Chirurg Onkolog Łódź

Łódź Chirurg onkolog dr hab. n. med. Dariusz Nejc

dr hab. n. med. Dariusz Nejc

Łódź

Cudowny człowiek,wspaniały lekarz.Pracuje w służbie zdrowia wiele lat,ale pierwszy raz spotykam lekarza z tak życzliwym podejściem do pacjenta,rodziny.Prowadzi mojego ojca,dzięki temu jest zdrowy:)Mimo diagnozy wiem że wszystko będzie dodrze,bo jesteśmy pod opieką najlepszego lekarza na świecie.Dziękujemy:)
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Marek Stempień

Chirurg onkolog

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
Łódź

Jestem zawiedziona dzisiejszym zachowaniem Pana doktora. O ile kilkanaście lat temu nie mogłam powiedzieć nawet jednego złego słowa na Jego temat, bo wtedy miałam okazję Go poznać ( usuwał znamiona mojej córce), tak dziś poznałam Go zupełnie z innej strony. Oczywiście w gabinecie prywatnym dalej uprzejmy, życzliwy natomiast poza nim tj. w szpitalu okazuje się, że Pan doktor ma zupełnie inne oblicze. To, że ktoś jest lekarzem nie oznacza, że ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Maciej Berkan

Klinika Chirurgii Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Łódź

Przede wszystkim kulturalny i sympatyczny człowiek, z ogromnym szacunkiem dla pacjenta, potem dopiero lekarz z powołania. Dziękujemy za poświęcony czas i dobre słowa, które czasami więcej znaczą niż kolejna recepta.

prof. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Medyczne Euromed
Gdańska 26
90-517 Łódź

Pierwsze wrażenie, po pierwszej wizycie.
Weszłam przestraszona i mocno zestresowana.
Wyszłam pozytywnie nastawiona. Zdziwiona bardzo ciepłym i ujmującym potraktowaniem mnie jako pacjentki.
Szczery i dobry człowiek.
Polecam Pana PROFESORA
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Łukasz Rajchert

Medi-Med
Sienkiewicza 33 / 3
91-114 Łódź

Doktor Rajchert to najlepszy specjalista w dziedzinie onkologii.Polecam doktora z czystym sumieniem,jesli zachorujesz to tylko do niego.Lepszego nie znam,tak dalej panie doktorze.Wdzięczna pacjentka Zofia.K

dr n. med. Wojciech Jabłkowski

Chirurg onkolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi, oddział chirurgii onkologicznej
ul. Paderewskiego 6
Łódź

Doktor Jabłkowski jest po prostu cudotwórcą. Polecam Go z całego serca. To że jest oszczędny w słowach dowodzi tylko i wyłącznie o jego profesjonaliźmie. On nie mówi tylko bardzo dobrze leczy !!!
Opinia dodana przez: Renata

Opinia dodana przez: k a s i a 39

dr n. med. Zbigniew Morawiec

Szpital Kopernika

Łódź

Prywatny folwark a raczej prywatny szpital za państwowe pieniądze. Tacy ludzie powinni siedzieć w celach a nie szpitalach. Zresztą sprawa za łapówki się toczy dalej, ale przecież ma plecy mając w ręku taki folwark. Dlaczego dyrekcja się na to zgadza bo w tym udział bierze. Wizyta w przychodni 160,00 x3 i już masz szpital załatwiony. A wizyt ma dziennie po 30 więc niezła kasa a w dodatku po kilka tysięcy ...

Marek Tazbir

Łódź

Doktor Marek Tazbir jest cudownym człowiekiem i lekarzem. Oddany całym sercem pacjentom, Kompetentny i uprzejmy ma delikatne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: kRYSTYNA

prof. dr hab. n. med. Arkadiusz Jeziorski

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Profesor A. Jeziorski jest wybitnym fachowcem . Jest człowiekiem, pełnym życzliwości i taktu, o wysokiej kulturze osobistej. Oddział , którym kieruje działa na bardzo wysokim poziomie. Pracujący tam personel traktuje pacjentów indywidualnie dając o ich zdrowie fizyczne i komfort psychiczny. Zarówno lekarze jak i pielęgniarki traktują pacjentów z życzliwością i szacunkiem. Wdzięczne pacjentki (operowane 16 września przez Doc. Nejca) Beata KM i Halina T
Opinia dodana przez: Beata KM

Chirurdzy onkolodzy w Łodzi