dr n. med. Maciej Berkan

Chirurg onkolog

Było to chyba zrządzenie losu, że trafiłem na wspaniałego lekarza p. Macieja Berkana, który dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu, wspaniałej opiece oraz dodawaniu otuchy w przebieg leczenia dokonał tego, że czerniak z przerzutami / III stopień/ wg. Clarka/ został wyleczony. Polecam tego wspaniałego lekarza a zarazem bardzo miłego i sympatycznego człowieka.

i sympatycznego człowieka.

Przede wszystkim kulturalny i sympatyczny człowiek, z ogromnym szacunkiem dla pacjenta, potem dopiero lekarz z powołania. Dziękujemy za poświęcony czas i dobre słowa, które czasami więcej znaczą niż kolejna recepta.

Doskonały fachowiec. Sprawny, rzeczowy, ale empatyczny. Wybitnie inteligentny. Emanuje szczególną energią, która w tej dziedzinie medycyny jest kluczowa. Ujmująca osobowość. Polecam nawet do drobnych zabiegów.

Wspaniały człowiek. Bardzo inteligentny z ogromnym doświadczeniem!, dający niesamowite poczucie bezpieczeństwa. Dziękuje z całego serca Panie doktorze!!! Dagmara.J

punktualny,miły wzbudzający zaufanie,staje frontem do pacjenta i jego cierpienia.W pełni zrealizował założone w planie leczenie. Pacjent to człowiek dla p.Doktora Dziękuję

Pacjent to człowiek dla p.Doktora
Dziękuję

Wspaniały lekarz, przyjaciel dla pacjenta - dziękuję doktorze

Wspaniały lekarz, przyjaciel dla pacjenta - dziękuję doktorze

Wspaniały człowiek i fachowiec.PANIE DOKTORZE DZIEKUJE.....Bożena Chudaś

Wspaniały człowiek i fachowiec.PANIE DOKTORZE DZIEKUJE.....Bożena Chudaś

zadko spotyka sie tak uprzejmego lekarza w stosunku do pacjenta jest bardzo dobrym fachowcem wykonywal mi juz jeden zabieg nie dlugo bede miala drugi wykonywany bardzo polecam

Niesamowite podejście do sprawy. Przesympatyczny i dający poczucie bezpieczeństwa lekarz. Dziękuję. Zdecydowanie polecam.

dr. berkan jest przemiłym człowiekiem ujmującym podejściu do pacjenta przy doktorze Macieju Berkanie mimo ciężkiej choroby wierzyłam że mi pomoże i faktycznie bardzo mną się zajął i czuję się dużo lepiej.