Chirurg Onkolog Łódź

Łódź

Doktor Marek Tazbir jest cudownym człowiekiem i lekarzem. Oddany całym sercem pacjentom, Kompetentny i uprzejmy ma delikatne podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: kRYSTYNA

Przychodnia
REWOLUCJI 1905 R. 52
90-213 Łódź

Cudowny człowiek, pełen ciepła i cierpliwości dla pacjentek .Bardzo kompetentny z dużym doświadczeniem i wielką dobrocią lekarz .

Opinia dodana przez: Roma
Chirurg onkolog Łódź dr hab. n. med. Dariusz Nejc

Łódź

Cudowny człowiek,wspaniały lekarz.Pracuje w służbie zdrowia wiele lat,ale pierwszy raz spotykam lekarza z tak życzliwym podejściem do pacjenta,rodziny.Prowadzi mojego ojca,dzięki temu jest zdrowy:)Mimo diagnozy wiem że wszystko będzie dodrze,bo jesteśmy pod opieką najlepszego lekarza na świecie.Dziękujemy:)

Opinia dodana przez: Anna

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Profesor A. Jeziorski jest wybitnym fachowcem . Jest człowiekiem, pełnym życzliwości i taktu, o wysokiej kulturze osobistej. Oddział , którym kieruje działa na bardzo wysokim poziomie. Pracujący tam personel traktuje pacjentów indywidualnie dając o ich zdrowie fizyczne i komfort psychiczny. Zarówno lekarze jak i pielęgniarki traktują pacjentów z życzliwością i szacunkiem. Wdzięczne pacjentki (operowane 16 września przez Doc. Nejca) Beata KM i Halina T

Opinia dodana przez: Beata KM

Klinika Chirurgii Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Łódź

Przede wszystkim kulturalny i sympatyczny człowiek, z ogromnym szacunkiem dla pacjenta, potem dopiero lekarz z powołania. Dziękujemy za poświęcony czas i dobre słowa, które czasami więcej znaczą niż kolejna recepta.

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Bardzo dziekuje za wspaniala opieke podejscie do mojej osoby,wdzieczna pacjentka Cecylia Dutkiewicz z Tomaszowa Maz.

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
Łódź

Wspaniały lekarz godny polecenia fachowiec taki lekarz to skarb ogólnie cały oddział jest wspaniały opieka super

prof. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne Euromed
Gdańska 26
90-517 Łódź

Godny polecenia, wyleczył mi mamę z nowotworu wątroby. Rzadko znależć takich lekarzy jednocześnie z wiedzą i dosświadczeniem.

Opinia dodana przez: Izabela

Medi-Med
Sienkiewicza 33 / 3
91-114 Łódź

Pan doktor Rajchert to wspaniały fachowiec, ale przede wszystkim cudowny Człowiek. Jest serdeczny, miły, życzliwy, wspierający w trudnych chwilach. Cały czas o wszystkim mnie informował. Z Panem doktorem raźniej przeszłam przez najgorszy etap mojej choroby. Szanowny Panie doktorze za wszystko bardzo dziękuję, jest Pan lekarzem z powołaniem.
Pacjentka Grażyna G.

Opinia dodana przez: Grażyna

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi, oddział chirurgii onkologicznej
ul. Paderewskiego 6
Łódź

Doktor Jabłkowski jest po prostu cudotwórcą. Polecam Go z całego serca. To że jest oszczędny w słowach dowodzi tylko i wyłącznie o jego profesjonaliźmie. On nie mówi tylko bardzo dobrze leczy !!!

Opinia dodana przez: Renata