Chirurg Onkolog Łódź

Łódź Chirurg onkolog dr hab. n. med. Dariusz Nejc

dr hab. n. med. Dariusz Nejc

Łódź

Cudowny człowiek,wspaniały lekarz.Pracuje w służbie zdrowia wiele lat,ale pierwszy raz spotykam lekarza z tak życzliwym podejściem do pacjenta,rodziny.Prowadzi mojego ojca,dzięki temu jest zdrowy:)Mimo diagnozy wiem że wszystko będzie dodrze,bo jesteśmy pod opieką najlepszego lekarza na świecie.Dziękujemy:)
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Marek Stempień

Chirurg onkolog

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
Łódź

Jestem zawiedziona dzisiejszym zachowaniem Pana doktora. O ile kilkanaście lat temu nie mogłam powiedzieć nawet jednego złego słowa na Jego temat, bo wtedy miałam okazję Go poznać ( usuwał znamiona mojej córce), tak dziś poznałam Go zupełnie z innej strony. Oczywiście w gabinecie prywatnym dalej uprzejmy, życzliwy natomiast poza nim tj. w szpitalu okazuje się, że Pan doktor ma zupełnie inne oblicze. To, że ktoś jest lekarzem nie oznacza, że ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Maciej Berkan

Klinika Chirurgii Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Łódź

Było to chyba zrządzenie losu, że trafiłem na wspaniałego lekarza p. Macieja Berkana, który dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu, wspaniałej opiece oraz dodawaniu otuchy w przebieg leczenia dokonał tego, że czerniak z przerzutami / III stopień/ wg. Clarka/ został wyleczony. Polecam tego wspaniałego lekarza a zarazem bardzo miłego
i sympatycznego człowieka.
Opinia dodana przez: Stanoslaw

prof. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Medyczne Euromed
Gdańska 26
90-517 Łódź

Pierwsze wrażenie, po pierwszej wizycie.
Weszłam przestraszona i mocno zestresowana.
Wyszłam pozytywnie nastawiona. Zdziwiona bardzo ciepłym i ujmującym potraktowaniem mnie jako pacjentki.
Szczery i dobry człowiek.
Polecam Pana PROFESORA
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Łukasz Rajchert

Medi-Med
Sienkiewicza 33 / 3
91-114 Łódź

Proszę o pięć osób które wyzdrowiały po leczenie Pana Doktora w Salve? Przepraszam za tak postawione pytanie ale wszyscy kadzą. A gdzie efekty tego felczera?

dr n. med. Wojciech Jabłkowski

Chirurg onkolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi, oddział chirurgii onkologicznej
ul. Paderewskiego 6
Łódź

Doktor Jabłkowski jest po prostu cudotwórcą. Polecam Go z całego serca. To że jest oszczędny w słowach dowodzi tylko i wyłącznie o jego profesjonaliźmie. On nie mówi tylko bardzo dobrze leczy !!!
Opinia dodana przez: Renata

dr n. med. Zbigniew Morawiec

Szpital Kopernika

Łódź

Jestem właśnie po operacji, którą przeprowadził dr. Morawiec bardzo polecam, fachowiec w swoim fachu. Uratował mi pierś, która miała iść do amputacji. Bardzo dziękuję i polecam
Opinia dodana przez: Marzena

prof. dr hab. n. med. Arkadiusz Jeziorski

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Profesor A. Jeziorski jest wybitnym fachowcem . Jest człowiekiem, pełnym życzliwości i taktu, o wysokiej kulturze osobistej. Oddział , którym kieruje działa na bardzo wysokim poziomie. Pracujący tam personel traktuje pacjentów indywidualnie dając o ich zdrowie fizyczne i komfort psychiczny. Zarówno lekarze jak i pielęgniarki traktują pacjentów z życzliwością i szacunkiem. Wdzięczne pacjentki (operowane 16 września przez Doc. Nejca) Beata KM i Halina T
Opinia dodana przez: Beata KM

Krzysztof Krasuski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

zus

Łódź

miałam badanie w ZUS, mam bardzo pozytywną opinię o nim , nie tylko o lekarzu ,ale o czlowieku,jestem mu
bardzo wdzięczna,Zofia

Chirurdzy onkolodzy w Łodzi