Chirurg Ogólny Łódź

Łódź Chirurg ogólny lek. med. Przemysław Lipiński

lek. med. Przemysław Lipiński

wizyta już od 120
W Łodzi jest masa chirurgów ale tylko dr Lipiński jest lekarzem specjalizującym się w leczeniu ran. W szpitalu chciano mi już amputować nogę ale na moje szczęście trafiłam do pana doktora który tak długo zajmował się moją nogą, że rana się zagoiła. Jestem dozgonnie wdzięczna i wszystkim gorąco polecam. Ponadto jest człowiekiem wyjątkowo sympatycznym, punktualnym i cierpliwym.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Łódź Chirurg ogólny dr n. med. Michał Mik

dr n. med. Michał Mik

wizyta już od 100
Bardzo dobry lekarz i wielki fachowiec. Jedna wizyta u pana doktora pomogła mi wyleczyć się z uporczywego świadu w okolicach odbytu. Maść ktora mi przepisał skutecznie wyleczyła moja dolegliwość, która trwała kilka lat i nikt z lekarzy mi nie był w stanie skutecznie pomóc.Wielka ulga. Polecam wszystkim pana doktora Mika. Super lekarz.

dr n. med. Jarosław Cywiński

Proktolog, Chirurg ogólny

wizyta już od 140

lek. med. Ryszard Kujawski

wizyta już od 100
Doktor godny polecenia, prawdziwy profesjonalista w swojej dziedzinie,a przy tym
przeuroczy człowiek - zbiegi wykonywane przez niego są wykonywane bezboleśnie z dużym zaangażowaniem, jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia.
Opinia dodana przez: Ewa

Łódź Chirurg ogólny dr n. med. Włodzimierz Koptas

dr n. med. Włodzimierz Koptas

Endokrynolog, Chirurg ogólny

Łódź

WItam.Jestem po usunięciu tarczycy z guzami przez Pana Włodzimierza Koptasa I Ekipę w Tomaszowie Mazowieckim.Mimo mego osłabienia przed operacją wszystko skończyło się sukcesem.Dziękuję i Panu i Wszystkim z Tomaszowa Mazowieckiego
Opinia dodana przez: Marcin
Łódź Chirurg ogólny dr Adam Srebrzyński

dr Adam Srebrzyński

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

ARIE
Pianista 41G lok.17
Polesie, Łódź

wizyta już od 100
U pana dr Srebrzyńskiego upiększam się od 2008 r. Zabiegom medycyny estetycznej poddawałam się już wcześniej u innych lekarzy, ale gdy poznałam Pana Doktora i efekty jego pracy, pozostałam jego klientką do dnia dzisiejszego.Gdy trafiłam do Niego, nastawiona byłam na zabiegi, które pozbawią mnie wszelkich zmarszczek, lubiłam mieć wszystko na tzw "blachę"; niestety z czasem zaczęłam wyglądać nienaturalnie. To On zmienił we mnie nastawienie do tego typu zabiegów; przekonywał,że najważniejsze ...
Opinia dodana przez: Julita

lekarz Dariusz Sokołowski

Sasanek 8
Łódź

Polecam dr Sokolowskiego, jako swietnego specjaliste od usuwania hemoroidow. Pamiatka po 2 ciazach, ktora bardzo mi dokuczala...Dr Sokolowski zastosowal metode evrf- zadzialala rewelacyjnie! Znowu moge normalnie zyc !
Opinia dodana przez: I.

Chirurdzy ogólni w Łodzi