Chirurg Ogólny Łódź

wizyta już od 140
Łódź Chirurg ogólny lek. med. Przemysław Lipiński

lek. med. Przemysław Lipiński

wizyta już od 120
W Łodzi jest masa chirurgów ale tylko dr Lipiński jest lekarzem specjalizującym się w leczeniu ran. W szpitalu chciano mi już amputować nogę ale na moje szczęście trafiłam do pana doktora który tak długo zajmował się moją nogą, że rana się zagoiła. Jestem dozgonnie wdzięczna i wszystkim gorąco polecam. Ponadto jest człowiekiem wyjątkowo sympatycznym, punktualnym i cierpliwym.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. med. Ryszard Kujawski

wizyta już od 100
Doktor godny polecenia, prawdziwy profesjonalista w swojej dziedzinie,a przy tym
przeuroczy człowiek - zbiegi wykonywane przez niego są wykonywane bezboleśnie z dużym zaangażowaniem, jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia.
Opinia dodana przez: Ewa

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Łódź Chirurg ogólny dr n. med. Michał Mik

dr n. med. Michał Mik

wizyta już od 100
Bardzo dobry lekarz i wielki fachowiec. Jedna wizyta u pana doktora pomogła mi wyleczyć się z uporczywego świadu w okolicach odbytu. Maść ktora mi przepisał skutecznie wyleczyła moja dolegliwość, która trwała kilka lat i nikt z lekarzy mi nie był w stanie skutecznie pomóc.Wielka ulga. Polecam wszystkim pana doktora Mika. Super lekarz.
Łódź Chirurg ogólny dr n. med. Jacek Jan Waligóra

dr n. med. Jacek Jan Waligóra

Szpital MSWiA w Łodzi
Północna 42
91-425 Łódź

Świetny fachowiec. Trafiłem do szpitala z ostrym zapaleniem pęcherzyka żółciowego. Już od samego początku Dr. Waligóra interesował się przebiegiem mojej choroby. Mimo że podczas zabiegu laparaskopi okazało się że w pęcherzyku jest duży ropień, to Pan Doktor poradził sobie z tym bez większych problemów. Po zabiegu przyszedł do mnie, opowiedział mi przebieg zabiegu i udzielił wskazówek co do dalszej rehabilitacji. Jest fachowiec w dziedzinie chirurgii z dobrym podejściem i kontaktem ...
Opinia dodana przez: Przemek
Łódź Chirurg ogólny dr n. med. Włodzimierz Koptas

dr n. med. Włodzimierz Koptas

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Łódź

WItam.Jestem po usunięciu tarczycy z guzami przez Pana Włodzimierza Koptasa I Ekipę w Tomaszowie Mazowieckim.Mimo mego osłabienia przed operacją wszystko skończyło się sukcesem.Dziękuję i Panu i Wszystkim z Tomaszowa Mazowieckiego
Opinia dodana przez: Marcin
Łódź Chirurg ogólny dr Adam Srebrzyński

dr Adam Srebrzyński

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

ARIE
Pianista 41G lok.17
Polesie, Łódź

wizyta już od 100
U pana dr Srebrzyńskiego upiększam się od 2008 r. Zabiegom medycyny estetycznej poddawałam się już wcześniej u innych lekarzy, ale gdy poznałam Pana Doktora i efekty jego pracy, pozostałam jego klientką do dnia dzisiejszego.Gdy trafiłam do Niego, nastawiona byłam na zabiegi, które pozbawią mnie wszelkich zmarszczek, lubiłam mieć wszystko na tzw "blachę"; niestety z czasem zaczęłam wyglądać nienaturalnie. To On zmienił we mnie nastawienie do tego typu zabiegów; przekonywał,że najważniejsze ...
Opinia dodana przez: Julita

lekarz Dariusz Sokołowski

Sasanek 8
Łódź

Polecam dr Sokolowskiego, jako swietnego specjaliste od usuwania hemoroidow. Pamiatka po 2 ciazach, ktora bardzo mi dokuczala...Dr Sokolowski zastosowal metode evrf- zadzialala rewelacyjnie! Znowu moge normalnie zyc !
Opinia dodana przez: I.

Chirurdzy ogólni w Łodzi