegi, które pozbawią mnie wszelkich zmarszczek, lubiłam mieć wszystko na tzw "blachę"; niestety z czasem zaczęłam wyglądać nienaturalnie. To On zmienił we mnie nastawienie do tego typu zabiegów; przekonywał,że najważniejsze to wyglądać młodo i tak by nikt nie poznał, że coś było " robione". Jest to niezwykle kompetentny i sprawny manualnie lekarz. Tak jak powiększa usta czy wypełnia zmarszczki - nie robił tego żaden z moich poprzednich lekarzy. To za Jego namową, dzięki mezoterapii, laserowi i peelingom, jakość mojej skóry uległa znacznej poprawie, to On postawił na te zabiegi do których ja pierwotnie nie byłam przekonana.Zawsze na kilka wizyt do przodu zaplanowany mamy plan zabiegów, których się trzymamy. Niesamowite jest w nim to, że zawsze mogę liczyć na miły bonus ( zniżkę), jak brakowało mi pieniędzy oddawałam później. W 2011 roku zaproponował mi darmowy wyjazd do Warszawy na szkolenie podczas którego miałam być jego modelką. W czasie tego spotkania ponad 30 lekarzy z całej Polski pracowało ze swoimi pacjentami pod okiem jakiegoś znanego Anglika czy Holendra; mogłam porównać co oni potrafią i co potrafi dr Srebrzyński. Byłam dumna, że jestem jego klientką. On przy wszystkich uczestnikach otrzymał pochwałę od tego szkolącego, z kolei inne panie zazdroszcząc mi, zapisywały się do niego na wizyty w Łodzi.
Panie Doktorze. Dziękuję Panu za wszystko, co Pan dla mnie i moich koleżanek zrobił. Pan sam wie najlepiej jak wyglądałam kiedy do Pana dotarłam i jak wyglądam dzisiaj. Mimo 6 lat naszej współpracy i nieustannie płynącego czasu, wydaje mi się, że wyglądam na 10 lat młodszą. Jeszcze raz Panu dziękuję z całego serca. Julita Bogdańska.